Zaloguj się, aby obserwować  
Inki

Która gra was mile zaskoczyła?

79 postów w tym temacie

Znalazłem temat o rozczarowaniach spowodowanych przez gry teraz czas na miłe zaskoczenia. W które gry nie pokładaliście nadziei a okazały się porządną produkcją ? Podzielcie się ze wszystkimi waszym zaskoczeniem ;]

Zacznę , czytając pare recenzji Brothers In Arms , nie spodziewałem się dobrej produkcji co najwyżej średniaka , były moje urodziny więc patrze Earned in Blood Za 70 złotych premierowe wydanie , no to sobie zażyczyłem i nie pożałowałem moja ulubiona seria wojenna zaraz po Call of Duty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Takiego tematu chyba jeszcze nie było.

Mile zaskoczył mnie Gothic, którego kupiłem razem z CD-Action półtora roku temu - od tamtej pory jestem wielkim fanem gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie piekielnie wciagnela gra Might and Magic IX dodana do CDA jakos 2 lata temu(?). Nie spodziewalem sie takiej miodnosci po grze, ktora jest przestarzala graficznie(gralem w serie Gothic oraz Morrowinda). Potem to od razu poszla na ruszt cala seria Might and Magic, ktora jest obecnie dla mnie jedna z najlepszych serii. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest+Titan Quest:Immortal Throne! Dla mnie ta gra jest po prostu znakomita. Nie wiem co bym bez niej zrobił;p grałem kiedyś nie u siebie i było fajnie. Jednak po kupieniu tyle cieakwych rzeczy w niej odkrylem... Moge w nia grac godzinami i ona na pewno mi sie nie znudzi;p!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 09:58, SNGT napisał:

Mnie piekielnie wciagnela gra Might and Magic IX dodana do CDA jakos 2 lata temu(?). Nie spodziewalem
sie takiej miodnosci po grze, ktora jest przestarzala graficznie(gralem w serie Gothic oraz
Morrowinda). Potem to od razu poszla na ruszt cala seria Might and Magic, ktora jest obecnie
dla mnie jedna z najlepszych serii. Pozdrawiam!


Ja od pewnego czasu gram w VI część. A wszystko przez przypadek. Chodziłem po hipermarkecie(po wiadomym dziale :> ) i zauważyłem ciekawą oferte (link: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3680) za 14.90. Wiele się nie zastanawiając wziąłem do koszyka. I ta piękna gra zabrała z mojego życia dobre 3 miesiące. Aż się boje pomyśleć, że to tylko VI część. Jeszcze 5 przede mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu bardzo mile mnie zaskoczyły 2 gry, które kosztowały tylko 30 zł (premiery), a mianowicie Robin Hood Legenda Sherwood i Chicago 1930 - naprawdę były to bardzo udane gry jak na taka cenę. W niskich cenach to przeciez zwykle sa kaszanki a tu niespodzianka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo mile zaskoczył ostatnio wiedźmin, ktorego postrzegałem jako kolejny nudny RPG a wciągnął mnie nieziemsko :D Poza tym dungeon siege 2 ktorego kupiłem, bo spodobał mi się opis bestiariusza w zapowiedzi a teraz to jedna z moich ulubionych gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra ktora zaskoczyla byla Gothic,gdy zagralem pierwszy raz nia nie wiedzialem co i jak,grafika byla mizerna i przestalem grac,kilka dni pozniej kolega przyszedl i pyta sie czy mam jakies ciekawe gry,powiedzialem mu ze mam tam jakas gre o nazwie "Gothic" a on jagby nie wiem co to bylo czy pozycze...Gdy potem powiedzial mi co i jak tak wszedlem w ten swiat ze niemoglem odejsc od komputera,ta fabula niesamowita i te dialogi,odrazu 5 dni potym poszedlem pozyczyc Gothic 2 i przeszedlem w 3-4 dni gdzies...Potem z dodatkiem takze...Po prostu ta seria jest niesamowita i jestem jej wielkim fanem,takze potem oczekiwalem na G3 dokupilem specialnie 512 RAM zeby gra mi ruszyla na minimalnych wymaganiach,choc i tak sie scinala ale bylo warto.. Ogolem kazdemu ta serie polecam... Nie dlugo Gothic IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 11:56, Astmatyk napisał:

Nie bede oryginalny, ale Wiedzmin. Spodziewalem sie gniota a tu bardzo milo sie zrobilo.


Dlaczego spodziewałeś się gniota po Wiedźku? Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły raczej, że będzie to solidny tytuł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 12:11, Budo napisał:

> Nie bede oryginalny, ale Wiedzmin. Spodziewalem sie gniota a tu bardzo milo sie zrobilo.


Dlaczego spodziewałeś się gniota po Wiedźku? Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły raczej,
że będzie to solidny tytuł ;]


No tak, tyle, ze w pewnym momencie tych znakow bylo tyle, ze bylem niemal pewien, ze bedzie to po prostu przereklamowany tytul. Wiesz jak jest, film byl po prostu smieszny, czemu niby gra mialaby byc inna? Przy filmie tez obiecywali niewiadomo co a wyszlo jak wyszlo. Bylem po prostu bardzo sceptycznie nastawiony na Wiedzmina. Ale zostalem milo zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie mile zaskoczył Half-Life 2 - myślałem, że nie będzie tak dobry jak FarCry, w którego wcześniej grałem, bo brak w nim otwartych przestrzeni. Gdy odpaliłem grę za pierwszym razem, to na dobre kilka godzin i kończyć musiałem o 23 tylko z tego powodu, że rodzice kazali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zaskoczyła (pozytywnie oczywiście) Titan Quest. Kupiłem tylo dlatego, że korzystałem z promocji w Empiku 3 gry za cenę 2 z serii Topseller. Wybrałem od niechcenia do kupionego FEAR i Dark Messiah. Co ciekawe po jednym dniu tamte gry poszły na półkę a TQ został. Świetna gierka, polecam wszystkim. Najlepszy h''n''s od czasów Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie bardzo zaskoczyły fable, i wiedźmin. Myślałem że są one przereklamowane, ale fable to rpg które najmilej chyba wspominam :P a wiedźmin to gra która jest 5 razy lepsza niż myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin
byłem kompletnie sceptyczny
potem zobaczyłem u kumpla
zagrałem
przegrałem
pograłem 2 dni nielegalnie i kupiłem w sklepie przy okazji wizyty u rodziny w innym miescie

dobre produkcje trzeba doceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować