Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dungeon Siege II - będzie dodatek, data wkrótce

53 postów w tym temacie

Domek

Mamy dobrą informację dla fanów rozgrywki typu siecz i rąb spod znaku Dungeon Siege’a II. Na oficjalnej stronie jego twórców, zespołu Gas Powered Games, Chris Taylor zapowiedział, że w najbliższych miesiącach ogłoszona zostanie data premiery rozszerzenia.

Przeczytaj cały tekst "Dungeon Siege II - będzie dodatek, data wkrótce" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a już wczoraj poszło info po tym forum.... :)

No cóż, i tak dobrze. Może jak wyjdzie dodatek to się skuszę na kupno polskiej wersji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać. Ciekawe jak to będzie wyglądało. Tylko zawsze nie wiadomo kiedy będzie premiera i filmu i dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie tylko tym razem poczekam z zakupem do chwili kiedy okaże się ze gra jest ok nio i oczywiście czy poprawi to wersje podstawową bo ciagle czekam na patcha pl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ten system funkcjonuje tak: wydanie gry, za kilku miesięcy ogłaszają premiere dodatku który wychodzi góra po roku a przez następne lata nic nie robią, no moze jakieś drobne patche :] i to dotyczy każdej prawie gry nielicząc MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawe co nowego wymysla w dodatku?"
A co tu wymyślać?? Oprocz nowych czarów, super broni i innych tego typu żeczy pewnie nic nie dodadzą...
Bo co nowego można do H&S wymysleć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qbi000 moze nic specjalnego nie wymysla, ale dodatek np. do D2 zmienil wiele, ze teraz malo kto gra na classic''u, bo wieszke mozliwosci, wiecej itemow, wiecej kombinacji, wiecej buildow co za tym idzie trudniejsza i przyjemniejsza rozgrywka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kultowy to jest StarCraft i Baldur''s Gate :P a nie jakies tam hek''n''slesz :P szkoda tylko ze nikt nie kontynuuje tych swietnych produkcji. A tak serio to imho ta gierka to raczej na odreagowanie bo na inteligentna rozrywke to mi nie wyglada... to jest tylko moja opinia wiec prosze mi tu nie wyjezdzac z tekstami "sam jestes nie inteligentny" itp. :P

dodadza pare obszarow, jakis nowy super zly koles bedzie terroryzowal swiat, jakies wypasne bronie i skille... wsio... ja sie tam nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować