Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin za granicą - wciąż na topie!

92 postów w tym temacie

a ja bardzo bym chcial sie zachwycac Wiedzminem, ale po prostu nie moge w nia grac bo czas oczekiwania na wgranie sie poszczegolnych lokacj przyprawia o bol zebow, jak rozpoczynam walke to haczy i skaczy tak, ze krew mnie zalewa, ustawilem na najmniejsza rozdzielczosc, mam najnowsze sterowniki, komputer tez nie jest wolny. Intel Core Duo 2 , 2,0 GHz, karta Nvidia Go 7900, 2 Giga Ram.
Krotko po premierze czytalem w wyborczej, ze w ciagu 2 tygodni wypuscicie Patch, ktory to naprawi, jak dotychczas nic. Patch, ktory jest dostepny zainstalowalem ale to nic nie dalo.
Dlatego nie wiem z czego jestescie tak zadowoleni, wchodzenie i wychodzenie do pomieszczen to koszmar, ktory odbiera chec wykonywania zadan, a do tego zapisywanie gry i wychodzenie z gry trwa tak dlugo, ze mozna zasnac.
Czy doczekam sie wreszcie patcha, ktory to naprawi i bedzie mozna normalnie grac. Dzisiaj probowalem znowusz ale nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ptychol u mnie na Intel CoreDuo 1.8, GeForce 8500GT i 2gb RAM gra chodzi na najwyzszych detalach bez zarzutu na rozdziałce 1280/1024. Coś Ci bardzo muli kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim należy wyłączyć wszystkie zbędne aplikacje pracujące w tle.Nieraz u kogoś da się zauważyć pracę co najmniej 40 aplikacji w kompie "na zimno".Uwierzcie,wyłączenie tych zbędnych naprawdę może przyśpieszyć działanie gry(I nie chodzi tu tylko o Wiedzmina).
PS.Nawet XP nie jest doskonały ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gratuluje!!! Gra jest wspaniała. Przede wszystkim udało się zachować klimat powieści Mistrza Sapkowskiego :) Wprawdzie to rzeczywiście raczej Przygodówka niż prawdziwe cRPG, ale i tak warto po nią sięgnąć. Grafika w grze zapiera dech w piersiach (kolory, ruchome otoczenie...)!
Jeśli chodzi o niedoróbki to pomimo silnego sprzętu jaki posiadam (Intel core2 quad +geforce 8800gts +2gb ram) i całkowicie płynnych animacjach gry przy najwyższych możliwych ustawieniach jakości obrazu, fatalnie długo czeka się na załadowanie i zapisywanie. Proponuje autorom zajęcie się tym problemem. Niemniej nie żałuje ani złotówki wydanej na Wiedźmina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm przygodowka?:P troszke za duzo walk jak na przygodowke ja bym raczej powiedzial ze wiedzmin to taki prawdziwy RPG (a nie action rpg( jak go nazywaja tworcy) blizej mu raczej do tormenta niz do hmm diablo.....
tak czy siak cech przygodowki to ja w nim nie widze.. bo jakby nie patrzec dialogi questy no i szlachtowanie potworow to cechy gier cRPG ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chętnie kupię dobrą polską grę RPG. Cena Wiedźmina niektórych odstrasza (szczególnie tych co przywykli do kupowania gier za 19 zł z Extra Klasyki), ale W wart jest każdej złotówki. Czas wczytywania i trochę dziwnych błedów (np. wyskakiwanie do pulpitu Windy, które nabrało czestotliwości po instalacji patcha... dziwne...) nie zniechęcają do gry (mnie w każdym razie). Oby tak dalej :D Na Zachodzie widać myślą podobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:24, WinterWolf napisał:

Zawsze chętnie kupię dobrą polską grę RPG. Cena Wiedźmina niektórych odstrasza (szczególnie
tych co przywykli do kupowania gier za 19 zł z Extra Klasyki), ale W wart jest każdej złotówki.
Czas wczytywania i trochę dziwnych błedów (np. wyskakiwanie do pulpitu Windy, które nabrało
czestotliwości po instalacji patcha... dziwne...) nie zniechęcają do gry (mnie w każdym razie).
Oby tak dalej :D Na Zachodzie widać myślą podobie :D


Pamiętam czasy kiedy nowe gry od 130 do nawet nieco ponad 200 kosztowały, więc ta cena imo jest całkiem spoko;]. No i jak dla mnie gra jest spoko, chociaż jako troskliwy ziomek skupiłem się na szukaniu błędów, coby wesprzeć CDP w szlifowaniu giery... i przypadkiem trafiłem na dwa poważne spojlery... ale i tak gra mi się podoba:). Takiej przyjemności z grania dawno nie miałem. Z sześć, siedem lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zakupiłem wersję kolekcjonerską i nie żałuję - fakt, kosztuje dużo, ale zawartość rekompensuje wszystko. Uważam też, że cena 79 zł za 3 płyty (gra, ścieżka dźwiękowa i dodatki) oraz instrukcję, poradnik i opowiadanie "Wiedźmin" to nie dużo. Dla fanów prozy A. Sapkowskiego pozycja obowiązkowa. Polacy pokazali, że można zrobić naprawdę wybitną grę - bo pokuszę sie o określenie Wiedźmina właśnie grą wybitną. Szkoda, że z taką samą pasją do tematu nie podeszli twórcy niesławnego filmu (serialu jak i wersji pełnometrażowej, którą swoją drogą oglądało się jak sklejka z wyciętych scen z serialu :D - ktoś to pamięta?).
Gra wciąga niesamowicie - brakuje tylko wolnego czasu :).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już szczęśliwym posiadaczem bonu o wartości 100 zł w rekompansacie od CDP. Nic dziwnego przecież to świetna gra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie dziwie się, że jest taka popularna w końcu to bardzo dobra gra, no i ja też dołącze niedługo do grona szczęśliwych posiadaczy wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel grał w wersję "nielegalną". Po pograniu trochę stwierdził, że chyba sobie kupi oryginał, bo taka świetna gra (a wcześniej nie grał w życiu w żadne RPG), w takim wydaniu, za taką cenę, to grzech nie kupić.

Ja tam cierpliwie czekam na moją paczuszkę z Wiedźminkiem (nie było co się zastanawiać), która niestety przyjdzie do mnie dopiero wraz z premierą dodatku do NWN2... może już jutro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wśród fanów prawdziwych erpegów może zdobyć sobie naprawdę dużą popularność, zwłaszcza, że zagraniczne serwisy dały bardzo dobre oceny. poza tym nie ma lepszej reklamy, niż zadowoleni gracze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by tu dużo nie mówić - Wiedźmin jest grą perfekcyjnie dopracowaną, a w szczególności powala grafika - wg. mnie najlepsza na świecie. Niezwykły klimat, fabuła, która wciąga jak narkoktyk - poprostu to jest to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować