Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Tak czekam na ta gre ze czasami mysle czy mi bedzie dzialac plynnie na procku czterordzeniowym 2gb ramu i karcie 9600gt 512 mb oczywiscie bez phyx i apex ale w rozdzielczosci 1920x1080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji, nie wiem czy to już było mówione, ale na amazon.com jest per-order kolekcjonerskiej edycji na PC w cenie 69.99 dolarów. Co na nasz przelicznik daje około dwie bańki+ : P. Hmmhm osobiście miałem nadzieję, że jednak będzie trochę taniej. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na niższą cenę trudno tutaj było liczyć gdy się weźmie po uwagę to, że za edycje podstawową trzeba zapłacić 140zł. A 200zł to niby mało nie jest, ale gdy się popatrzy na to ile kosztował StarCraft 2 to już wygląda to znacznie lepiej. Ja mimo wszystko zaryzykuje i się wstrzymam z zakupem, może za jakiś czas tą EK będzie można kupić za połowę tej ceny (albo jeszcze mniej - patrz EK Batman Arkham Asylum w Empiku za 70zł), bo takie przypadki już w przeszłości mały miejsce wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ? Ja mam słaby sprzęt i będę się musiał martwić czy gra mi pójdzie czy nie i jakoś nie będę żałował czy będę w to grał czy nie. A tobie by się też przydał nowy słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Ja na Mafię już dawno odłożyłem sobie odpowiednią sumkę i wolę nie ryzykować, że później też będzie dostępna za połowę ceny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:40, Magok napisał:

No i co z tego ? Ja mam słaby sprzęt i będę się musiał martwić czy gra mi pójdzie czy
nie i jakoś nie będę żałował czy będę w to grał czy nie. A tobie by się też przydał nowy
słownik.

Witam
Widzę, że nadal spamujesz byle tylko nabić posta, pytanie tylko po co? Tym razem ostrzeżenia i degrada nie będzie, ale za notoryczny spam otrzymujesz BANA.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:35, Slaverox napisał:

Mafia 2 demo będzie w języku Polskim ;p

Dla mnie demo to mogłoby być nawet po chińsku :P. To w końcu tylko demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, za dużo świetnych informacji o grze, za mało samej gry. Ja już ją chcę! Teraz! A tu trzeba jeszcze poczekać te 30 dni. Chyba przejdę sobie jeszcze raz jedynkę. :)

Ciekaw jestem jak gra będzie działać na moim sprzęcie. Oczywiście o tych pierdołach w stylu APEX i PhysX mogę zapomnieć, ale miło byłoby uruchomić grę na wysokich detalach i rozdzielczości 1280x1024. Z AA, jeśli da radę.

Z takich ciekawostek dodać mogę, że tym razem główny bohater przejdzie normalną, mafijną inicjację. Mam tu na myśli kaleczenie palca nożem, podpalanie obrazka z kimś świętym i położenie go na palcu "nowego". W pierwszej części niestety tego nie było. :<

@JackXPPL

Nie tak super jak na PeCecie, ale i tak prawie żaden komputer tego nie pociągnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badźmy realistami, mało kto jest na tyle ,,inteligenty" by kupować zwykła wersje Mafii 2 za 139,90zł czyli tyle ile wynosi cena sugerowana. Nawet u cenegi w kompanii można zamówić zniżkę 40% i cieszyć się Mafią 2 już za 99zł łącznie z przesyłką kurierską. W media markcie pewnie będzie równie tanio na co liczę;) Doszedłem do wniosku, że w dzien premiery kupuje zwykłą wersję a gdzieś w okolicach listopada EK jak cena zjedzie conajmniej o 1/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 17:49, Citkowsky napisał:

Badźmy realistami, mało kto jest na tyle ,,inteligenty" by kupować zwykła wersje Mafii
2 za 139,90zł czyli tyle ile wynosi cena sugerowana.


Oj, sporo takich osób się znajdzie o czym przekonasz się już po tygodniu sprzedaży gdy zostanie opublikowany empikowy TOP 10. Jakby nie patrzeć są w Polsce i tacy dla których to 20zł w tą czy w tą nie ma większej różnicy, to po pierwsze. Po drugie, gry często kupują rodzice a oni nie są aż tak obeznani w całej sprawie i biorą w pierwszym lepszym sklepie do jakiego wejdą.

>Doszedłem do wniosku, że w dzien premiery kupuje zwykłą
>wersję a gdzieś w okolicach listopada EK jak cena zjedzie conajmniej o 1/3.

Nie jest jednak powiedziane, że EK do tego czasu na rynku się utrzyma, choć ja sam na to liczę. Nie zapominajmy jednak że Mafia ma w Polsce status gry kultowej i cały nakład - a ten ma być podobno bardzo ograniczony - może rozejść się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że jest, choć nie będę ukrywał iż wejście w taki sposób w posiadanie tej gry raczej mnie nie interesuje ;) Zresztą ten metal-box mnie do tej kolekcjonerki tylko zniechęca, nie wiem kiedy to wreszcie ludzie odpowiedzialni za zawartość kolekcjonerek zrozumieją iż taki sposób pakowania gier jest mniej trwały i wygodny z punktu widzenia odbiorcy. O wiele bardziej wole zwykły plastikowy DVD-Box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować