Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Czy ktos sie moze pytal w DOKu, czy znizka objeta jest tez plyta?

Pewnie nie, zgodnie z regula, ze godne uwagi rzeczy nie sa objete promocja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 23:57, Xantus napisał:

Ale podkladki skorzanej nie dawali (no teoretycznie mogl ja miec jak dawalli kiedys dawno w
jakims konkursie)


Eeee tam. Ja tą podkładkę mam przy moim kompie, a co do źródła gdzie ją dostałem, to jest tajemnica.

A co do tej Edycji, to widać, że była z Empiku, gdyż autografy są na stronie z kartą informującą o imprezie w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś otrzymał już kod na 100 zł do wykorzystania w sklepie? Ja do tej pory dostałem tylko 50% zniżki na niektóre produkty w sklepiku wiedźmińskim, a to mnie nie urządza... bo na razie nic wartego uwagi tam nie widzę, za to chciałbym zrobić zakupy w głównej części sklepu gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:59, lordfett napisał:

Czy ktoś otrzymał już kod na 100 zł do wykorzystania w sklepie? Ja do tej pory dostałem tylko
50% zniżki na niektóre produkty w sklepiku wiedźmińskim, a to mnie nie urządza... bo na razie
nic wartego uwagi tam nie widzę, za to chciałbym zrobić zakupy w głównej części sklepu gram.pl
:)

"informujemy, że w dniach od 19 do 23 listopada 2007 będziemy realizować wysyłkę pocztą polską listu z kodem aktywacyjnym bonu (w kwocie 100 PLN brutto)"
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:59, lordfett napisał:

Czy ktoś otrzymał już kod na 100 zł do wykorzystania w sklepie? Ja do tej pory dostałem tylko
50% zniżki na niektóre produkty w sklepiku wiedźmińskim, a to mnie nie urządza... bo na razie
nic wartego uwagi tam nie widzę, za to chciałbym zrobić zakupy w głównej części sklepu gram.pl
:)

Jaśnie lordzie nie czytamy przypiętych postów? Straszny to wstyd dla jego lordowskiej mości xD Oczekuję poprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:57, mesiu59 napisał:

Rozumiem, że osoba któa zamówiła 2 Wiedźminy w jednym zamówieniu dostanie 2 kody, tak?

Raczej nie. Kod na zniżkę dostałem jeden mimo że miałem 2 gry zamówione.
Choć dla mnie taka sutuacja jest conajmniej dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:59, Mychaa napisał:

Raczej nie. Kod na zniżkę dostałem jeden mimo że miałem 2 gry zamówione.
Choć dla mnie taka sutuacja jest conajmniej dziwna.

Powinien przypadać jeden kod na gre, a nie na zamówienie. Wiadome przecież, że jak zamówiłem 2 gry, to nie zamówiłem ich obu dla siebie ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:05, mesiu59 napisał:

> Raczej nie. Kod na zniżkę dostałem jeden mimo że miałem 2 gry zamówione.
> Choć dla mnie taka sutuacja jest conajmniej dziwna.
Powinien przypadać jeden kod na gre, a nie na zamówienie. Wiadome przecież, że jak zamówiłem
2 gry, to nie zamówiłem ich obu dla siebie ;/.

Też mam takie zdanie. Sam też zamówiłem dwie gry, dla siebie i dla znajomej która konta na gramie nie ma i skorzystała z mojego. Tak samo czekała na dodatki jak wszyscy inni i tak samo ma nadzieję że jednak jakąś rekompensatę dostanie. Było by to dziwne gdyby nie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:19, boogie85 napisał:

Jaśnie lordzie nie czytamy przypiętych postów? Straszny to wstyd dla jego lordowskiej mości
xD Oczekuję poprawy :P


Gdyby pojawiło się tam "ZAKTUALIZOWANO", to jaśnie lord by czytał. A tak to "niebałdzo" :P Niebieski tekst był wcześniej, więc ludzkim odruchem jest nie czytać go po raz n-ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kody mają stanowić wartość niedosłanych na czas dodatków. Zamówienia na 2 EK = 2 zestawy dodatków nie wysłane = wartość 200zł = 2 kody.
Innej opcji nie widzę, jak coś spartolili to niech teraz płacą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:53, hippolitos napisał:

A ja mam takie pytanie. Tylko ja, czy ktoś jeszcze nie otrzymał przesyłki z EK?

Jeszcze ktoś :D. Kilka osób już pisało że jeszcze nie otrzymali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy dlaczego tego bonu nie można wysłać również via email, było by prościej i znacznie szybciej niż pocztą polską. Chyba, że kod ten jest grawerowany na złotych płytkach albo / lub coś jeszcze jest do niego dołączone. W takim razie bardzo przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:47, Mistic napisał:

A kody mają stanowić wartość niedosłanych na czas dodatków. Zamówienia na 2 EK = 2 zestawy
dodatków nie wysłane = wartość 200zł = 2 kody.
Innej opcji nie widzę, jak coś spartolili to niech teraz płacą. :-)

Mam nadzieje, bo jak CDP znów poleci w kulasy, to nie będzie zbyt dobrze ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:53, hippolitos napisał:

A ja mam takie pytanie. Tylko ja, czy ktoś jeszcze nie otrzymał przesyłki z EK?

Witam w klubie. Ciekawe czy w tym tygodniu już dostanę dodatki. JEszcze w dodatku kod na wPLN z EK nie działa. Heh : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:53, hippolitos napisał:

A ja mam takie pytanie. Tylko ja, czy ktoś jeszcze nie otrzymał przesyłki z EK?

Tak są takie osoby,
na przykład ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować