Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2008 o 19:55, Blackgoat napisał:

Hej, mam pytanka dwa:
1.Jak przedłużyć sobie pasek życia?
2. Czy da się kupić jakoś żarcie na zapas? Tzn. żeby nie trzeba było zaglądać do tych
wszystkich fast foodów.


1. Po pierwsze ukończyć 12 poziom misji związanych z ambulansem i tu ciekawa rzecz pasek zdrowia wydłużył się ale
współczynnik Max. Health później postaram się wrzucić screen-a(można go zobaczyć gdy dość długo jeździsz na rowerze , pływasz , biegasz) zapełniony jest tylko do połowy poprzez wykonywanie wyżej wymienionych czynności możesz go dobić do maksimum.
(Misje z ambulansem polecam wykonać w Angel Pine tam jest najłatwiej)

2. Możesz naładować pasek Fat do maksimum opóźni to efekt zejścia z powodu braku posiłku.
Ale w końcu zjeść będziesz musiał lub zapisać stan gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 13:33, Budep napisał:

Mogę skądś ściągnąć ''No-Cd'' do San Andreas? Tzn, że nie muszę wsadzać płyty przy odpalaniu.


W teorii niby jest to chyba zakazane, a w praktyce osobiście nawet bym zalecał, szczególnie jeśli dość często grasz w tą grę.
W napędach popękały mi już dwa egzemplarze i ten trzeci kupiony przed świętami, chciałbym by był ostatnim którego kupiłem, bo ile cholera można wydawać kasy na tą grę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 13:37, zamber1 napisał:

> Mogę skądś ściągnąć ''No-Cd'' do San Andreas? Tzn, że nie muszę wsadzać płyty przy
odpalaniu.

W teorii niby jest to chyba zakazane, a w praktyce osobiście nawet bym zalecał, szczególnie
jeśli dość często grasz w tą grę.
W napędach popękały mi już dwa egzemplarze i ten trzeci kupiony przed świętami, chciałbym
by był ostatnim którego kupiłem, bo ile cholera można wydawać kasy na tą grę... :D


Ano, tez sie boje :P Mozesz zarzucic jakiegos linka? Nie wiem skad to sciagnac, a mam najnowsza wersje od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 14:24, Budep napisał:

Ano, tez sie boje :P Mozesz zarzucic jakiegos linka? Nie wiem skad to sciagnac, a mam
najnowsza wersje od Cenegi.


Skoro ja potrafiłem sam znaleźć, to raczej Ty tez potrafisz, a wklejanie linków do tego typu rzeczy, raczej zbytnio nie pasuje do tego forum. ;)

BTW.
Szukam jakiegoś pojazdu zastępczego do tego ze screena, bo jak widać pojazd ten niezbyt poprawnie funkcjonuje. ;D
Poszukuję ciężarówki podobnej wielkości, więc odpadają wszelkie "potwory" pokroju Scanii czy Kenwortha. :)
Niestety wiem, że mało jest pojazdów tego typu, ale widzę iż na stronach nie wszystko jest dostępne, to co było te 4 lata temu, więc może ktoś ma coś z niedostępnych już staroci.

(może tym razem uda się wrzucić screena, bo poprzednim razem aż mnie wylogowało z forum :/ )
Uff... Udało się. :)

20081229150050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:01, zamber1 napisał:

> Ano, tez sie boje :P Mozesz zarzucic jakiegos linka? Nie wiem skad to sciagnac,
a mam
> najnowsza wersje od Cenegi.

Skoro ja potrafiłem sam znaleźć, to raczej Ty tez potrafisz, a wklejanie linków do tego
typu rzeczy, raczej zbytnio nie pasuje do tego forum. ;)


To są na pewno do nowej wersji? Wyślij, na 2053992 jak mozesz :) (GG)

Ja ostatnio przypadkiem trafiłem na straż, którą uciekał Tempenny :D

Za strażą w San Fierro jest :) Taki wóz z drabiną, więc mam pytanie, da się coś z tą drabina robic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 13:33, Budep napisał:

Mogę skądś ściągnąć ''No-Cd'' do San Andreas? Tzn, że nie muszę wsadzać płyty przy odpalaniu.


Mogę ci wrzucić na Rapidshare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:01, zamber1 napisał:

Szukam jakiegoś pojazdu zastępczego do tego ze screena, bo jak widać pojazd ten niezbyt
poprawnie funkcjonuje. ;D
Poszukuję ciężarówki podobnej wielkości, więc odpadają wszelkie "potwory" pokroju Scanii
czy Kenwortha. :)
Niestety wiem, że mało jest pojazdów tego typu, ale widzę iż na stronach nie wszystko
jest dostępne, to co było te 4 lata temu, więc może ktoś ma coś z niedostępnych już staroci.


http://gtaultimate.net/artykul-144.html

http://gtaultimate.net/artykul-99.html

http://www.gtagaming.com/sanandreas/vehics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o_O

Znaczy niby co?
Mam wrócić do tych kaszalotów standardowych? :D

Nie zrozumieliśmy chyba sensu mojego pytania kolego kerkas. :)
Ja nie szukam pojazdu w grze tylko innego modelu do zamiany.

Budep >>> Chyba raczej nic innego z tym wozem nie da się zrobić niż rozjeżdżać ludzi. ;)
BTW. Dzięki za przypomnienie, że i jego model muszę podmienić, bo całkiem o nim zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 16:15, OmegaX napisał:

> Ano, tez sie boje :P Mozesz zarzucic jakiegos linka? Nie wiem skad to sciagnac,
a mam
> najnowsza wersje od Cenegi.

Spróbuj tego: http://rapidshare.com/files/177849575/GTA_SA.EXE.html



Próbuje..
I..
Działa!
Wielkie dzięki, wreszcie płyty taszczyć nie trzeba i się bać, że sie spitoli :)
No to gramy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie zaciekawiły powierzchnie gier podobnych do GTA. I tak:

True Crime - 400km kwadratowych
Just Cause - aż 1025km kwadratowych
a True crime 2- ... ok1300km kwadratowych

Ale powierzchni san andreas nie mogłem znaleść... IV też ale ona jest mniejwięcej taka jak w sa, nie co mniejsza. Wie ktoś jaką ma powierzchnie w km kwadratowych San andreas? Osobiście stawiam na jakieś 250/300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam reckę GTA : SA na PS2 i jest wspomniane pucowanie auta w myjni. Na PC się da? Bo mi się zdaje, że nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:19, Budep napisał:

Tak sobie czytam i czytam reckę GTA : SA na PS2 i jest wspomniane pucowanie auta w myjni.
Na PC się da? Bo mi się zdaje, że nie ;P


Z tego co pamiętam na PS2 nie było takiej opcji.
Na PC też raczej nie, choć w którymś ze sporych modów fanowskich, widziałem taką opcje (w opisie).

BTW.
Ma ktoś może starą wersję Garage Edit do SA, w której był wybór wszystkich garaży dostępnych w grze?
Niestety wszędzie gdzie znajduję jest wersja niepełna, a CD gdzie miałem zapisaną starą, gdzieś wsiąknęło. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:19, Budep napisał:

Tak sobie czytam i czytam reckę GTA : SA na PS2 i jest wspomniane pucowanie auta w myjni.
Na PC się da? Bo mi się zdaje, że nie ;P


To chyba była zapowiedź, a nie recka bo przeszedłem SA na PS2 i tam takiej możliwości nie było, chyba, że coś przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

Ale niezły zonk...
Chwyciłem jakieś CD które od dłuższego czasu leżało gdzieś z boku.
Wsadzam do napędu by sprawdzić co to, a tam folder z plikami do GTA. ;D

Czyli sprawa rozwiązana.
Garage Edit 1.0 już mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:51, twi napisał:

a mam pytanie czy do ps2 slim SCPH-90004 beda dzialaly mody typu zmiana wygladu auta
itd?


Mody są tylko do wersji na PC.
Nie ma absolutnie takiej możliwości by w jakikolwiek sposób zainstalować je dla wersji na PS2, bo niby w jaki sposób można byłoby to zrobić...

Heh.
Właśnie mam problem z misją "Mike Toreno", bo pojazd który u mnie podmienia Burrito w którym znajduje się Toreno, blokuje dwóch Wietnamczyków i w żaden sposób nie mogą się oni wydostać z pojazdu.
Gdy za którymś razem im się to udało, byli kompletnie niewidzialni i nie można było ich trafić bronią palną i dopiero granat załatwił sprawę, niestety wraz z Toreno i całym samochodem. ;D
Tak więc jak widać, z głupią podmianą modeli, też nie można przesadzać. ;D

20081230190250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować