Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Koniec Gier na PC?

191 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 21:54, 88Bonzo napisał:

o konsoli może marzyłem jak miałem 14-15 lat :) teraz życia bez PC sobie nie wyobrażam. Do
grania sprzętu używam bardzo sporadycznie - może ze dwa razy w tygodniu. A więc jak dla mnie
to konsola jest całkowicie zbędna, prędzej by kurzem zarosła niż przeszedłbym jakąś grę :P
Tak nawiasem mówiąc to gry na konsole wydają mi się strasznie ograniczone, być może się mylę
- ale właśnie takie mam wrażenie. Gry akcji coś w podobie do Prince of Persia jeszcze bym przełkną,
ale FPP całkowicie odpadają. Nie wyobrażam sobie na daną chwilę grać w jakąś strzelaninkę używając
pada. Już mi wystarczy że grałem w FIFE na kierownicy hehehe ;D


Hehe, w Fife na kierownicy? :) Wiesz, granie na padzie to bardzo miła odmiana. Ok, racja, padem nie dogonisz mistrzów myszki ( wiem coś o tym, grałem 3 lata w Enemy Territory), ale jest to bardzo fajna sprawa. Jak już wcześniej powiedziałem, jak PC''a używam tylko do RPG''ów i RTS''ów, ewentualnie gry sieciowej ... ale nie wiem,czy tego też nie zmienię bo ostatnio Halo 3 zastąpiło mi Quake Warsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:54, 88Bonzo napisał:

o konsoli może marzyłem jak miałem 14-15 lat :) teraz życia bez PC sobie nie wyobrażam. Do
grania sprzętu używam bardzo sporadycznie - może ze dwa razy w tygodniu. A więc jak dla mnie
to konsola jest całkowicie zbędna, prędzej by kurzem zarosła niż przeszedłbym jakąś grę :P
Tak nawiasem mówiąc to gry na konsole wydają mi się strasznie ograniczone, być może się mylę
- ale właśnie takie mam wrażenie. Gry akcji coś w podobie do Prince of Persia jeszcze bym przełkną,
ale FPP całkowicie odpadają. Nie wyobrażam sobie na daną chwilę grać w jakąś strzelaninkę używając
pada. Już mi wystarczy że grałem w FIFE na kierownicy hehehe ;D


przenoscie konsole sa bardzo fajna rzecza np w podróży

ja planuje zakupic sobie psp mam nadzieje ,ze to bedzie udany zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem czemu to ma być koniec PCtów skoro do konsoli można podłączać klawiature i myszkę ;p o dysku twardym już nie wspomne... Szaleństwo... Najgorsze z PCtami jest to że techniki nie dogonisz i co kupisz najnowsząkarte graficzną dla przykładu GeForce 8800 GTX 768 MB, a załóżmy za 2 miesiące wychodzi mocniejsza karta Radeon 10000 XYZ 1GB ;p...szaleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:04, hammerfall87 napisał:

przenoscie konsole sa bardzo fajna rzecza np w podróży

ja planuje zakupic sobie psp mam nadzieje ,ze to bedzie udany zakup.


PSP jak najbardziej, ostatnio ich sprzedaż na polskim rynku bardzo wzrosła. Jest to fajny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:06, Kookazoo napisał:

Nie za bardzo rozumiem czemu to ma być koniec PCtów skoro do konsoli można podłączać klawiature
i myszkę ;p o dysku twardym już nie wspomne... Szaleństwo... Najgorsze z PCtami jest to że
techniki nie dogonisz i co kupisz najnowsząkarte graficzną dla przykładu GeForce 8800 GTX 768
MB, a załóżmy za 2 miesiące wychodzi mocniejsza karta Radeon 10000 XYZ 1GB ;p...szaleństwo


Tego samego zdania, wyścigu z techniką nie wygrasz ... chyba, że zrezygnujesz ze wszystkiego i będziesz sobie jedzenia żałował :P Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie rzucić takim małym stwierdzonkiem. Stworzenie kina miało doprowadzić do zakończenia ery książek. Stworzenie telewizji miało doprowadzić do zakończenia ery Kina, podobnie zresztą jak domowe odtwarzacze DVD etc. A jak widzimy zarówno książki jak i Kina mają się całkiem nieźle. Pcty i Konsole będą sobie radośnie współistnieć bo oba działy są dość charakterystyczne i przyciągają innych ludzi. Ja tam sobie porządnej strzelanki (gdzie sam celuje) albo RTSa czy turówki sobie raczej nie wyobrażam. Mogę się mylić, ale na konsole chyba Herosów nigdy nie wydano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:14, master matrox napisał:

> Mogę się mylić, ale na konsole chyba Herosów nigdy nie wydano.

Jednak się mylisz :P
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3621

Saaaam nie wiem... jakieś krzywe te Herosy... No ale fakt jest faktem, zwracam honor razem z portkami :-) Są Herosy na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole niemaja prawdziwych rpg takich ja baldurs gate czy nwn niewspominajac o planscape torment.Ok konsolowcy mieli baldura ale to byla kiszka.Natomiast konsole maja super bijatyki,platformówki.

Ja lubie pc i konsole dla mnie konsola to urzadzenie wylacznie do grania natomiast pc to rozwinieta maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że PC trzyma się bardzo dobrze. Nie zauważylem aby wychodziło na niego coraz mniej gier czy coś w ten deseń. Fakt - GTA IV ma nie wyjść na PC`ta lecz to ze względu na silnik RAGE który nie działałby na PC.
Tak więc nie ma się co denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:24, Falconer napisał:

Ja uważam, że PC trzyma się bardzo dobrze. Nie zauważylem aby wychodziło na niego coraz mniej
gier czy coś w ten deseń. Fakt - GTA IV ma nie wyjść na PC`ta lecz to ze względu na silnik
RAGE który nie działałby na PC.
Tak więc nie ma się co denerwować.


Popieram. stanowczo popieram. Myślę że PC nie umrze i zawsze będą powstawać gry. Dużo osób ciągle kupuje gry na PC. Jak dal mnie gry na konsole są zbyt drogie, a i sterowanie mi nie bardzo odpowiada. Po prostu nie lubię grać joystickami czy padami. Wolę swoją skromną myszkę i klawiaturę. Grafiką się nie przejmuje bo dla mnie ona najważniejsza nie jest więc i jakoś te świetne grafiki w konsolach mnie nie przekonują. Również dla mnie gra przez konsole w strategie, RPG czy FPSy to istny koszmar i makabra. Jedyne w co jednocześnie gram dobrze na konsolach a gorzej na PC to wyścigi. Tak naprawdę kupując konsole kupowałbym ją tylko dla jakieś ścigałki, a jest jak dla mnie to bezsensowne. Na razie jedyny minus który ja widzę w PC to dość szybkie postępy w technice co powoduje częsty upgrade kompa... No cóż...

A co do GTAIV może wyjść na PC. Jest to możliwe. Mogą to ogłosić po premierze konsolowej tak jak GTA: SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:11, Hubi Koshi napisał:

Pozwolę sobie rzucić takim małym stwierdzonkiem. Stworzenie kina miało doprowadzić do zakończenia
ery książek. Stworzenie telewizji miało doprowadzić do zakończenia ery Kina, podobnie zresztą
jak domowe odtwarzacze DVD etc. A jak widzimy zarówno książki jak i Kina mają się całkiem nieźle.
Pcty i Konsole będą sobie radośnie współistnieć bo oba działy są dość charakterystyczne i przyciągają
innych ludzi. Ja tam sobie porządnej strzelanki (gdzie sam celuje) albo RTSa czy turówki sobie
raczej nie wyobrażam. Mogę się mylić, ale na konsole chyba Herosów nigdy nie wydano.


FPSy na konsole wcale nie mają aż tak mocno rozbudowanego "auto-aiming''a". Np. w Halo 3 zostało to sprowadzone do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:24, Falconer napisał:

Ja uważam, że PC trzyma się bardzo dobrze. Nie zauważylem aby wychodziło na niego coraz mniej
gier czy coś w ten deseń. Fakt - GTA IV ma nie wyjść na PC`ta lecz to ze względu na silnik
RAGE który nie działałby na PC.
Tak więc nie ma się co denerwować.

Link proszę. Nikt nie powiedział że nie będzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:43, Tomek1120 napisał:

> Ja uważam, że PC trzyma się bardzo dobrze. Nie zauważylem aby wychodziło na niego coraz
mniej
> gier czy coś w ten deseń. Fakt - GTA IV ma nie wyjść na PC`ta lecz to ze względu na silnik

> RAGE który nie działałby na PC.
> Tak więc nie ma się co denerwować.
Link proszę. Nikt nie powiedział że nie będzie na PC.


Uwaga, rodzi się offtop :) O takie rzeczy w topicu o GTA IV proszę pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... przede wszystkim RPG i strategie

jakie RPGi .... ? Jedyne to chyba "Wiedźmin" ratuje ten gatunek ...

Tomek1120 --> Nikt nie powiedział że będzie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mi tu gość wyskakuje z informacją że GTA4 nie będzie na PC. Jakby ktoś chciał wiedzieć wersję PC GTA SA zapowiedzieli miesiąc po premierze PS2. Oni mają jakiś układ z Sony i M$ żeby ludzie kupili konsole zawiedzeni że gry nie będzie na PC a po miesiącu ogłaszają wersję PC. A kilka tysięcy osób kupiło przez to konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:50, lothar-mb napisał:

>... przede wszystkim RPG i strategie

jakie RPGi .... ? Jedyne to chyba "Wiedźmin" ratuje ten gatunek ...


roftl sorry to wymien te prawdziwe rpg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:50, lothar-mb napisał:

>... przede wszystkim RPG i strategie

jakie RPGi .... ? Jedyne to chyba "Wiedźmin" ratuje ten gatunek ...


A co z klasykami-legendami? Baldur''s Gate''y , Icewind Dale''e , ewentualnie Morrowind, Oblivion i Neverwinter Nights :) A przepraszam, Planescape jeszcze. Chyba nie muszę wymieniać. Cofnij się do czasów, kiedy to RPG miały swoje lata świetności (proszę, aby te czasy powróciły). Ehh ... te zarywane godziny przed Baldursem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować