Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwarancja PS3 nieważna przez... kurz

144 postów w tym temacie

mam w domu okolo 30 kart gwarancyjnych, nie chce mi sie wszystkich przegladac ale pierwsze 5 ktore wpadlo mi w lape, ma punkt o tym ze obowiazkiem uzytkownika danego sprzetu jest konserwacja. Ja spokojnie moge zrozumiec ze nie kazdemu chce sie co tydzien sprzatac, niektorzy lubia gnoj w pokoju... ale sa pewne granice, ps3 tego dziecka wygladalo jakby bylo uzytkowane na budowie, badz w lochach jakiegos starego zamczyska, Gdyby je chociaz przetarl szmatka przed oddaniem do serwisu,,,ale nie, oddal jakis klebek kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem zdjęć z jego sprzętem, więc nie jestem w stanie ocenić jak bardzo jego PS3 było zanieczyszczone, ale jednak sam fakt, że przez kurz może być tyle nieprzyjemności jest odpychający delikatnie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 00:18, Xiem napisał:

ale sa pewne granice, ps3 tego dziecka wygladalo jakby bylo uzytkowane na budowie,
badz w lochach jakiegos starego zamczyska, Gdyby je chociaz przetarl szmatka przed oddaniem
do serwisu,,,ale nie, oddal jakis klebek kurzu.


A mozesz podac link do zdjec konsoli ofiary supportu? Bo zdjecia linkowane pare postow wyzej sa niewiadomego pochodzenia o czym autor posta nie omieszkal napomknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować