Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Ja dalej mam przesyłka wstrzymana do cholery, a dodatkowo zastanawiam się po co były te numerki bo mimo że byłem w pierwszej pięćsetce to jeszcze czekam a ci co mieli numerek powyżej tysiąca już dostali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:10, dgfh napisał:

Ja dalej mam przesyłka wstrzymana do cholery, a dodatkowo zastanawiam się po co były te numerki
bo mimo że byłem w pierwszej pięćsetce to jeszcze czekam a ci co mieli numerek powyżej tysiąca
już dostali??


Nie wysyłali po numerkach. Inaczej dostałbym jużdawno pewnie bo mam nr 122. A tak nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:22, hippolitos napisał:

Eh, prawdopodobnie jedyne co teraz możemy zrobić to po prostu czekać, aż M. Kiciński wypowie
się na ten temat...

btw. Odpowiedzi z DOKu nie dostałem do teraz.


Ja wysłałem do nich kilkadziesiąt maili i tylko na jeden odpowiedzieli i to dopiero za czwartym razem (chodziło o to że dostałem zły kod do rejestracji gry a pytania o dosyłkę elementów itp. to się nie odzywają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:11, Outlander-pro napisał:

> Ja dalej mam przesyłka wstrzymana do cholery, a dodatkowo zastanawiam się po co były te
numerki
> bo mimo że byłem w pierwszej pięćsetce to jeszcze czekam a ci co mieli numerek powyżej
tysiąca
> już dostali??

Nie wysyłali po numerkach. Inaczej dostałbym jużdawno pewnie bo mam nr 122. A tak nie mam :O


"Outlander-pro" jestem blisko ciebie bo mam 123 i też czekam ruski rok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nr. 1485 i już wszystko mam, prócz zniżki, czyli tego bonu 100 złotówkowego :] :/ Może go jutro już będę miał... :)
Powodzenia dla tych, co jeszcze czekają na swoje dodatki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co w tej chwili możemy robic to czekać, bo nic innego nie zdziałasz. DOK nie wie co sie dzieiej, możnaby jeszcze ewentualnie spróbować skontaktować się bezpośrednio z CD Projektem... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przemian jestem zaskoczony postawą CDP które stara się przepraszać klientów i zszokowany zawalniem kolejnych terminów: przesunięć w dostawach EK nie zliczy nawet magister matematyki, a teraz na dodatek są obsówy w dostarczaniu obiecanego bonu, a nawet jest opóźnienie w WYSłANIU JEDNEGO, PROSTEGO MAILA Z SAMYM TEKSTEM INFORMACYJNYM - no LOL! To już jest ciężki szok i straszne pogrążanie się CDP które na prawdę z heroicznym wysiłkiem pracuje na miano najgorszego, niesłownego dystrybutora gier w Polsce.

Cenega zyskuje prestiż paradoksalnie nie robiąc nic - bo teraz w porównaniu z CDP wypadają na prawdę dobrze. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewien stary mądry Indianin powiadał "Historia lubi się powtarzać".
Niestety znowu w przypadku informacji na temat Wiedźmina miał rację....


Z tego co Szanowny Pan RaLu napisał wynika, co następuje:
"W poniedziałek również wyślemy drogą mailową informację jak skorzystać z w/w kodu bonusowego."

Dzisiaj mamy wtorek (1 dzień po poniedziałku) a e-mail''a w sprawie wysyłki i korzystania z bonów jak nie było na mojej skrzynce tak nie ma... Nie rozumiem jednej tylko jednej rzeczy - po co oszukiwać klientów, wmawiać im gwiazdki z nieba skoro odgórnie jest się świadomym, że obiecanego terminu nie dotrzyma się po raz kolejny i po raz kolejny (a dla niektórych już ostatni) klient zawiedzie się na firmie zwanej CD Projekt.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dyskusji nie śledze gdyż mam ograniczony dostęp do neta ale czy ktoś już dostał plakat i naklejkę? oraz te bony maja byc mailem czy w końcu listownie bo różnie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ;( a też obiecywali że nie będą nigdzie dostępne.. potem jak się ukazało w Media Mark album to mówił ktoś że to jedyny taki wyskok. Na pewno z czasem w sklepiku będzie każdy element dostępny.. BA może nawet za 6 miechów zobaczymy do kupienia pudełko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetnie. Ja mam w nosie czy ktoś jeszcze swoich ek pełnych nie ma, ja chcę w tym tygodniu otrzymać moje dwa kody za zamówienia na 2 ek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:36, gpodoba napisał:

Bonów nie bedzie póki nie dostana wszyscy EK.

czyli jeszcze trochę sobie poczekamy. albo nie będzie ich w ogóle. "Chłyt materkingowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:38, Mistic napisał:

No świetnie. Ja mam w nosie czy ktoś jeszcze swoich ek pełnych nie ma, ja chcę w tym tygodniu
otrzymać moje dwa kody za zamówienia na 2 ek ;/


A ja mam w nosie ludzi którzy swoje EK dostali i czekają na bony!! A w ogóle to gdzieś wyczytałem (to chyba było na początku przemowy M.Kicińskiego że postarają się tak wysłać bony żeby każdy mógł sobie zamówić coś przed świętami. Więc jeśli CDP się postara to bonów możemy się spodziewać najpóźniej przed gwiazdką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować