Zaloguj się, aby obserwować  
Ivaldim

Lubicie święta ?

117 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 17:19, visss napisał:

To jest ten czas gdy politycy przemawiają ludzkim głosem... :D


Ale niezbyt szczerym. :]

Ja święta raczej lubię ale przyznam szczerze, że jak muszę jeździć pierwszego dnia świąt i drugiego dnia świąt do obydwu babć i nic tylko jeść a to uroczyste śniadanie, a to obiad, podwieczorek... To mam dość i zamiast odpoczywać to jestem po tym wszystkim zmęczony. :P Ale ma to swój urok, ,nie przeczę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:48, Ivaldim napisał:

Siema
Już nie długo święta bożego narodzenia.Lubicie święta ??

KOCHAM SWIETA! Nie mam budy, nie trzeba sie uczyc, mozna pograc z kumplami troch dluzej w CS''a :D, pogadac z innymi i najwazniejsze- jestesmy blisko z rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W święta jest najlepsz ta rodzinna atmosfera gdy wszyscy siadają przy stole czuć wtedy ten nastrój smak barszczu z uszkami i kompotu ze zuszonych śliwek. A no oczywiście wolne od budy i PREZENTY :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubię świąt, nuda, atmosfera sztuczności oraz wszystko czerwone od mikołajów, reniferków itp. Ogólnie nie lubię świąt i ich nie obchodzę, a zawsze ich nadejście oznacza, że trzeba wymyślać wymówki, aby nie musieć nigdzie iść na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię święta,a le jeszcze bardziej atmosferę tuz przed nimi np. przed wigilią, wspólne ubieranie choinki, robienie zakupów dla najbliższych i te zapach dochodzące z kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo od kiedy kilka lat temu przestałem dostawać prezenty na Święta mój entuzjazm z nimi związany nie zmalał. Zawsze z zapartym niemalże tchem czekam na wigilię i pierwsze dni świąt. Wigilia jak zwykle wspaniała. Jednakże dzielenie się opłatkiem dla mnie, jako agnostyka nie jest niczym "głębokim". Dla mnie to jak dawanie kwiatów dziewczynie w walentynki. Trochę to wysilone i nienaturalne i jest tylko symbolem tego, co czuję 365 dni w roku. Taka tradycja bez treści. Rozumiem też, że obdarłszy Święta Bożego Narodzenia z całej religijnej treści straciłem sporo z tej radości z narodzin Chrystusa i ich celebracji, ale serce nie sługa. Pozostaje jednak rodzinna atmosfera, którą ocaliliśmy przed konsumpcyjnym wariactwem XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta pewnie lubią wszyscy którzy w ten czas są razem z rodziną. Te święta będą to pierwsze święta bez mojej mamy:( Jednak mam nadzieje, że jakoś te święta będa wyglądały:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:15, MonczynF napisał:

Święta pewnie lubią wszyscy którzy w ten czas są razem z rodziną. Te święta będą to pierwsze
święta bez mojej mamy:( Jednak mam nadzieje, że jakoś te święta będa wyglądały:):)


Ja bym świąt bez mamy nie mógł mieć ( kto przygotuje potrawy )
A pozatym uwielbiam święta bo potem prezenciki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:31, Rayan77 napisał:

> Święta pewnie lubią wszyscy którzy w ten czas są razem z rodziną. Te święta będą to pierwsze

> święta bez mojej mamy:( Jednak mam nadzieje, że jakoś te święta będa wyglądały:):)

Ja bym świąt bez mamy nie mógł mieć ( kto przygotuje potrawy )
A pozatym uwielbiam święta bo potem prezenciki!!!


U mnie pewnie babcia:) jakoś to będzie ja też uwielbiam prezenciki a szczególnie, że dostane CRYSISa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bardzo lubię święta ale nie dlatego że są prezenty tylko dlatego że zbiera się cała rodzina. A najleopiej gdy pada śnieg to wtedy czuję się jeszcze świąteczniej. I w ogóle jest fajnie bo jest choinka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy z której strony spojrzeć. Z jednej strony lubię Święta. Lubię świąteczną atmosferę, choinkę, prezenty, świąteczne tapety, świąteczne wydanie CDA. Z drugiej strony nie lubię Świąt. Najbardziej nie znoszę przedświątecznej gorączki zaczynającej się w październiku. Trochę mniej, ale też bardzo nie lubię tradycji jedzenia bezmięsnych potraw w Wigilię. Co roku jest ta sama gadka "ale w Święta trzeba wszystkiego spróbować. To może zupę zjesz?". Większości potraw i tak nie zjem, ale przez kilka godzin rodzina musi mnie nakłaniać do jedzenia w wyniku czego zawsze musi być napięta atmosfera, a tego nie znoszę. Wyniku tego Święta, które powinny mieć radosną atmosferę, są trochę, a czasami bardzo denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam święta jest rodzinna atmosfera 12 potraw prezenty pod choinką to wszystko w świętach jest wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować