Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

No tak, tysiące fanów, wśród których są informatycy wszelkiego rodzaju, a oni akurat dają możliwość testowania Mafii II, mimo, że jesteś z Polski, mimo, że pojęcia o testowaniu gier nie masz. A swoją drogą to nic o beta-testach w sieci znaleźć nie mogę.

Trochę złe miejsce wybrałeś sobie na wkręcanie ludzi, może przedział wiekowy poniżej lat 7 uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:27, Slaverox napisał:

> > > > >>............



Malo wiarygodnyy jesteś tym bardziej, że w necie nie ma nic o betatestach. Przekonamy sie jutro jak dasz zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, kolega ma prawie wszystkie dostępne na rynku konsole, 3 komputery (w tym 1 _za 10k) że już o laptopach nie wspomnę, a śmiga na neostradzie i telefonie za 200 zł ? Że już o braku aparatu nie wspomnę ;D =]

Jeśli ktoś tu w ogóle mu uwierzył, to chyba powinien się przewietrzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:06, Slaverox napisał:

/ciach/


Coś kręcisz... Gdybyś uczestniczył w beta testach to nie mógłbyś nic mówić innym,gdyż obowiązywałaby Ciebie tajemnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 16:11, Slaverox napisał:

Zdjęcia...


Bua-ha-ha. Aż z ciekawości zajrzałem na Twój profil, a tam parę kompóm, konsoli itp itd. Ciekaw jestem kto Cię sponsoruje ;D I fajnie wiedzieć, że na kompie za 10tys grasz w Hard Trucka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajny fake. Ja też tak mogę, włączam gameplay na PC i robię fotki fonem monitora. Zrób takie foty, abym widział też telewizor (ten super HD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 16:11, Slaverox napisał:

Zdjęcia...


Nie bez powodu chcialem zdjęcia podczas jazdy samochodem noca.
Błaźnisz się chłopie tylko.
Zreszta wszedłem na twojego sajta, przeczytalem opis tego co niby masz i mnie tylko śmiech ogarnąl^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, szkoda, że tylko pomyliłeś się, że dzisiaj nie prima aprilis, bo żart się nie udał. Dziwie się, ze jeszcze tacy ludzie są na tym forum. A wiecie, że ja biorę udział w beta testach CoD''a 7? Tylko cicho, bo nie mogę o tym nikomu mówić, ponieważ jest to złamanie regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 16:11, Slaverox napisał:

Zdjęcia...


Hmmm przesadziłeś troszkę...
Poszukałem troszkę w internecie i nic nie znalazłem na temat beta testów... Dam ci radę nie kręć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować