Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezes T2 podgrzewa atmosferę wokół GTA IV

49 postów w tym temacie

W sumie to sie nie dziwie że podgrzewają atmosferę wokół GTA IV w końcu to za 3 - 3.5 miesiąca (środek lub koniec marca obstawiam) ma wyjść GTA IV to znowu muszą rozpocząć kampanie reklamowa. Jak miało wyjść 19 października to już na początku lipca zaczęli nowe screeny trailer 2 w miedzy czasie, info, news itp.
A co do GTA to każda następna część (3, Vice City, San Andreas) wychodziła dokładnie 9 miesięcy na PC po premierze konsolowej. To obliczając jak by już miało być na PC to ok. koniec listopada, początek grudnia 2007 wyjdzie na PC. A ja wole już "teraz" sobie zagrać na XBOX 360 + 2 epizody jakie będą i nie czekać taki szmat czasu na wersje PC bo bym nie wytrzymał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:15, MaZZeo napisał:

Nie chce nic mówić, ale Microsoft wpompował w GTA IV 50mln $, po to by ta gra ukazała się na
Xboxie i dodatki były dla niego exclusivem.

M$ pompuje kolejne kilka milionów i R* robi GTA IV for Vista. Only. Mogę się założyć, że takie coś będzie miało miejsce. Wtedy M$ w końcu sprzeda Vistę (bo dla takiego towaru, jakim jest GTAIV, ludzie nawet ją polubią), a R* pieniędzy na tych "darmowych egzemplarzach" i tak nie straci, bo będzie już miała łapówkę od M$... konwersja jest bardziej prawdopodobna, niż mniej. Jednak ja i tak zagram na konsoli... nie mam zamiaru tyle czekać na wersję PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Chyba jednak będę musiał zacząć namawiać rodziców na jakąś konsolkę... Nie mam już dużych nadziei, że to cudo wyjdzie na PC. Za dużo złodziei w śród nas. Trzeba się zmienić, a później lamentować...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do zlodzieji na pc taaak ofc tylko i wylacznie pctowcy piraca o o przerobkach( bardzo prostych) do konsol nikt nic nie slyszal mhm.... a to ze wtedy nie mozna po sieci pograc no coz na pc tez nie pograsz wiec roznic nie widze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw co takiego świetnego, o czym jeszcze nie wiemy wsadzą do tej gry. Z doświadczenia wiem, że takie deklaracje zwykle nie pokrywają się z praktyką, a to jest zwyczajny zabieg reklamowy, co by ludziska kupili grę, chcąc się przekonać czy rzeczywiście jest tak dobra jak ją reklamują.

Na PC mogłoby wyjść, ale jeśli tak się nie stanie, to nawet setka takich superhitów nie przekona mnie do kupna konsoli. Nie dla tego żeby były gorsze. Są lepsze pod względem gier.Pod względem tego, że te gry na superkonsoli chodzą lepiej niż na dużo szybszym i mocniejszym superpececie. A to mnie denerwuje.

Mniejsza wartość sprzedaży GTA na komputery jest spowodowana tym, że większość ludzi na komputerach nie gra.
Piractwo nic nie ma do tego, bo konsole od dawien dawna się tuningowało tak, żeby piraty chodziły. I nawet Blu-ray nic nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pc schodzi na psy sami widzicie coraz mnie gier wychodzi na naszego dobrego "piecyka" :(:(:( Trzeba będzie w jakimś czasie zamienic na jakąs konsolę a tak wogule to może tak jak Halo 2 najpierw wyjdzie na konsolki a potem po 4 latach na "piecyka" i wtedy będzie przesztarzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO MaZZeo

Jeśli uważasz wszystkich pecetowców za złodziei, to jesteś płytki. Ja i wielu ludzi kupuje TYLKO oryginały, tym bardziej że są TAŃSZE niż na konsole. Ja też nie rozumię ludzi którzy kupują piraty, ale nie zaprzeczysz,że na konsolach piractwa nie ma.
Na emulach, torrentach i innych podobnych jest wiele gier na 360 i inne konsole, dlaczego? Bo ktoś lubi ściągać kilka giga danych przez miesiąc, aby na pececie mu dysk zaśmiecały? Nie sądzę. Konsole starszej generacji są równie spiracone jak PC. Fakt że na 360 czy PS3 skala jest nikła (nie mów że nie ma wcale, poszperaj na internecie a się przekonasz, a pomaga w tym wydatnie montowanie dysków twardych w konsolach) wynika na razie tylko i wyłącznie z tego, iż nagrywanie płyt HD-DVD i BlueRay jes jeszcze zbyt drogie, ale to tylko kwestia czasu, tak samo było kiedyś z CD i DVD.
Piraceniu na PC pomagają sami producenci, którzy zapędzając się w tworzeniu nowych zabezpieczeń(np.StarForce który potrafi wyczyniać cuda; po jednej z instalacji tak zabezpieczonej gry musiałem stawiać system od nowa) czy udziwnieniach (gry tylko na VISTE, które po przeróbkach bez problemu działają na XP) sami zniechęcają niektórych nie tyle do legalnego soft co do grania na PC.
Tak więc nie mów o nas Złodzieje, bo nimi nie jesteśmy (wszyscy).
A GTA IV i tak będzie na PC (San Andeas, też miało się wstępnie nie pokazać z tych samych powodów :)

Jeszcze tylko jedna rzecz: GTA SA na PC pokazało się w Polsce w dniu premiery tylko w edycji kolekcjonerskiej kosztującej 230-300 zł (zależy w którym sklepie), a wersja zwykła "dla ludu" po ponad chyba roku. Więc niech się nikt nie dziwi na słabe wyniki sprzedaży, kiedy wszyscy czekali na normalną wersję. Ci co byli wytrwali, to zacisnęli zęby i czekali, ci co nie kupili pirata. I dopóki Polskie premiery będą odsuwane znacznie w czasie od światowych, to niektórzy będą niestety wybierać mniej szlachetne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: dren311

Jeszcze raz ja:) Masz rację kolego. Ilość osób grających na PC jest zdecydowanie niższa od ogółu komputerów. Niektórzy producenci chcieli by pewnie, aby ilość sprzedanych gier=ilość sprzedanych systemów operacyjnych :) a to że na PC się jednak opłaca dowodzi wielu producentów gier, którzy robią gry przede wszystkim na PC, a potem może na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czapelo - przestań się pluć, tylko wskaż mi gdzie napisałem ze wszyscy PCtowcy to złodzieje, to wtedy porozmawiamy...

Ja tylko mówię, że wszyscy płacicie za to, ze duzy odsetek kretynów nie szanuje pracy innych. "No bo po co płacić, skoro mozna miec za darmo".

Co do piratach na konsole, to nie chce nic mówić, ale ostatnio było głośno o tym, że MS banuje konsole, które zostały przerobione, więc to nie jest tak, że na piratach nie mozna tylko grac na sieci... nie wspomne o PS3, gdzie cos takiego jak piractwo NIE ISTNIEJE, i dłuuuuugo go nie zobaczymy.

Konsole przerabia sie najwięcej w takich krajach jak Polska, gdzie gry na konsole kosztują 2x więcej. Czy ludzie na zachodzie będą się fatygować żeby piracić na konsole, skoro gry są droższe raptem o 10 euro/ 10 dolarów droższe niz wersje na PC? Ja sądze, ze nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech wyjdzie i pod koniec kwietnia przyszłego roku- wtedy może będę miał już konsolkę- PS3. :) No ale jeśli GTA IV pojawi na PC, niech premiera będzie jak najszybciej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: MaZZeo

Cyt:"No właśnie nie wiem po co w ogóle wydają gry na PC, dla mnie PC jako platforma do grania moze umrzeć, przynajmniej w ten sposób zlikwiduje sie większość złodziei."

Tak mniej więcej tę wypowiedź zinterpretowałem, ale jak nie myślisz, tak jak zinterpretowałem, to też moja opinia też przecież Ciebie nie dotyczy :)

Co do banowania konsol przerobionych, to tak, masz rację - banuję, ale tylko te online, czyli w większości nie w Polsce... i wielu innych "biedniejszych" krajach, bo to że ludzi stać na konsolę (np na raty) i grę od czasu do czasu to nie wszystkich stać na zdzierski abonament za coś co powinno być dostępne za free. (Apropos: producenci gier online na PC też banują użytkowników piratów :)

A co do przerabiania i piracenia konsol głównie w Polsce i krajach podobnych to masz rację, ale to dotyczy też piractwa na PC...

Do Ciebie jakiejś tam urazy nie mam, mój tekst dotyczył przedstawienia sytuacji w sposób jaki ja to widzę, a nie było to "plucie się" do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Nigdy nie lubiłem piracenia GTA, ponieważ w naszym kraju to jedna z najbardziej "okradanych" gier..... ;|
A ci, którzy uważają się za fanów tejże serii, powinni mieć legalne kopie tejże gry.

Piracenie GTA ogólnie u nas spowodowane jest tym, że są problemy z dostępnością i cena jest wysoka(czyli ze strony wydawcy). Przez to po prostu ludzie kierują się na złą stronę mocy.....; <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 23:09, Gol Galad napisał:

Piracenie GTA ogólnie u nas spowodowane jest tym, że są problemy z dostępnością i cena jest
wysoka(czyli ze strony wydawcy). Przez to po prostu ludzie kierują się na złą stronę mocy.....;


Dokładnie jak zawsze patrzę na cenę GTA to mam wrażenie jakby wróciły lata 90-te i ceny za średniągierkę grubo ponad 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować