Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2010 o 13:55, Mario563456 napisał:

Mam pytanie co to znaczy ten PREORDER ,ze jak zakupimy mafie 2 z ta nazwa to bedziemy
miec dodatki do dlc ?????

Teoretycznie pre-order oznacza, że zamawiasz/rezerwujesz sobie swoją oryginalną kopię gry i jako, że zamówiłeś ją sobie jeszcze przed premierą to zasadniczo powinieneś dostać grę dzień-dwa przed jej premierą. Nie zawsze tak jest, że dostaje się zamówiony pre-order przed premierą dlatego można śmiało powiedzieć, że jest to po prostu zarezerwowania sobie oryginalnej kopii i w przypadku kiedy np dany sklep zamówi ileś tam sztuk to jeśli Ty zamówiłeś wcześniej to sklep zachowa jedną kopię dla Ciebie i nie dojdzie wtedy do takiej sytuacji, że przychodzisz w dniu premiery do sklepu i nie ma już w ogóle Twojej Mafii 2 bo ludzie pozamawiali tyle i tyle i trzeba było powysyłać wszystko pre-orderowcom, a Ty jak chcesz to musisz czekać na kolejną dostawę albo iść do innego sklepu. Kupno pre=ordera w przypadku Mafii 2 nie wiąże się z żadnymi ulgami i dodatkowymi rzeczami. Dostaniesz to samo nie ważne czy zamówisz pre-order czy pójdziesz i kupisz tą Mafię za rok. Uff...

@EDIT
Ups, zapomniałem o tych samochodzikach dodatkowych na start błeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 14:04, plada napisał:

> Mam pytanie co to znaczy ten PREORDER ,ze jak zakupimy mafie 2 z ta nazwa to bedziemy

> miec dodatki do dlc ?????
Pre-order to zamówienie przed premierą, takie jakby zaklepanie sobie danej gry.
I tak, większość sklepów za zamówienie pre-order''u dorzuca zestaw 2 samochodów i strojów,
co DLC nazwać trudno.


Dzięki ziomek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 14:21, Citkowsky napisał:

Cenega może tak długo zwleka z EK, że może chce przygotowac podobny preorder pack dostępny
w marketach itp;) Wiem, wiem to nierealne:P

Szczerze wątpię :P, ale nigdy nic nie wiadomo, a już tym bardziej w przypadku Cenegi. Można sobie do nich pisać i jak mówi przysłowie - Gadał dziad do obrazu, a obraz do niego ani razu. Już pal licho ten pre-order pack, ja chciałbym już zacząć grać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:55, Bithda napisał:

W razie jakby demo wyszło niech ktoś pogrubi czcionkę i wstawi dobre źródło bo ja o takich
rzeczach zapominam:p

Z tym to raczej problemu nie będzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 08:18, Damianuss1 napisał:

Pamiętam, że ktoś o to pytał - http://www.benchmark.pl/aktualnosci/PhysX_we_wszystkich_wersjach_Mafii_II-28772.html
- w takim razie na Xklocku będę się mógł cieszyć fajnie falującym płaszczem na wietrze
: P.

Bez apexa ta fizyka będzie wyglądała tak jak w Batmanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tego było mało to nasza premiera wypada w piątek i zamawiający grę z internetu otrzymają ją dopiero po weekendzie :S to dopiero lipa. No chyba, że sklepy się postarają i wyślą grę dzień wcześniej aby na piątek już była ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 17:22, Net_com napisał:

Bez apexa ta fizyka będzie wyglądała tak jak w Batmanie ;P

Tzn jak? :P nie jestem wtajemniczony w temat, wyjaśnij proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 17:26, Damianuss1 napisał:

> Bez apexa ta fizyka będzie wyglądała tak jak w Batmanie ;P
Tzn jak? :P nie jestem wtajemniczony w temat, wyjaśnij proszę.

Czyli , że te efekty nie będą tak dobre . Będzie ci się trochę wydawać jakby były oskryptowane , przynajmniej ja miałem takie wrażenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie buty. Właściwie to leję na to : P. I przy okazji taka ciekawa wiadomość/plotka - podobno użytkownicy usługi Playstation plus dostaną do testowania demo ... już jutro. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak to FFUUUUUUUUUU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 21:21, Damianuss1 napisał:

Takie buty. Właściwie to leję na to : P. I przy okazji taka ciekawa wiadomość/plotka
- podobno użytkownicy usługi Playstation plus dostaną do testowania demo ... już jutro.
Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak to FFUUUUUUUUUU.

Szczerze mówiąc to dla mnie też to specjalnej różnicy nie robi , ale muszę przyznać , że takie "nie liniowe" rozwalania szkła jakie zobaczyłem w Mafii 2 z Apexem zrobiło na mnie duże wrażenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech dostają, Mafia i tak już chyba osiągnęła szczyt komercji. Dla mnie ważne jest aby gra była dobra i przede wszystkim fabuła tak dobra jak w jedynce.
Może w MM będzie taniej niż na gramie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 21:28, Jcl napisał:

Niech dostają, Mafia i tak już chyba osiągnęła szczyt komercji. Dla mnie ważne jest aby
gra była dobra i przede wszystkim fabuła tak dobra jak w jedynce.
Może w MM będzie taniej niż na gramie...?

Dokładnie, gra musi być dobra inaczej strasznie się zawiodę zwłaszcza, że chcę kupić dwie różne kopie tej gry. Jeśli chodzi o MM to nie mam pojęcia. Ja mam strasznie daleko do jakiegokolwiek MM więc pozostaje mi tylko zamówienie z internetu. O tyle lepiej, że zmieniłem adres dostawy z domowego na swoją firmę, przynajmniej paczki przychodzą z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować