Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2007 o 16:01, dgfh napisał:

A ja mam w nosie ludzi którzy swoje EK dostali i czekają na bony!! A w ogóle to gdzieś wyczytałem
(to chyba było na początku przemowy M.Kicińskiego że postarają się tak wysłać bony żeby każdy
mógł sobie zamówić coś przed świętami. Więc jeśli CDP się postara to bonów możemy się spodziewać
najpóźniej przed gwiazdką.

A ja mam w nosie problemy CDP i chce mojego "bona" xD. CDP, weście ogarnijscie pantalony i dotrzymajcie słowa.

Ja rozumiem wszystko. Problemy usterki itp. Każdemu może zdarzyć się błąd. Ale świadome nie informowanie klienta na bieżąco to ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:01, dgfh napisał:

Więc jeśli CDP się postara to bonów możemy się spodziewać
najpóźniej przed gwiazdką.


JEŚLI się postara, to może na Gwiazdkę zdąża, ale 2008... :|
Jestem ciekaw, czy ZNOWU nie zostanie przesunięty termin wysłania... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to napewno zostaine przesunięty. Pytanie tylko na kiedy...

Dostałem odpowiedź od DOKu

Niestety otrzymaliśmy w piątek od produkcji informację, że nie otrzymamy wszystkich elementów z powodu problemów technicznych. Na obecną chwile nie uzyskaliśmy konkretnej informacji kiedy moglibyśmy się spodziewać ostatniej dostawy.

Jeżeli uzyskamy jakiekolwiek informacje poinformujemy Pana o tym droga mailową.

Eh... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:35, mesiu59 napisał:

Ja rozumiem wszystko. Problemy usterki itp. Każdemu może zdarzyć się błąd. Ale świadome
nie informowanie klienta na bieżąco to ŻENADA

Czyli znów się, nic nie zmienia i jak tu dać kredyt zaufania....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:55, PioMrex napisał:

> Ja rozumiem wszystko. Problemy usterki itp. Każdemu może zdarzyć się błąd. Ale świadome

> nie informowanie klienta na bieżąco to ŻENADA
Czyli znów się, nic nie zmienia i jak tu dać kredyt zaufania....?

Szkoda gadać wogóle. Brak słów. CDP [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:26, hippolitos napisał:

Dostałem odpowiedź od DOKu

Niestety otrzymaliśmy w piątek od produkcji informację, że nie otrzymamy wszystkich elementów
z powodu problemów technicznych. Na obecną chwile nie uzyskaliśmy konkretnej informacji kiedy
moglibyśmy się spodziewać ostatniej dostawy.

Jeżeli uzyskamy jakiekolwiek informacje poinformujemy Pana o tym droga mailową.

Eh... :/


nooo formulke zmienili -.- do tej pory pisali ze dodatki byly zle wyprodukowane i nic oprocz tego nie wiedza...
ale to i tak nic nie zmienia.

a co do posta Mistic`a...
chole**** egoistycznie podejscie, szczerze sie wk... zdenerwowalem czytajac go -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Chciałbym sie dowiedzieć, kiedy dostanę swój bon 100 złotowy, bo ostrzę od dawna już pazurki na Hillgate.....
Mam nadzieje, ze do maja roku 2012 dostaniemy? Bo nie jestem przekonany.... ech... Ja naprawdę rozumiem. Firma, to firma. Ludzie to ludzie, i rózne wpadki moga być, więc nie należy tak oczerniać... Ale ile można?
Zobaczycie, CDP.... już niedługo przyjdę do was do pracy.... ( No.. 5-8 lat) I w tedy zobaczycie.... co to pospiech :P
< Diabelski uśmiech, i demoniczny śmiech>
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:38, Mistic napisał:

No świetnie. Ja mam w nosie czy ktoś jeszcze swoich ek pełnych nie ma, ja chcę w tym tygodniu
otrzymać moje dwa kody za zamówienia na 2 ek ;/


Odbijając piłeczkę - mam w nosie twoje dwa bony za dwie EK wiedźmina, ja chcę otrzymać swoje dodatki.
Miło?

A tak a propos "miło" - miło by było, gdyby ktoś wprost powiedział co jest nie tak i kiedy będzie ok, a nie że trzeba przzekopywać się przez forum (bo wątek już przypięty przez CDP nie jest, na "dzień dobry" trzeba go samemu znaleźć i przypiąć indywidualnie) by dowiedzieć się tyle, że w DOK''u nie potrafią udzielić odpowiedzi.
5 miesięcy na przygotowanie i taki cyrk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 22:23, dark master napisał:

(bo wątek już przypięty przez CDP nie
jest, na "dzień dobry" trzeba go samemu znaleźć i przypiąć indywidualnie) by dowiedzieć się
tyle, że w DOK''u nie potrafią udzielić odpowiedzi.
5 miesięcy na przygotowanie i taki cyrk..


Taa, odkleić wątek to ktoś potrafił, ale żeby napisać 4 słowa wyjaśnienia to już nie ma komu.....

Ja chcę resztę swojej EK k......urde!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2007 o 23:53, SLAY3R napisał:

Ja chcę resztę swojej EK k......urde!!!!


Eeeee...to są jeszcze ludzie którzy nie dostali EK ?
Współczuję wszystkim którzy czekają......rekompensaty powinny w takim razie być wprost proporcjonalne do czasu oczekiwania-dłużej czekasz -> większa rekompensata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 09:42, Kazekrex napisał:


> Ja chcę resztę swojej EK k......urde!!!!

Eeeee...to są jeszcze ludzie którzy nie dostali EK ?
Współczuję wszystkim którzy czekają......rekompensaty powinny w takim razie być wprost proporcjonalne
do czasu oczekiwania-dłużej czekasz -> większa rekompensata.



Eh, to raczej niemożliwe, ale rzeczwiście, byłoby tak, dobrze...

Ktoś dostał EK, z tych, którzy nie dostali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal się pytam jeśli.. JEŚLI będą te bony to one przychodzą na adres gdzie szła EK czy na maila?;/ $%^% jak ja nienawidzę jak się olewa klienta i nie odpowiada. Dlatego już zakupów na gram.pl nie zrobię. Nie za spóźnienie ale za to że poszkodowani są olewani a jak się dowiadują to najpóźniej. (wywiad pana Kicińskiego po wielu dniach milczenia i to wywiad taki ogólny). Takie informacje gdyby w firmie był profesjonalizm przychodziły by na maila lub nawet listownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 10:18, Kafar napisał:

Ja nadal się pytam jeśli.. JEŚLI będą te bony to one przychodzą na adres gdzie szła EK czy
na maila?;/ $%^% jak ja nienawidzę jak się olewa klienta i nie odpowiada. Dlatego już zakupów
na gram.pl nie zrobię. Nie za spóźnienie ale za to że poszkodowani są olewani a jak się dowiadują
to najpóźniej. (wywiad pana Kicińskiego po wielu dniach milczenia i to wywiad taki ogólny).
Takie informacje gdyby w firmie był profesjonalizm przychodziły by na maila lub nawet listownie.


Raczej na adres gdzie szła EK. Na mail ma być tylko informacja że został wysłany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 3 dni i bede swietowal miesiac odkad powinienem dostac swoje EK :)
ja sie nie goraczkuje, chociaz cala sytuacja mnie troche irytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 09:42, Kazekrex napisał:


> Ja chcę resztę swojej EK k......urde!!!!

Eeeee...to są jeszcze ludzie którzy nie dostali EK ?


Np. ja :/ oczywiście DOK nie raczył odpowiedzieć na mojego maila dotyczącego wysłania przesyłki.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co ? Gdzie ten "talon na balon" za 100 zł ? Miały być pocztą wysłane i przychodzić w tym tygodniu ... mamy połowę tygodnia i jakość nic nie widzę.
Ponadto CDP odowołuje kolejną z gier do stycznia (Sam&max, Homm5addon, Universe) - WTF ? Bankrutujecie czy co ? Zwolniliście połowę teamu ? Tłumacze wyjechali do UK ? Nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:48, Ivo kudlaty napisał:

Np. ja :/ oczywiście DOK nie raczył odpowiedzieć na mojego maila dotyczącego wysłania przesyłki....
;/


Nawet gdybyś dostał maila, to i tak dostałbyś to samo co wszyscy: nikt nie wie o co chodzi, ani kiedy przesyłka zostanie wysłana. Tylko powód opóźnienia możesz mieć innych, bo to akurat się zmienia.

Prosiłbym, aby jeżeli ktokolwiek dostanie swoje EK, napisał tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować