Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 18:20, gwynbleiss napisał:

żeby się upewnić, czy jest jeszcze ktoś kto nie dostał bonu? Bo jesteśmy już za połową miesiąca
i zaczynam się poważnie martwić, że nie uda mi się go zrealizować:/
A tak nawiasem mówiąc, jaki plakat dostaliście do EK wiedźmina?? Bo ja obie części już dostałem,
ale plakatu jakoś w żadnej nie było.


Ja, plakat "Wiedźmin i Strzyga" dostałam właśnie dziś, jako ostatnią część EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 18:20, gwynbleiss napisał:

żeby się upewnić, czy jest jeszcze ktoś kto nie dostał bonu? Bo jesteśmy już za połową miesiąca
i zaczynam się poważnie martwić, że nie uda mi się go zrealizować:/
A tak nawiasem mówiąc, jaki plakat dostaliście do EK wiedźmina?? Bo ja obie części już dostałem,
ale plakatu jakoś w żadnej nie było.


Lepiej zadzwoń do DOK bo faktycznie już mało czasu zostało.
Jeśli chodzi o plakat to ja też nie dostałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:28, Paladynka napisał:

Ja, plakat "Wiedźmin i Strzyga" dostałam właśnie dziś, jako ostatnią część EK.

Hehe :) Też dopiero dzisiaj plakat dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie dzisiaj na moje konto, by sprawdzić czy coś się ruszyło z wysyłką moich dodatków.
I co widzę?

"Anulowane (przez pracownika sklepu)"

Zaraz mnie chyba szlag trafi. Dwa miesiące czekam na EK a CDP odwala takie numery. Jutro dzwonię do DOKu i mogą być tam pewni, że usłyszą wiele niemiłych słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bon fajna sprawa... szkoda że przez to że zasady korzystania z niego nie zostały odpowiednio napisane, przez co ja swój kod straciłem. Mianowicie nigdzie nie było napisane, że po anulowaniu zamówienie z kodem przed wysłaniem tego zamówienia powoduje utrate tego kodu. Jest to bardzo nie miła niespodzianka i jak dla mnie definitywnie kończy moje zakupy na gram.pl, wole wydać 10 zl wiecej, a nie mieć tak szarganych nerwów jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie grę za 119 zł (+ 15 zł za przesyłkę) i skorzystałem z kodu który dostałem, żadna zniżka nie pojawiła się w podsumowaniu ale gdzieś w tym temacie przeczytałem że to dlatego że system tego nie uwzględnia jednak przy odbiorze wszystko będzie ok. Dzisiaj przesyłka doszła i okazało się że do zapłacenia jest 135 zł i że żadnej zniżki nie było. Jutro będę wyjaśniał sprawę telefonicznie ale mój niesmak związany z tą sprawą jest coraz większy, premiera Wiedźmina miała miejsce 2 miesiące temu a do dzisiaj pojawiają się kolejne obsuwy z nią związane:(
W końcu ten kod promocyjny miał być formą przeprosin za te wszystkie kłopoty z EKW a tu się okazuje że z kodem też nie wszystko jest tak jak być powinno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:45, Karharot napisał:

Zamówiłem sobie grę za 119 zł (+ 15 zł za przesyłkę) i skorzystałem z kodu który dostałem,
żadna zniżka nie pojawiła się w podsumowaniu ale gdzieś w tym temacie przeczytałem że to dlatego
że system tego nie uwzględnia jednak przy odbiorze wszystko będzie ok. Dzisiaj przesyłka doszła
i okazało się że do zapłacenia jest 135 zł i że żadnej zniżki nie było. Jutro będę wyjaśniał
sprawę telefonicznie ale mój niesmak związany z tą sprawą jest coraz większy, premiera Wiedźmina
miała miejsce 2 miesiące temu a do dzisiaj pojawiają się kolejne obsuwy z nią związane:(
W końcu ten kod promocyjny miał być formą przeprosin za te wszystkie kłopoty z EKW a tu się
okazuje że z kodem też nie wszystko jest tak jak być powinno:(


Czy w czasie zamawiania wpisałeś kod i go aktywowałeś, bo o aktywacji kodu w instrukcji obsługi, który nadszedł mailem nie było. Ja dziś zamówiłam sobie Złotą Kolekcję Medievala 2+dostawa kurierem, wykorzystałam 20 wpln, aktywowałam kod i wyświetliło mi się w okienku, że mam 0 zł do zapłacenia.
Ps. Bardzo chciałam przeznaczyć ten bon na zakup kości i płytkę z muzyką, ale nie doczekałam się ich pojawienia w wiedźmińskim sklepiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie:) Właśnie zamówiłem inną grę zrobiłem tak jak napisałaś i podziałało:)
Przyznam się że nie pamiętam jak składałem poprzednie zamówienie poza tym że robiłem to krok po kroku czytając jednocześnie maila żeby nie popełnić żadnego błędu. Ech cóż, widać pisząc tego maila nie uwzględnili w nim ludzi z podprzeciętną inteligencją takich jak ja:) Następnym razem taka instrukcja powinna się zaczynać od zdania "1. Włącz komputer...":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:27, Karharot napisał:

Dzięki za wyjaśnienie:) Właśnie zamówiłem inną grę zrobiłem tak jak napisałaś i podziałało:)
Przyznam się że nie pamiętam jak składałem poprzednie zamówienie poza tym że robiłem to krok
po kroku czytając jednocześnie maila żeby nie popełnić żadnego błędu. Ech cóż, widać pisząc
tego maila nie uwzględnili w nim ludzi z podprzeciętną inteligencją takich jak ja:) Następnym
razem taka instrukcja powinna się zaczynać od zdania "1. Włącz komputer...":)


Muszę ci się przyznać, że sama przez chwilę się zastanawiałam, czy mam kliknąć w Aktywuj skoro nie ma tego w mailu. W ferworze zakupów nie tylko takich drobnostek możemy nie zauważyć i potem budzimy się z ręką w nocniku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy jak zamówiłem przesyłkę i dostanę ją po nowym roku (kurier) to czy za zamówienie zapłacę tyle ile z bonem, czy tyle ile powinno kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:30, kirn napisał:

Mam pytanie,czy jak zamówiłem przesyłkę i dostanę ją po nowym roku (kurier) to czy za zamówienie
zapłacę tyle ile z bonem, czy tyle ile powinno kosztować?


Bon wykorzystałeś do 31 grudnia, czyli obniżkę masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2007 o 19:21, wojo-kojo napisał:

Bon wykorzystałeś do 31 grudnia, czyli obniżkę masz.


Aha, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i po 30 min gry zdecydowalem, ze na pewno kupuje wiedzmina. Byly to dobrze wydane pieniadze i Wiedzmin to najlepsza gra w jaka gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:30, kirn napisał:

Mam pytanie,czy jak zamówiłem przesyłkę i dostanę ją po nowym roku (kurier) to czy za zamówienie
zapłacę tyle ile z bonem, czy tyle ile powinno kosztować?


Może nie dostaniesz po nowym roku. Ja złożyłam zamówianie z bonem w czwartek i dostałam przesyłkę dzisiaj. Dodam tylko, że na moim koncie nadal widnieje: pakowane i przygotowywane do wysyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jednak CDProjekt wydał ponad 3200 egzemplarzy Wiedźmina, pomimo swoich stanowczych zapewnień? ja bym się nie zdziwił, i tak obstawiałem że to nieprawda.
Na allegro sprzedawane są unikalne medaliony dołączane tylko do EK z numerami 3331; 3261; 3252. Co jest grane gram.pl??????

3331
http://www.allegro.pl/item293694737_wiedzmin_witcher_brelok_medalion_wiedzminski.html
3261
http://www.allegro.pl/item293776034_wiedzmin_medalion_brelok.html
3252
http://www.allegro.pl/item293802394_wiedzmin_medalion_wiedzmin_brelok_kolek_.html

przypominam , iż medalion został nazwany przez gram.pl "Unikalny medalion wiedźmiński"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować