Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Barbie: Pokaz mody - okiem Mal

21 postów w tym temacie

Bardzo fajnie, że gram.pl myśli również o młodszych ludziach - taka gra z pewnością spodobałaby się kuzynce mojej koleżanki, która ubóstwia takie rzeczy; przebieranki itd. ;P
Zaraz będą komentarze typu "Na tą grę czekalem", "Zaraz ją kupię!" itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Okres prezentowego szaleństwa już się zaczyna, postanowiliśmy więc pójść na rękę rodzicom i wyznaczyliśmy naszą recenzentkę, z wykształcenia psycholożkę, o przyjrzenie się bliżej grom z serii Barbie. Wybrała do recenzji najciekawszą jej zdaniem pozycję: Pokaz mody. Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Barbie: Pokaz mody - okiem Mal" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 19:16, xbit71 napisał:

Bardzo fajnie, że gram.pl myśli również o młodszych ludziach - taka gra z pewnością spodobałaby
się kuzynce mojej koleżanki, która ubóstwia takie rzeczy; przebieranki itd. ;P
Zaraz będą komentarze typu "Na tą grę czekalem", "Zaraz ją kupię!" itd. :P


Zaraz ją... kurde, musiałeś mnie uprzedzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Ciebie, Mal :) Z doświadczenia wiem, że - przynajmniej tak jest w moim odczuciu - takie gry recenzuje się znacznie trudniej. Tekst przyjemnie się czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:14, Azreix napisał:

No i fajnie, małe dziewczynki też ludzie i im się artykuł należy.


a ja zawsze myślałem że przybysze z innej planety, czy inne dziwadło ( ale jak ma się 9 - letnią siostrę, to trudno o inne zdanie ) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić Crysisa i Gears Of War, ale po przeczytaniu tego artykułu muszę mieć "Barbie: Pokaz mody"!!!

A tak serio ( jeżeli w ogóle przy takiej grze można mówić serio, to dobrze, że choć maleńki ułamek gier jest kierowany do najmłodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu po przeczytaniu tytułu newsa, byłem pewien, że część gramowiczów, musi pokazać jacy to są dziecinni, zawsze tak było, gdy na gramie pojawiały się newsy o grach przeznaczonych dla młodszej kategorii wiekowej.
Ludzie, zrozumcie, że tego typu gry są adresowane dla dzieci. Czy mając dziecko chciałbyś/ałabyś, aby Twoje dziecko w wieku 5 lat grało w Crysisa, GTA itp. gry? Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:11, szafa83 napisał:

Zaraz zaraz zaraz... Jaki jest średni wiek grupy docelowej serwisu gram.pl? 10 lat?

Znacznie więcej - z badań wynika, że część naszych czytelników (podobnie jak część z autorów redakcji gram.pl) posiada dzieci właśnie w takim wieku. Do takich rodziców kierowana jest recenzja owej gry, co zostało zresztą zaznaczone w newsie. No, ale żeby to wiedzieć, trzeba dać radę przeliterować więcej liter niż b-a-r-b-i-e...
EDIT: Niektóre komentarze w tym wątku jednak dowodzą, że dzieci na forum też mamy sporo - i to dzieci w tym trudnym wieku, gdy na siłę się udowadnia swoją "dorosłość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 22:14, Lucas the Great napisał:

> Zaraz zaraz zaraz... Jaki jest średni wiek grupy docelowej serwisu gram.pl? 10 lat?
Znacznie więcej - z badań wynika, że część naszych czytelników (podobnie jak część z autorów
redakcji gram.pl) posiada dzieci właśnie w takim wieku. Do takich rodziców kierowana jest recenzja
owej gry, co zostało zresztą zaznaczone w newsie. No, ale żeby to wiedzieć, trzeba dać radę
przeliterować więcej liter niż b-a-r-b-i-e...
EDIT: Niektóre komentarze w tym wątku jednak dowodzą, że dzieci na forum też mamy sporo - i
to dzieci w tym trudnym wieku, gdy na siłę się udowadnia swoją "dorosłość".


Może to okres buntu , każdy przez to przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować