Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Heroes III czy IV? Które są lepsze?

430 postów w tym temacie

>Jak chcę żeby jakaś

Dnia 28.12.2005 o 20:43, Harmegidon napisał:

gierka się uruchomiła to zrobię wszystko aby (przekopię cały dysk twardy aż dojde do celu)

To się nazywa być upartym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne tendencyjne pytanie;) Oczywiście, że III- w nią zagrywałem się przez kilkanaście ładnych tygodni, natomiast z IV spędziłem jakieś 15min na starym kompie (z lekka się cieło) a po wymianie na nowy pograłem w to jeszcze jakąś 1h. Po czym stwierdziłem, że to nie ta mała ilość fps''ów odrzucała mnie od tej pozycji a samo jej wykonanie. Po tych traumatycznych przeżyciach mam wątpliwośći, czy V w edycji kolekcjonerskiej zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 22:59, myniekka napisał:

w trójkę to chce się grać - nawet według mnie była lepsza grafa

Grafa była bardziej wyrazista, w IV to może ładna ale zmota, a w III wszystko wyraźnie widać. I w III wyglądają na mapie lepiej miasta, bo w IV wszystkie to jakieś kwadraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo retoryczne pytanie :-)) Chyba każdy miłośnik tej gry powie że III jest lepsza. Natomiast mam coraz większe obawy co do V , choć mam zamówioną wersję kolekcjonerską to te całe zamieszanie mnie zaczyna przerażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 08:57, spider88 napisał:

Jest to bardzo retoryczne pytanie :-)) Chyba każdy miłośnik tej gry powie że III jest lepsza.
Natomiast mam coraz większe obawy co do V , choć mam zamówioną wersję kolekcjonerską to te
całe zamieszanie mnie zaczyna przerażać.

Ja wiedziałem, że III jest lepsza dla większości, ale chciałem wiedzieć ile jest ych drugich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2005 o 09:55, Kukowsky napisał:

Ja wiedziałem, że III jest lepsza dla większości, ale chciałem wiedzieć ile jest ych drugich:)

Szczerze powiem że nie spotkałem nikogo kto by twierdził że IV jest lepsza od III może poza ścieżką dzwiękową która w IV jest fenomenalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 09:58, spider88 napisał:


> Ja wiedziałem, że III jest lepsza dla większości, ale chciałem wiedzieć ile jest ych drugich:)

Szczerze powiem że nie spotkałem nikogo kto by twierdził że IV jest lepsza od III może poza
ścieżką dzwiękową która w IV jest fenomenalna .

Ja spotkałem takich czterech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czworka" za:

- mozliwosc walki bohaterem,
- mozliwosc poruszania sie wojskiem "samodzielnie" (nie trzeba bylo juz latac bohaterami, zeby uzupelniac armie),
- karawany,
- wiecej questow w misjach,
- lepsza muzyke,
- umiejetnosci specjalne dla jednostek (to ma duzy wplyw na taktyke),
- ruchomych straznikow,
- koniecznosc wyboru, ktore jednostki chce sie "hodowac", a z ktorych sie rezygnuje (jest ciekawiej i tez trzeba dobrac jednostke d ostosowanej taktyki).

A co zrobiono w "czworce" zle? Oblezenia. Wolalem te z HoMM 2 i 3, z katapultami i dodatkowymi wiezyczkami, nin dobijanie sie do bramy, jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 rox, zwlaszcza z dodatkami.

W IV ciekawe byly te karawany i to tyle...Brak wiezyczek, Brak maszyn oblezniczych to spory -
Chodzace po mapie stwpory w sumie + choc czasem wkurzaly
Wybor jednostek - (poszli na latwizne) i brak ich ulepszen
Malo zamkow, slaba animacja postaci -
Walka bohaterem - dlaczego? BO poczatkowo jest slaby jak ze szkla i trzeba sie z nim cackac jednak po zdobyciu odpowiedniego poziomu jest nie do zabicia(sam bierze iles tam smokow na klate i je wykancza) moze miec czary+strzelac+bic z miecza normalnie uniwersalny zolnierz. Majac oddzial SAMYCH bohaterow byloby sie nie tykalnym(ale jakos nie probowalem) Pomysl ciekawy ale rozwiazanie kichowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować