Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwarancja PS3 nieważna przez... kurz

144 postów w tym temacie

Jest pewna znana zależność. Jeden zadowolony klient, to drugi potencjalny klient. Jeden niezadowolony klient, to dziesięciu *byłych* potencjalnych klientów. :)
Co dedykować można każdej pomocy technicznej lub serwisom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ile można?! Po każdej wzmiance o PS3 lub Xbox''ie od razu jest afera co jest lepsze...

Ani Microsoft ani Sony nie są idealne i niestety taka jest brutalna prawda. Nie rozumiem też "fanatyzmu" obu stron... przecież i tak nie namówicie w ten sposób nikogo do zmiany upodobań więc po co...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:24, dudi90 napisał:

Ludzie ile można?! Po każdej wzmiance o PS3 lub Xbox''ie od razu jest afera co jest lepsze...

Dnia 12.11.2007 o 23:24, dudi90 napisał:

Ani Microsoft ani Sony nie są idealne i niestety taka jest brutalna prawda. Nie rozumiem też
"fanatyzmu" obu stron... przecież i tak nie namówicie w ten sposób nikogo do zmiany upodobań
więc po co...? :P


Bo to jest odwieczna wojna jak nie komputer kontra komputer, to konsola kontra komputer lub konsola kontra konsola. Bardzo stara tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprze sony i jego PSy NIGDY nie kupię, żadnej z tych konsol.
1) Widac jak się traktuje kllienta! Zapłać i sp*******. =((
2) CENY GIER za 1 na PS mam 3-4 na PC (Dzięki CD-Projekt! ;) ) (Mowa o nowych tytułach ale generalnie i tak są na PS są droższe znacznie)

Pragnę jeszcze dodać, że naszczęście nie wszędzie klient jest tak traktowany. Najlepszy przykład? CD-PROJEKT niegdy nie zostałem na lodzie z jakim kolwiek problemem, nie zostałem olany, ani spławiony. Więc gdy kupuję gre cd-projektu, zawsze mam gwarancje jakości! Dzięki chłopaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 09:48, tommi100 napisał:

TYLKO Playstation . PC i X jest GUPI

A podasz jakieś argumenty? Bo ja mogę powiedzieć, że PS3 to szajs, bo nie ma napędu dyskietek;) i nadaje się tylko do gier. Albo, że nie odtwarza mi płyt winylowych. Ani kaset VHS. Bo to jest właśnie twój poziom argumentacji...albo nawet nieco wyższy.
PS Piszę się głupi.
PS2 A na czym napisałeś tego posta? Na padzie z PS3? Wątpię...
PS3 Po co ten fanatyzm? TYLKO Playstation....taki PC nie jest gorszy - ma po prostu nieco inne zastosowanie i architekturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:> Mam nadzieje, że w Polsce nie będą tak srogo na to patrzeć ( w ogóle jest u nas jakiś serwis czy od razu wysyłają za granicę? :P ). Mówiąc szczerze już się spotkałem z podobną historią. Koledze tak odpowiedzieli (no właśnie na co? Nie pamiętam :) ). Ogólnie to chamsko z kolesiem polecieli, ale takie życie. Na przyszłość naprawdę będzie musiał filtr postawić koło konsolki :D

Kobylański (i przyokazji wszyscy)

Oni tak mu odpowiedzieli bo najprawdopodobniej coś spieprzone było fabrycznie a oni nie chcieli tracić 2000 tys. (na nasze) za konsole. Parę złotych za grę, których i tak, i tak na magazynie leży mnóstwo to nie będą się przejmować zbytnio. No i w jedną grę nie grasz 8 miesięcy. Kolejna sprawa:

Często poruszana kwestia cen gier na konsolkę, a ja kolejny raz powtórzę się, że za cenę wymiany kompa takiego co będzie nadążać za nowymi grami rekompensuje zakup gier na konsolkę.

Mówisz, że dzięki CD-P masz 3-4 gry? To znaczy że gier które nie są twożone lub wydawane przez CDP nie kupujesz (czyli 2 gry zamiast jednej na PS3 u innych :D)? Muszę powiedzieć, że fajnie masz :D Szczególnie, że gdybym też tak robił kupił bym jedną grę w tym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja była z moim kompem... Też z powodu kurzu chcieli 400zł za wymianę graficznej bo nie czyściłem tak jak sobie wymyślili-nigdzie nie powiedzieli, że to ku*wa ma być tak a nie inaczej. Taką gwarancje w d* bo czemu mam dopłacać za ich wymysły, wole taniej i podobnym efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja z SONY pokazuje jedno: wszędzie jest tak samo i wszędzie Biura Obsługi Klienta są takie same. Każdy zwala odpowiedzialność na kogoś innego, aż prędzej (niż później) trafiamy na osobę uprzejmą inaczej, która wprost powie nam że tego nikt nie załatwi i sami sobie jesteśmy winni tej sytuacji. Z CDProjekt i Gram.pl nie dalej jak kilka tygodni temu miałem podobną przyjemność. Efekt żaden, stresu sporo a BOK i tak ma cię gdzieś. Chyba najlepiej dać BOK-owi (każdemu) odpocząć, bo są tam bardzo zapracowani ludzie (bardzo, bardzo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, rozumiem gościa. Kiedyś jak mnie wrobili w markecie za niszczenie zabawek (...hm...) to też najpierw mówili że mają materiał dowodowy na taśmie, potem przez godzinę że nie mogę zobaczyć, wreszcie przyjechała policja - pół godziny później dowiedziałem się, że materiał wideo jest niekompletny. To samo pewnie co z tymi jego zdjeciami - GÓWNO mają :D

Kurz... No po prostu bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie rozumie wogóle słowa "awaryjność" w wypadku konsol, to powinien byc sprzęt dobrze skonfigurowany i sprawdzony 100 razy by nie psuł sie niemal wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziptofaf - to była taka mała prowokacja ;)

Nie faworyzuje żadnej z platform, kiedyś miałem PSX, PS2 potem chwile X, była też Sega Dreamcast ale zawsze towarzyszył im komp.


Cała ta dyskusja wg. mnie nie ma sensu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli chciałby zobaczyć fotki wnętrza jego PS3, powinien sam je wykonać (co naruszyłoby warunki gwarancji - doh!)"- czyli jeśli mam PS3 nie mogę zrobić zdjęcia jego wnętrza, bo gwarancja jest wtedy nieważna, tak? Skomentuje to tylko jednym- buahahahahaha :D Konsolom stacjonarnym mówię "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:19, Kurammi napisał:

Hmmm, może czegoś nie wiem, ale przypadku komputerów PC jest identycznie. Ściągając plombę,
tracisz gwarancję...

trochę niejasno napisałem. to o gwarancji to dotyczyło i kompów i konsoli (znaczy wszystkiego czego to prawo dotyczy) zaś ostatnie zdanie to było takie PS, taka mądrość życiowa Madoca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś napisał w poprzednich postach, traktując klienta w ten sposób, firma Sony naraża się na utratę wielu potencjalnych klientów. To bardzo przykre, że w tak głupi sposób wykręcili się z tej sytuacji, w przypadku, że takie awarje to naprawdę nic trudnego, zarówno pod względem wykrycia jak i naprawy (sam jestem z zawodu elektronikiem i pracującym serwisantem urządzeń z układami o dużej skali integracji).
To jest także przestroga dla innych firm (w tym GRAM.PL), za kontakty z wszelkiego rodzaju problemami klientów, bez względu na to jakie one są. Pije tu do wydania EK Wiedźmina :D
Co do Sony mam wiele urządzeń z tej firmy, i kilka już było na różnego rodzaju gwarancjach (kilku z mojej winy) i do tej pory nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony to popieprzona, gówniana, monopolowa firma, której zależy tylko i wyłącznie na kasie. Począwszy od poparcia dla DRM, poprzez do dupy MP3 Playery (używam ich sprzętu bo wygrałem, dokładniej model NW-E002) i jakieś pieprzone formaty plików - zabezpieczenia, skończywszy na takiej właśnie obsłudze klienta (zresztą nie wiele gorszą od Microsoftowej). Nie piszę teraz tego jako przeciwnik konsol a jako osoba głosząca bojkot produktów tej firmy. Sony omijam z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować