Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokolenie PlayStation dobrze radzi sobie na wojnie

39 postów w tym temacie

Szkoda tylko, że w szkołach na każdym poziomie a zwłaszcza wyższych załamują ręce ;)
No nic, coś za coś ;)
Przynajmniej są odważni ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do fotki--> INvisibla ARROW!!!! :D
Co do materiału-> save jest, tylko load się gdzieś schował ;p

EDIT:
Czekać tylko na pokolenie Enemy Territory, które będzie przybiegać do rannych kompanów i obrzucać ich kartonowymi pudłami z krzyżem :P Albo biegających z nożem , dobijających kompanów i potem dźgających ich strzykawką z trucizną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znieczulica, lepszy refleks no i dziwna świadomość, że zawsze można wgrać savey - universal soldier.

W szkołach załamują ręce, a na zachodzie chwalą specjalistów, wniosek: beznadziejna kadra "ucząca" (powiedziałbym raczej sprawdzająca nabytą wiedzę z korków i własnych domowych wypocin). Dla przykładu: najlepszy uczeń w szkole, najwyższa średnia, stypendium od premiera (nie, nie był pupilkiem)... nie zdał matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stą niezbyt dobrą opinią to powinna być "pokolenie MTV", bo o "pokoleniu PLayStation" to przeciętni ludzie nie słyszeli :P
A ja w tym czasie pójdę i podbiję sobie światek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, może to prawda że gry uczą... A moja mama zawsze powtarza " nie graj bo cię to nic nie nauczy" a ja zawsze odpowiadam nauczy, nauczy :D. Ale dlaczego akurat PlayStation ? Przecież X360 też by mógł wiele nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:16, mefiperes napisał:

W rzeczywistości rany się same nie goją. :-) Aha, i nie można sobie ustawić poziomu trudności
"easy". :-)

Ustala ci dowództwo, dając radziecki otwieracz do konserw albo czołg :D
A co do tekstu, to jak powiedziane wyżej - albo kłamał, żeby podnieść ich na duchu, albo znieczulica i wyższy refleks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować