Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 16:29, Vermintide napisał:

Czy ktoś ma jeszcze wstrzymaną wysyłkę ,czy tylko ja mam takiego pecha? :)



Nie nie tylko ty. Dużo ludzi. A wielu już się znudziło nawet pisanie na forum bo to i tak beznadziejne... jak będzie to będzie... 3 miesišce po premierze pewnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Witam w klubie. :/ Również czekam na resztę dodatków z EK. :/ Najśmieszniejsze jest to, że bon otrzymałem tydzień temu, a reszty kolekcjonerki nie widać na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 17:49, Lex napisał:

/ciach/

Witam w klubie. :/ Również czekam na resztę dodatków z EK. :/ Najśmieszniejsze jest to, że
bon otrzymałem tydzień temu, a reszty kolekcjonerki nie widać na horyzoncie.

Kurcze xD. Ale to śmiechowe jest. Ile to już czasu, niech ktoś mi przypomni? Ja reszte EK dostałem jakieś 3 tygodnie temu.

Bony też dostałem i wykorzystałem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie problem z zarejestrowaniem gry kupionej przy użyciu bonu? W mailu było coś wspomniane, że produktów zamówionych przy użyciu kodów nie będzie można wymieniać i tak se myślę, czy to przypadkiem z tym nie jest związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy za bon mogę sobie kupić grę w preorderze? Wydaje mi się, że nie powinno to mieć znaczenia, byle by tylko użyć bon przed końcem roku, ale wole się najpierw upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:16, mooman napisał:

Nie wiecie, czy za bon mogę sobie kupić grę w preorderze? Wydaje mi się, że nie powinno to
mieć znaczenia, byle by tylko użyć bon przed końcem roku, ale wole się najpierw upewnić.

Nie da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:16, mooman napisał:

Nie wiecie, czy za bon mogę sobie kupić grę w preorderze? Wydaje mi się, że nie powinno to
mieć znaczenia, byle by tylko użyć bon przed końcem roku, ale wole się najpierw upewnić.


A czytałeś w ogóle topic tenalbo o opóźnieniach wysyłki dodatków EK Wiedźmina? Bo jeżeli tak to masz już pałę z czytania ze zrozumieniem. Wielokrotnie padało już takie pytanie i odpowiedź była zawsze taka sama : nie, nie można "opłacić" bonem gry ze statusem pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:18, Mistic napisał:

> Nie wiecie, czy za bon mogę sobie kupić grę w preorderze? Wydaje mi się, że nie powinno
to
> mieć znaczenia, byle by tylko użyć bon przed końcem roku, ale wole się najpierw upewnić.


A czytałeś w ogóle topic tenalbo o opóźnieniach wysyłki dodatków EK Wiedźmina? Bo jeżeli tak
to masz już pałę z czytania ze zrozumieniem. Wielokrotnie padało już takie pytanie i odpowiedź
była zawsze taka sama : nie, nie można "opłacić" bonem gry ze statusem pre-order.


Czytałem przede wszystkim wiadomość z DOKu z instrukcjami korzystania z tego bonu i uwierz mi, że przeczytałem go dokładnie i ze zrozumieniem :)
Nie ma tam jednak, żadnych informacji na temat, czy można/nie można zamawiać gry w preorderze. Jest natomiast informacja o tym, że do pokrycia kosztów zamówienia interesujących mnie produktów mogę użyć bonu. Zastanawiam się więc teraz, dlaczego nie mogę złożyć zamówienia na interesujące mnie produkty i wykorzystać bon przed 31 grudnia - to, że paczka przyjdzie do mnie później, nie powinno mieć znaczenia, a przynajmniej dla mnie nie ma.

BTW: dzięki za odpowiedź - dla mesia rózwnież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:01, magdawm napisał:

Czy Wy też macie problem z zarejestrowaniem gry kupionej przy użyciu bonu? W mailu było coś
wspomniane, że produktów zamówionych przy użyciu kodów nie będzie można wymieniać i tak se
myślę, czy to przypadkiem z tym nie jest związane.



mi udało się zarejestrować Total War 2 bez problemu, a zamówiłem go przy pomocy bonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 15:59, lord0 napisał:

ja zamowilem dwie gry za pomoca bonu i w zadnej nie bylo kuponu do rejestracji xD


A jakież to były niby gry? Może problem tkwi w tym, że żadna z tych gier nie była wydawana przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 16:11, lord0 napisał:

COD4 i dodatek do simsow.

Wydawcą CoD4 jest LEM, Sims to domena EA Polska.
Karty rejestracji elektronicznej są tylko w grach wydawanych przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:33, Marek Lenc napisał:

Mam pytanie: czy jest jeszcze ktoś, kto nie dostał jeszcze bonu? Oprócz mnie :/...


Ja dostałem dopiero dziś.
Tzn. leży na poczcie - nikogo w domu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2007 o 19:34, RobeN napisał:


Ja dostałem dopiero dziś.
Tzn. leży na poczcie - nikogo w domu nie było.

DOK sugeruje, abym przeszedł się poszukać na poczcie (pocztach?) swego poleconego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałem plakat i drugą grę z bonu UT3ES. Plakat jeszcze nie otworzyłem z grą wszystko ok. Zamówiłem gry za dwa bony z jednego konta więc informuje że w sumie się da. (mimo ze każde z dwóch EK było na różnych kontach zamawiane).

W sumie to chyba na tyle z użerania się z CDP.

To raczej info dla tych co jeszcze czekają. Jestem z wami i ogólnie szansa że dostaniecie to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:36, Marek Lenc napisał:

DOK sugeruje, abym przeszedł się poszukać na poczcie (pocztach?) swego poleconego...


jasne, a na których pocztach? podali coś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować