Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Crysis - dzień czwarty

20 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dzisiaj ostatni dzień wspominkowy - tym razem Mysza postanowił Wam przybliżyć (lub przypomnieć) grę Far Cry. W tym celu sam odświeżył sobie pamięć - tuz obok Crysisa zainstalował sobie jego starszego brata. Szczególnie ciekawie wypadło porównanie FPS - zresztą co tu dużo gadać, przeczytajcie...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Crysis - dzień czwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już Crysisa mam i płynnie na średnich detalach gram. Całkiem nieźle zresztą wszystko wygląda. Nie tylko jest sporo możliwości na grę, to jest ona całkiem "realistyczna". No i polecam najwyższy poziom trudności, bo tuż już inne wyzwanie. A w kwestii porównania do FC, to nie zapominajmy, iż Crysis to taka cicha kontynuacja tamtej gry. I wyobrażacie sobie go bez otwartych przestrzeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na tyle aktualny komp, że mi chodzi na 1024x768 i high... Po niej przypomniały mi się Hawaje, miałem ubaw po pachy z tymi Wietnamcami... Setki sposobów na ich załatwienie... Tysiące palm do ścięcia... Miliony kul do wystrzelenia z różnych prawdziwych lub fantastycznych broni. Jedyne czego jeszcze nie próbowałem to multi, ale sądze, że zabawa będzie na całego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie o Far Cry, a jutro pewnie w końcu o Crysis''ie. Chociaż już mam, nie odpalę, ponieważ nie wiedziałem, że jeszcze nie będę miał swego nowego sprzętu... eh... na razie Crysis musi leżeć na półce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 20:09, Gol Galad napisał:

Podsumowanie o Far Cry, a jutro pewnie w końcu o Crysis''ie. Chociaż już mam, nie odpalę, ponieważ
nie wiedziałem, że jeszcze nie będę miał swego nowego sprzętu... eh... na razie Crysis musi
leżeć na półce.....

Po co gdybać?
Przecież jest i link w newsie i przycisk po prawej w artykule i spot na głównej stronie i odpowiednia pozycja w panelu ARTYKUŁY - a wszystkie prowadzą w to miejsce: http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1899

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo będę miał nowego kompa to sobie pogram w Crysisa, nie mogę doczekać się recki. A co do tekstu to bardzo fajny, ale znalazłem mały błąd:
"siejącym spustoszenie podczas czasie walki w pomieszczeniach i na krótkie dystanse."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dziś Crysis Special Edition w Saturnie, co do joty wygladajaca jak gramowa edycja kolekcjonerska, ladne metalowe pudelko, 3 plyty, darmowy wóz i art book. Cena jakto w Saturnie, identyczna jak zwyklej edycj, 119plni.
Aha, dla chetnych skasowałem zamówienie na EK Crysisa, bo widze ze naklad wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w demko Crysis''a, przechodzę je już 8 raz i po kupnie karty będę grał w full wersje, na GF7950 OC na 590/790 na medium jest grywalne i właśnie w demo tak gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Far Cry ledwo mi chodził na medium teraz chodzi na mexa bez jakiejkolwiek przycinki i pomyśleć że za jakieś pięć lat tak samo będzie z Crysisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:47, Sebat1 napisał:

Kiedyś Far Cry ledwo mi chodził na medium teraz chodzi na mexa bez jakiejkolwiek przycinki
i pomyśleć że za jakieś pięć lat tak samo będzie z Crysisem.

Dużo, dużo prędzej niż pięć lat - wyścig technologiczny trwa w najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 22:59, Lucas the Great napisał:

Dużo, dużo prędzej niż pięć lat - wyścig technologiczny trwa w najlepsze :)


Zależy, jak się zbiera na konsole to na następny upgrade kompa trzeba będzie troche dłużej poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować