Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy na świecie Blu-Ray ROM

53 postów w tym temacie

Hm, nieźle, nieźle. No to poczekać aż stanieją, i programy będą na nie produkowane ;-) Co dalej to chyba wiadomo, no nie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak w tym roku (a nawet w przyszłym) żadna gra na PC nie będzie wydana na nośniku Blue Ray. Więc kupowanie tego napędu jest trochę bez sensu. No chyba, że ktoś ma tyle kasy że chce sobie kupić teraz i mieć spokój za rok, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Moim zdaniem rzecz mało sensowna, chyba że ktoś naprawdę jest maniakiem filmów HD. W chwili obecnej gotowych płyt BR jest jak na lekarstwo, gier na PC na tym nośniku nie ma wcale, a przecież to o czym tu piszą nie umie płyt blue ray nagrywać w ogóle, wbrew temu co (jak wynika z postów) sądzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecna cena jest już w miarę poprawna, choć do pełnej poprawności jej trochę brakuje. Dopiero jak zacznie się ukazywać CD Action Blu-Ray to kupię ten napęd, no i oczywiście jak będą na nim gierki tworzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:57, ArtoXx napisał:

hymmm to teraz zobaczymy ile stanieje PS3 ;]


Premiera BR-ROM''ów do PC raczej w ogóle na cenę PS3 nie wpłynie - ta konsola to nie tylko czytnik BR... Nie liczyłbym na żadne drastyczne spadki cen. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:27, Apekiller101 napisał:

Ja swoją nagrywarke DVD marki Philips kupowałem za 350zł :O
ale ma swoje lata ;) więc chyba BR za 126 euro nie jest bardzo dużo

Ja jeszcze pamiętam czasy kiedy 350 zł kosztowały nagrywarki CD :D, mi się udało taką nabyć za 295zł, pamiętam dokładnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:37, Pietro90210 napisał:

a tak poza tym to jakie programy lub gry są na PC nagrywane na BLU-RAY??

Żadne. Ten napęd to na razie chyba tylko dla lansu. Wchodzisz do szkoły: "Mam Blu-ray w kompie" "ŁAŁ! A po co" "yyyy... nie wiem ważne że mam rispekt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nośnik chyba jedynie idealny dla piratów, którzy będą ładowali masę gier na jedną płytę... Ehh, żal, bo sensu teraz kupować nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy ten odtwarzac blu-ray zagosci w naszych komputerach i zajmie miejsce DVD :)
jak narazie to moim zdaniem,niepotrzebna inwestycja:)przeciez wszystkie gry,filmy wychodza na dvd:)a na blu-ray jest tylko pare tytułów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja pamietam jak 5 lat temu dalem za swojego lite-ona ltr24102b ok. 3 stowy. A tak wracajac do tematu to chyba nie oplaca sie kupwac zwyklych romow bo nie sa duzo tansze od nagrywarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować