Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unreal Tournament III - ujawniamy zawartość wydania podstawowego!

78 postów w tym temacie

Drogo, mało i po polsku :P

Btw: analfabetyzm sie szerzy... zeby napisac "rze" to trzeba miec 8 lat bo ja nie widze innego wytlumaczenia... (jakby co to sam jestem dyslektykiem, ale nigdy nie zdazylo mi sie napisac "rze"... tragedia, szanujmy nasz ojczysty jezyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na EK kolekcjonerska ;] ciekawe co dorzuca no moze chociaz "specialna sklepu gram.pl"

taaa sorry za to zdjecie ale nie ten temat (za duzo zakladek otwartych ;]) ;]

20071114131922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim niezadowolonym ze spolszczenia UT3 dedykuję fragment postu Charona, redaktora serwisu unreal.pl:

CD Projekt zwrócił się do nas (unreal.pl) o wyznaczenie konsultanta, który pomógłby ze swoją wiedzą i doświadczeniem w polonizowaniu gry. Wytypowana została osoba chyba najbardziej kompetentna, doświadczony gracz, ale także znany doskonale esportowcom z całego świata redaktor GGL.com - Carmac.

Myślę, że nie ma co się martwić lokalizacją, jest osoba która dopilnuje tego aby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie, to i tak by kosztowała 130zł (skoro napisali, że tyle wynegocjowali to tyle i już). Artbook i bonus-CD to pewnie dorzucone, żeby gracz nie czuł się pokrzywdzony, że za tyle kasy dostałby pudełko, instrukcję i grę. Takie jest moje zdanie.

Co do "pudełko zawiera nośnik z grą" itp., to nie widzę bezsensu, nawet, jeżeli pisze "nośnik z grą w pudełu". Skoro słyszy się, że w Stanach ludzie zakładają procesy o takie rzeczy, jak brak info, że nie można w czasie jazdy opuszczać siedzenia kierowcy... i wygrywają (co pozostawię bez komentarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies przeczytalem ze spolszczenie bedzie tylko napisow nie glosow.Alleluja:)Ale jak przetlumacza headshot albo pan cake tlumaczenie(ciastko patelni) to az strach pomyslec byloby super gdyby spolszczenie mozna bylo doinstalowac a nie ze instaluje sie razem z gra.NO i jeszcze 1 Redeemer(odkupiciel).Ale ogólnie to boje sie troche tego spolszczenia...A mam jeszcze pytanko czy na plytce z filmami beda tutoriale do Unreal Editor3???Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 00:28, BJU napisał:

headshot albo pan cake tlumaczenie(ciastko patelni)

Po pierwsze nie pan cake tylko pancake, po drugie po polsku pancake to naleśnik a nie jakieś ciastko patelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w tych 20 godzinach materiałów video znajduje się także videotutorial do Edytora? Bo słyszałem, że ma być, tylko nie wiem czy w EK czy w EP także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:41, Max Damagee napisał:

A czy w tych 20 godzinach materiałów video znajduje się także videotutorial do Edytora? Bo
słyszałem, że ma być, tylko nie wiem czy w EK czy w EP także.


http://www.gram.pl/news_9QnjHO1_Unreal_Tournament_III_sklad_Edycji_Specjalnej_ujawniony.html

„W skład Edycji Specjalnej gry Unreal Tournament III wejdą:
1. Metalowe pudełko
2. Brelok grawerowany laserowo
3. Profesjonalna podkładka pod mysz firmy Steelseries
Poza tym znajdą się w niej wszystkie elementy z podstawowego wydania gry:
(m.in.)
Dodatkowa płyta z 20 godzinami wideo, w tym poradniki do Unreal Editora i filmy o procesie tworzenia gry.”

Jeden ruch głową, potem ręką i przeto wszystko się wyjaśnia, bez dodatkowych złośliwości i robienia z siebie żałosnego kaleki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla ludzi kturzy martwia sie ze imUT3 nie ruszy a wiec ja mam taki komp Proc.Athlon 2800+,Ramu 1,5gb 400mhz,Grafa GF7600GT.Mi chodzi max 25FPS srednio 20 na max ustawieniach w Demku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować