Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy - ogłoszenie wyników

83 postów w tym temacie

Udało się :D:D
Ale przyznać trzeba, że bardzo niewiele brakowało do przegranej... 0,4 punkta po 3 etapie. Sorry tsk :D
No i oczywiście gratuluję wszystkich pozostałych i dzięki za rywalizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Gratulacje. Teraz już tyle czasu na gram.pl spędzać nie będziesz, bo będziesz zagrywał sie na swoim super awaryjnym sprzęciku [dżołk] ;P
I faktycznie - blisko było do przegranej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gratuluję. Mnie nie ma na liście chociaż odpowiedzi nie wysłałem. Na stronie z formularzem był napis że:
UWAGA! Istnieje również możliwość pominięcia tego etapu. Jeżeli nie wyślesz zgłoszenia, Twoja ilość punktów pozostanie bez zmian - co zinterpretowałem jako nie wysłanie formularza. Strasznie zagmatwana obsługa tego konkursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla Marrbaccy (TADAM) :D

Dobrze, że Domek zauważył iż link do obrazka pierwszego się zmienił i uznał ten stary... bo inaczej punkty prowadzących by się posypały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma bata, konkursy z takimi nagrodami to już coś, trza będzie znowu regularnie odwiedzać gram.pl XD
Graty dla Marra, ma swoje X pudełko, oby nie zaniedbywał swoich obowiązków Moderatora XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marrbacca - wielkie gratulacje:) Ja tam nie brałem udziału. bo wiedziałem, że by mi się nie udało. Jeszcze raz gratki:)
Dla pozostałych także gratulacje, zwłaszcza dla tsk i Kukowskiego, którzy zajęli miejsca na podium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 10:16, lastvegas napisał:

UWAGA! Istnieje również możliwość pominięcia tego etapu. Jeżeli nie wyślesz zgłoszenia, Twoja
ilość punktów pozostanie bez zmian - co zinterpretowałem jako nie wysłanie formularza. Strasznie
zagmatwana obsługa tego konkursu ;)


Masz rację, zapomniałem o tej zasadzie. ;) Wprawdzie zmienia ona tylko kilka ostatnich miejsc z pierwszej piętnastki i ma znaczenie wyłącznie honorowe, ale co racja to racja. Lista została zaktualizowana.

EDIT: A co do odpowiedzi na trzeci etap - Gramriders są nie do przebicia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi Jupi jUpi:) Marr wygrał dzięki mnie bo mu kibicowałem:) Jupi jupi jupi:)
Marr teraz niech ci przysyłają X''a na PGA;-) Brawo Marrkiewicz^^
Gratulacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 11:32, Stwór napisał:

Jupi Jupi jUpi:) Marr wygrał dzięki mnie bo mu kibicowałem:) Jupi jupi jupi:)
Marr teraz niech ci przysyłają X''a na PGA;-) Brawo Marrkiewicz^^
Gratulacje:P


Co to znaczy "niech ci przysyłąją"? Hamuj Wać, kurde :] I nie ostrz ząbków na iksa Marra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie, koniecznie, obowiązkowo posłuchajcie nagrania GramRiders. Słuchałam tego 4 razy, za każdym razem płacząc ze śmiechu. Postuluję o ustanowienie tej hm... ballady oficjalnym hymnem gramowym. Rewelka.
A to jak się Furr wczuwał śpiewając - bezcenne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować