Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Przykro mi dzieci, Mikołajowi skończyły się Wii"

41 postów w tym temacie

:) Wii rox'n'rulez , jak zwykle ;>
Chwała, że swój świateczny, poniekąd egzemplarz Wii mam już u siebie, w domu razem z zapasem gier i padów, więc martwić się nie muszę :)

----
PS.
A obrazek wymiata :D

Pozdrowienia dla wszystkich szczęśliwych posiadaczy Wii ,
Mr.M

btw. Wyobraźcie sobie, jakie ceny mogą osiągać Wii na angielskich aukcjach netowych (i nie tylko) [ "^_^" ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalka to było do przewidzenia, ale nie macie sie czego obawiać bo przecież Polska to tylko playstation(blee) i wii nie zabraknie (ja na szczęście swój egzemplarz mam) właśnie niewiem jak ale jakoś sie od SUPER MARIO GALAXY oderwałem i uwaga jest to baaardzo trudne dawno żadna gra mnie tak nie wciągneła :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak już każdy będzie miał Wii i mu się znudzi... kupi PS3 :P Za 2-3 lata nadejdą złote czasy dla Sony, a do tego czasu niech naprodukują wystarczająco dużo czarnulek, bo w ich tempie to 3 lata może być mało na zaspokojenie podobnego do "N" popytu :P
Najlepiej na tym wszystkim wyjdzie oczywiście Xbox, bo on sprzedaje się cały czas - i w końcu wszystkie 3 wyniki zrównają się w tym samym czasie :P
I wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie a w świecie next-genów zapanuje równowaga. Koniec. (znaczy nie koniec, że 2012 rok, i koniec świata jak niektórzy twierdzą, tylko koniec opowiadania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 22:56, Pawcio765 napisał:

Normalka to było do przewidzenia, ale nie macie sie czego obawiać bo przecież Polska to tylko
playstation(blee) i wii nie zabraknie (ja na szczęście swój egzemplarz mam) właśnie niewiem
jak ale jakoś sie od SUPER MARIO GALAXY oderwałem i uwaga jest to baaardzo trudne dawno żadna
gra mnie tak nie wciągneła :) Polecam

Może dlatego, że u nas konsole Nintendo są dystrybuowane przez jakąś śmieszną firmę importującą zabawki. Gdyby nin samo się wzięło za dystrybucję swojej konsoli na pewno lepiej by sobie radzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:21, dawid-1992 napisał:

Jednak Wii jest dla Dzieci:D


Prosiłbym o zaprzestanie zamieszczania linków referencyjnych.
Nie są one mile widziane na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wżyciu bym nie dał na początku nowej kadencji konsol ze Wii będzie się tak sprzedawać a tu bach kopnął X360 i Ps3 w du... że tak się wyrażę ale teraz tamte konsolki trochę się sprzedadzą z braku Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 22:23, Neo 12 napisał:

Po pierwsze: Skończ z tymi debilnymi komentarzami


Od upominania jest moderator.

Dnia 20.11.2007 o 22:23, Neo 12 napisał:

Po drugie: Skończ z tym bloodwarsem


Sam zacytowałeś link bez cenzury - zatem współudział można Ci zarzucić.

Dnia 20.11.2007 o 22:23, Neo 12 napisał:

Po trzecie: Sam jesteś dziecko


Komentarze w tym stylu pozostaw dla siebie.

Gdy widzisz coś nie zgodnego z regulaminem - wyślij formularz kontaktowy.

Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morał? CHCESZ MIEĆ WII? JEDŻ DO POLSKI!!!!!!!!!!!

Ja jak kupowałem swoją, to były jeszcze 4 sztuki w Poznańskim Empiku ... plus 6 sztuk PS3 oraz 3 sztuki X0... żal...

I dobrze sie dzieje. Wii rlz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii to hit nie tyle dzięki temu kontrolerowi, co świetnym konferencjom prasowym, świetny marketing, no i stargetowanie głównie na casual gamerów. Ja do takich się nie zaliczam i wolę na xboxie jakieś Saints Row(klon gta) czy forze2, bo dla mnie to na Wii są dwie gry Zelda i Mario galaxy dwie gry cholernie wysoko oceniane, szczególnie ten drugi zaskoczył wyższe oceny niż halo3 gra świetna, ale dla dwóch gier nie kupuje sie konsoli :). A reszta to podobne do siebie komiksowe i filmowe adaptacje i japońskie zastępy gierek z innymi stałymi bohaterami Nintendo :). W Polsce Wii sprzedaje sie raczej słabo, nawet bardzo słabo, w każdym markecie/empiku w jakim byłem stały pudełka z konsolami i gry, polski gracz z konsol wybiera teraz PS3 40GB albo XElite, kto miał kupić Wii to raczej już kupił:), mogą te sztuki do Anglii zawieść :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że ja ciągle czekam na pełne wykorzystanie kontrolera w grze. Każda gra zostawia u mnie niedosyt. Choć Zelda jest genialna i zaskakuje na każdym etapie to jednak wciąż mi mało. Ja się jednak uważam za casual gamera :) i czekam DDR a i na GH3 z poprawką do dźwięku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 23:07, jackass napisał:

> Czyli Sony sobie sporo zarobi. :)
Co ma Sony do Wii ?


Nie czytałeś ostatniego newsu o tym, że przez to, że Wii brakuje w sklepach, to ludzie zamiast Wii kupują PS3? No właśnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2007 o 21:54, MaikeruPL napisał:

Pewnie grubcio z czteropakiem jesteś xD

65 kg. przy 1,92 :D gruby jak cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 10:20, Kafar napisał:

no mnie to nie dziwi.. a i Nintendo też jakoś nie powinno ;) analitycy o Tym mówili.


Taaa, a szefostwo Sony pewnie niedługo znów wyda oświadczenie w stylu "jak to dobrze że nasza konsola nie jest tak dobra jak Wii - na szczęście nie będziemy mieli problemów z dostawami sprzętu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować