Zaloguj się, aby obserwować  
suprise18

Nowa eXtra Klasyka - gry nowe jakie i kiedy.

318 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2005 o 18:36, suprise18 napisał:

no i fajnie by było jakby CDP zdecydowal sie wprowadzic Edycje DVD takze

pomysl dobry i chyba nawet kiedys byly takie zapowiedzi (kojarzy mi sie z Dracula).
niestety chyba maja jakis sentyment do plytek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:11, suprise18 napisał:

Kontynuujemy temat ze starego forum ?
Jak pamietamy wszyscy chcieli w nxk Neverwinter Nights + wszystkie dodatki oraz Dungeon
Siege + dodatek w wersji polskiej, Silent Storm + dodatek
oraz wiele innych tytulow


W NXK powinien wyjść Starcraft + Brood War nadal trzyma swoją cenę około 50 zł a to już nie jest nowa gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 19:29, Patryk R napisał:

W NXK powinien
wyjść Starcraft + Brood War nadal trzyma swoją cenę około 50 zł a to już nie jest nowa gra

Bedzie w Platynowej Kolekcji razem z Warcraftem 2 i Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial Diablo I w NXK nawet w wersji orginalnej tylko aby go miec bo nie bede sprzedawal warcrafta II i Starcrafta aby kupic antologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie sądzę, żeby SC wyszedł w NXK, ponieważ jest to jedna z najlepiej sprzedających się gier, najbardziej popularnych. Chociaż racja... Mogło by być w NXK, ale pod żadnym pozorem spolszczone!!!!! A tak wogóle hmm Chciałbym, żeby w NXK wyszły takie gry jak: Świątynia Pierwotnego Zła, HL1:), a zreszta to wiekszosc gier z platynowe koleckji i fajnej ceny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie dobrym pomysłem byłoby wydanie w NXK Cywilizacji III. Przydało by się też sprowadzić do niej dodatki (na dzień dzisiejszy niedostepne w polsce) - nawet jeśli wydane byłyby jako osobna gra (ale też w NXK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:56, snopek9 napisał:

ja czekam az w moim miescie bedzie mozna to kupic :) bo 20zł na bilet nie bede wydawal zeby
kupic gre za 20zł :) hehe


zawsze mozna zamawiac gry przez internet przesyłka kosztuje 10zł a nie 20 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm na stronie nxk mozna zauwazyc ze cdp wycofał ze sprzedazy np. baldurs gate1,planescape torment i kilka innych tytułów moze by tak na coverki co CDA poszły ? ;)

BTW. CDP powiedzcie cos w koncu kiedy cos dacie nowego do NXK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy co tutaj zebraliśmy (tytuły gier które chcielibyśmy aby ukazały się w NXK w jednym opakowaniu za 19,99 oczywiscie w polskiej wersji):
1. Neverwinter Nights + Shadows of Underdark + Hordes of Udrentide (czy jak to tam sie zwie :P) czyli złota edycja
2.Dungeon Siege + Legends of Aranna (Złota Edycja :P). Skoro CDP wydaje DS2 to moze 1? Ja bym kupil bez namysłu.
3.Silent Storm + Sentinels.
4. Rollercoaster Tycoon (moze by tak wielki pakiet RollerCoasterów ? czyli RCT1 + dodatek oraz RCT 2 + oba dodatki w jednym wydaniu)
5.Świątynia Pierwotnego Zła PL
6.Ground Control 2
7.Gothic w złotej edycji (może zrobić pakiecik w przyszłości Gothic 1 + Gothic 2 z nocą kruka ? pomyslcie o tym :) )
8.Morrowind Złota Edycja (z dodatkami)
9.[Heroes of Might and Magic IV Złota Edycja (z dodatkami)
10.Diablo I + dodatek (nawet w orginalnej wersji językowej)
11.Starcraft + Broodwar (orginalna wersja językowa lub język do wyboru z jakims patchem spolszczajacym ?)
12.Cywilizacja III + dodatki
13.Empire Earth I

Od siebie ja proponuję jeszcze Disciples 2 ze wszystkimi dodatkami jakie zostały wydane
Oraz CDP pomyślcie nad edycją DVD
Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się nowe gry w serii NXK. Ale tych co wymieniłeś to raczej nie będzie np. Neverwinter Nights na pewno nie będzie, bo Cdprojekt wycofał tą gre z produkcji. Może za jakiś czas będzie info na temat nowych gier. Oby bo to ciekawa seria ze względu na cenę produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANo niestety od pazdziernika, ktory dal nam pare slabych tytulow i jeden-dwa ciekawe nic sie nie iruszylo w NXK ;/ Wielka szkoda bo kase na najblizsze premeiry juz mam. Az korci by cos kupic tylko nie ma co :D Jedyne ciekawe pozycje, ktorych nie posiadam do splinter cell :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować