Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2010 o 19:50, NikiNicoo napisał:

Nie można zainstalować gry ponieważ.... Nie miała jeszcze premiery.
WHUT DA FCUK!?
DAMN STEAM T_T
Any ideas?


Przez chwile były problemy ze Steam''em więc może dlatego miałeś taki komunikat. Gdy mi się udało ponownie połączyć ze Steam to znowu coś do Mafii 2 się ściągało... po uruchomieniu gry okazało się że już są polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po tylu latach gra trafiła w moje ręce. Mam nadzieję, że pomimo rożnych opinii na temat Mafii 2, nie zawiodę się na niej. A biorąc pod uwagę fakt, iż rzekomo jest bardzo krótka, zdecydowałem się na tryb sesyjny, tj. jeden rozdział = jeden wieczór, choć pewnie okaże się to zbyt duże wyzwanie dla mej woli ;).

A poza tym, miał ktoś podobną sytuację jak ta na obrazku? Mogłem kontynuować grę, a choć jeden z rozdziałów się wczytywał to gra dostała wnet crasha. Ponadto nie rozumiem skąd te 18% przejścia gry. Eeeee... to jakiś smaczek od programistów? ;D

20100827200550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 20:05, okinawa napisał:

czy tylko mnie wywala do pulpitu po zainstalowaniu tego spolszczenia?


Nie wiem czy tylko Ciebie. Ja nie mam problemów z grą. Gra się tak samo dobrze jak przed dodaniem polskich napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj w 2 empikach i szczerze mowiac zdziwilem sie w jednym wogle nie bylo mafi a w drugim bylo kilka sztuk na półce myslalem ze zrobia jakies stoisko osobna z ta grą a tu nic to juz w kolporterze bylo lepiej heh kusilo zeby kupic ale nie zamierzam kupic EK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kij, po tym co zastałem w media markcie i cenie 139zł myślałem, że gorzej być nie może. Byłem właśnie w empiku i kolejny zonk, cena gry 149zł LOL To ja już wolę dorzucić 5 dyszek i mieć angielskie EK, na gre musze poczekac do przyszlego tygodnia w takim razie, dziadom nie dam tyle zarobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 20:40, Citkowsky napisał:

Kij, po tym co zastałem w media markcie i cenie 139zł myślałem, że gorzej być nie może.
Byłem właśnie w empiku i kolejny zonk, cena gry 149zł LOL To ja już wolę dorzucić 5 dyszek
i mieć angielskie EK, na gre musze poczekac do przyszlego tygodnia w takim razie, dziadom
nie dam tyle zarobić;)


U mnie w mieście, zarówno w Empiku jak i MM Mafia 2 chodzi po 129 zł. Widać masz wyjątkowo pazernych sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 20:40, Citkowsky napisał:

Kij, po tym co zastałem w media markcie i cenie 139zł myślałem, że gorzej być nie może.
Byłem właśnie w empiku i kolejny zonk, cena gry 149zł LOL To ja już wolę dorzucić 5 dyszek
i mieć angielskie EK, na gre musze poczekac do przyszlego tygodnia w takim razie, dziadom
nie dam tyle zarobić;)


dokladnie ja postanowilem zamawiam EK tylko jescze zastanawiam sie gdzie czy na wirtusie czy gdzies indziej na wirtusie nie pisze ze w zestawie jest sountrack ale zapewne przeoczyli to bo w pudelku musi byc wiec albo tam albo na zzagranicznym sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 ukonczona i moge powiedziec tylko tyle ze gierka to istny majstersztyk. Godny nastepca Mafii 1 ale wielkim minusem jest dla mnie brak jazdy swobodnej lub czegos w stylu freeride extreme z czesci pierwszej :/

Orientuje sie ktos moze w jakim terminie ma zostac wydane DLC do Mafii 2 bo z tego co widzialem po achievementach to w dodatku Jimmy''s Vendetta moze byc cos w stylu freeride ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.......

Zmieniłem zdanie a o tej zmianie przesądził.........breloczek. Tak, breloczek z Mafii 2 gumowy:P

105zl z wysyłką i breloczkiem to sądzę dobra cena;)

A EK kupię ale jakąś używkę za 2-3miesiace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2010 o 20:55, Makus89 napisał:


Orientuje sie ktos moze w jakim terminie ma zostac wydane DLC do Mafii 2 bo z tego co
widzialem po achievementach to w dodatku Jimmy''s Vendetta moze byc cos w stylu freeride
?


dodatek z jimmy jest tylko na ps3

a ja gry nie mam:( no cóż, sprzedawca na allegro zawiódł. płakać nie płaczę bo akurat skończę Heavy Raina, ale jak w poniedziałek listonosz nie doniesie to nie wiem co zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn. Zakończenie zostało tak strasznie zwalone, że bardziej się chyba nie dało :/ Osiem lat czekania na drugą część Mafii, a ja po jej skończeniu czuję niedosyt i zawiedzenie. Owszem, gra jest świetna, bardzo ładna, klimatyczna i dobrze opowiedziana, ale to zakończenie... Widocznie gry robi się teraz tylko po to, żeby się nachapać kasą, ale obcinanie zakończenia w połowie jest nie fair w stosunku do fanów, oczekujących od kontynuacji tego samego co po jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien że 2K zastosuje ten sam,żałosny chwyt co swego czasu Ubisoft przy grze PoP[nowej] gdzie DLC odblokowywało prawdziwe zakończenie,smutne ale tak już teraz jest z producentami,którzy robią wszystko by wycisnac z graczy ostatniego grosza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 20:40, Citkowsky napisał:

Kij, po tym co zastałem w media markcie i cenie 139zł myślałem, że gorzej być nie może.


A ja wczoraj w Media Markt w Szczecinie za Maife 2 zaplacilem 119 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 23:31, Wojman napisał:

A ja wczoraj w Media Markt w Szczecinie za Maife 2 zaplacilem 119 PLN.



A ja dzisiaj zamówiłem za 103zł z wliczoną wysyłką plus gratis unikatowy breloczek z Mafii 2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 21:00, Citkowsky napisał:

105zl z wysyłką i breloczkiem to sądzę dobra cena;)
A ja dzisiaj zamówiłem za 103zł z wliczoną wysyłką plus gratis unikatowy breloczek z Mafii 2;)

Kłamstwo ma krótkie nogi, panie Citkowsky!

Czy wiesz, że tym,

Spoiler

który zginie jest Joe Barbaro

? A może wiesz, że
Spoiler

14 rozdział, to epilog jedynki

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować