Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwarancja PS3 nieważna przez... kurz

144 postów w tym temacie

Zaitsev

W sieci pojawiła się smutna relacja fana PlayStation 3 z jego kontaktów z centrum obsługi klienta Sony. Przedstawiciele firmy twierdzą, że zostały naruszone warunki użytkowania sprzętu, bo wewnątrz jego konsoli było za dużo... kurzu.

Przeczytaj cały tekst "Gwarancja PS3 nieważna przez... kurz" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeee... ŻAL. Nie od dziś wiadomo że w SCEA pracuje trochę kretynów, ale to mnie pobiło. Awaryjność sprzętu na poziomie ok 0,1%, a oni zachowują się tak, jakby typek zawracał im d... Na szczęście, moje dotychczasowe kontakty z SCEE są miłe i mam nadzieję że europejczycy nie pójdą w ślady jankesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony mocno traci w moich oczach ;/ Cóż należy się tylko cieszyć że PS3 nie jest mocno awaryjna inaczej byłoby naprawdę kiepsko ;/

PS. teraz tylko czekać aż fanboje będą pisać że gram.pl pisze newsy tylko na niekorzyść PS3 lub coś w tym stylu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, przecież to już totalna przesada, jak można tak olać konsumenta i wymyślać jakieś debilne wymówki... Chyba w obsludze gwarancyjnej Xpudło 360 + , a PS3 -. No niestety, każdy chce zedrzeć na konsumencie jak największe pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka X360 vs.PS3 która pierwsza padnie po wyjęciu z pudełka :P Moj komp caly czas stoi rozkrecony z bebechami na wierzchu tonie w kurzu i dziala przez kilka lat jak ta lala :) Ach ten kurz,tak bagatelizowany a jakim poteznym wrogiem dla next-genów się stał.Co z tego że X szybciej nawala-przynajmniej ma sprawny system gwarancyjny i BOK-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się zatrudnia niekompetentnych ludzi na takie stanowiska :) Akurat w tej sytuacji klient ma w 100% rację i moim zdaniem to Sony łamie prawo. Mam nadzieje, że w końcu oberwie im się wielomilionową karą od jakiejś komisji, ot tak na otrzeźwienie i przejrzenie na oczy czy aby na pewno dobrze robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła historyjka. Kolejny dowód, że z systemem nie wygrasz. Głupie zasady, które układają głupi ludzie w centrach gwarancyjnych. Ręce opadaja po prostu. Współczucie dla tego kolesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zgrozo ... A teraz dziwcie się czemu tylu ludzi bierze broń i zabija bezbronnych nie każdy ma nerwy ze stali !

Czekam teraz tylko na nagłówek w gazecie "Pomoc techniczna Sony w XXX została zastrzelona przez właściciela niewymienionej konsoli." ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie, niepotrzebny przypis o tym xboxie bo chyba wszyscy to dokladnie wiedza :P Szczegolnie ja - czekalem miesiac na swojego iXa i pogralem 1,5 h po czym naped optyczny poszedl sie .... przejsc do lasu i sie wzial skubany zepsul ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejny argument przeciw konsolom (tzn. że PC jest lepsze)- Mają do bani BOK :) i gwarancja też lipna xD <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować