Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Świat Według Kiepskich czy Miodowe Lata?

100 postów w tym temacie

Zdecydowanie Miodowe Lata - cudowana gra aktorska, świetny scenariusz i nienachalny humor. Odnośnie Kiepskich, to nie przypada mi do gustu ten typ humoru. Dodatkowo te śmiechy, jakbym nie wiedział kiedy mam się śmiać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 20:06, Gumpert napisał:

W Miodowych Latach o ile się nie mylę, też są "śmiechy" :]

Może mniej nachalne, albo nie zwracam na to uwagi bo sam śmieje się głośniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, są mniejsze śmiechy, ale są :) A ogólnie to strasznie denerwują, wszędzie. Zazwyczaj śmieję się gdy ich nie ma, bo wtedy kiedy się śmieją, to IMO nie ma za bardzo z czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miodowe!

"Tyle razy Ci mówiłem, nie dźwigaj ciężkich zakupów! Przecież możesz pójść do warzywniaka 2 razy!"
"Karol: Znalazłem wspaniałe, wielkopowierzchniowe mieszkanie w Warszawie, w ścisłym centrum!
Tadek: Dworzec Centralny?"

Po prostu padam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy oglądam Miodowe Lata to mnie często boli głowa i chce mi się leżeć xD Nie wiem czym to spowodowane. Ogólnie nie jest to zły serial, czasem oglądnę, ale Świat według Kiepskich jest moim zdaniem po prostu lepszy - tak głupi i prymitywny że nie sposób powstrzymać śmiechu xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 20:19, Gumpert napisał:

Ogólnie nie jest to zły serial, czasem oglądnę, ale Świat według
Kiepskich jest moim zdaniem po prostu lepszy - tak głupi i prymitywny że nie sposób powstrzymać
śmiechu xP


Heh... wlasnie ta "glupota i prymitywnosc" najczesciej decyduje czy sie owy serial widzowi spodoba czy nie ;]
Dla mnie Kiepscy moga ujsc, ale jak bylem mlodszy, to uznawalem ich za zabawniejszych; Miodowe Lata sa za to OK, choc kiedys wydaje mi sie, ze jakos bardziej mi sie podobaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 15:48, kuba9876543210 napisał:

Dla mnie Kiepscy moga ujsc, ale jak bylem mlodszy,


Miodowa lata są dla ludzi bardziej poważnych i starszych. Są tam zironizowane problemy małżeńskie, koleżeńskie i ekonomiczne i bardziej śmieszy niż jakieś naciągane żarty i pomysły Kiepskich z sąsiadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tego typu seriale to warto wspomnieć o 13 Posterunku. To po prostu wymiatał. Szkoda że już nie puszczają. W ogóle teraz jest strasznie mało fajnych programów i seriali w telewizji. Kiedyś to były czasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 16:55, Gumpert napisał:

Jeśli chodzi o tego typu seriale to warto wspomnieć o 13 Posterunku. To po prostu wymiatał.
Szkoda że już nie puszczają. W ogóle teraz jest strasznie mało fajnych programów i seriali
w telewizji. Kiedyś to były czasy ...


13 Posterunek to klasyk ;)). Coś, czego brakuje teraz na wizji. Powinni puszczać od początku całą serię, najlepiej codziennie w znośnej godzinie. Bo na nową serię nie możemy liczyć - kto zastąpiłby Perepeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 17:06, Lord-Tyrranoos napisał:

13 Posterunek to klasyk ;)). Coś, czego brakuje teraz na wizji. Powinni puszczać od początku
całą serię, najlepiej codziennie w znośnej godzinie. Bo na nową serię nie możemy liczyć
- kto zastąpiłby Perepeczkę?

Nikt by go nie musiał zastępować. Przeciez zawsze można powiedzieć że komendant odszedł na emeryturę i dać kogoś nowego. Pamiętam, to był super fajny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna jestem fanem Miodowych Lat. Zdecydowanie bardziej normalniejsze niż Kiepscy, gdzie nie raz są takie durnoty, że nie wiem czy śmiać czy się płakać. Na dodatek w Miodowych w większości odcinków grają w teatrze i śmiechy są prawdziwe, a nie podkładane. Czuć taki klimacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 13:14, Budep napisał:

Ja od dawna jestem fanem Miodowych Lat. Zdecydowanie bardziej normalniejsze niż Kiepscy,
gdzie nie raz są takie durnoty, że nie wiem czy śmiać czy się płakać. Na dodatek w Miodowych
w większości odcinków grają w teatrze i śmiechy są prawdziwe, a nie podkładane. Czuć
taki klimacik :)

Miodowe Lata są świetne. Niektóre sceny to po prostu czysty humor. Mega bekę miałem jak poszli do takiego baru co się jeździło na wrotkach i Karol pojechał po kawę a jak wracał z tacą i stawiał ją na stolik to rozlał jedną i od razu do Norka "Norek, cicho, no nic się nie stało z czego już aferę robisz" a Norek nawet się nie odzywał :D
Pamiętam że jeszcze potem była inna seria Miodowych Lat, co kupili taką willę i musieli ją spłacić. Ale to już nie było to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miodowe Lata - zdecydowanie. Serial, w którym humor jest wysoki i równocześnie bez przekleństw. Świetne pomysły, żadnego słabego odcinka. Każda scena jest mega zabawna. Kiepscy się stoczyli. Właściwie to nie wiem czy jest sens porównywać te oba seriale, bo to są zupełnie inne typy humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat według kiepskich wymiata! (oczywiście tylko pod reżyserią Okiła Khamidowa bo nowe odcinki to trochę dno) Ale zawsze będę się opowiadał za panem Ferdkiem i jego genialnymi pomysłami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będe obstawiał przy Miodowych Latach,bo po prostu Artur Barciś jest najlepszy jako Norek ;) Kiepskich też lubię,ale mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować