Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2008 o 15:36, T.Boczek napisał:

Bardzo fajna gra Polecam wszystkim według mnie najbardziej rozbudowana i różnorodna wersja
:D

ehhhh....
W jaki topic nie wejde, tam Twój post ...
Ok, post postem, ale jak piszesz, to z sensem .
Spameriada jak się patrzy .
Ogarnij się -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:23, albert.jarema napisał:

Prosze pomozcie
laduja sie i albo wyskakuje blad albo zero reakcji kompa ;[
co się dzieje????


Matko, nie spamuj. Jaki błąd? Jakie savy? Moze z innej wersji, (nie spatchowanej), opisz dokładnie problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:27, Budep napisał:

> Prosze pomozcie
> laduja sie i albo wyskakuje blad albo zero reakcji kompa ;[
> co się dzieje????

Matko, nie spamuj. Jaki błąd? Jakie savy? Moze z innej wersji, (nie spatchowanej), opisz
dokładnie problem..

Bład, że nie może być read czy coś (error)
lub kiedy save się załaduje to się czarny obraz robi i zero reakcji...
Gta oryginalne mam (polska wersja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 13:45, albert.jarema napisał:

Mam problem z save''ami..
Kiedy się załadują to jest czarny obraz i... zero reakcji komputera tylko reset pomaga..

Mam to samo. Z tym że u mnie pomaga ctrl+alt+delete. Menu działa poprawnie i bez żadnych problemów można po nim ''spacerować''. Gra również wczytuje się prawidłowo aż do momentu, w którym pasek ładowania zostaje wypełniony i powinna zacząć się rozgrywka. W tym momencie ekran staje się cały czarny, a w tle słychać charakterystyczne "diiiing".
Nie bawiłeś się może w podmienianie pojazdów czy budynków w grze? Ja mam ten problem właśnie od tego momentu, w którym chciałem podmienić kilka samochodów. Najwyraźniej coś popsułem. Najgorsze jest to, że nie pomaga nawet reinstalacja gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:33, Igor FCBayern napisał:

> Mam problem z save''ami..
> Kiedy się załadują to jest czarny obraz i... zero reakcji komputera tylko reset
pomaga..
Mam to samo. Z tym że u mnie pomaga ctrl+alt+delete. Menu działa poprawnie i bez żadnych
problemów można po nim ''spacerować''. Gra również wczytuje się prawidłowo aż do momentu,
w którym pasek ładowania zostaje wypełniony i powinna zacząć się rozgrywka. W tym momencie
ekran staje się cały czarny, a w tle słychać charakterystyczne "diiiing".
Nie bawiłeś się może w podmienianie pojazdów czy budynków w grze? Ja mam ten problem
właśnie od tego momentu, w którym chciałem podmienić kilka samochodów. Najwyraźniej coś
popsułem. Najgorsze jest to, że nie pomaga nawet reinstalacja gry...

Nic nie robiłem..
Mam swoje wcześniejsze save''y bo grę sprzedałem i kupiłem od kolegi tanio, zainstalowałem i save''y nie chodzą.
Jest czarny ekran po załadowaniu się save''a i ZERO reakcji ze strony komputera. Albo czasami też jest błąd (error, że pamięć nie może być read) ok-zakończ działanie programu, anuluj- rozpocznij debugowanie programu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sejwy robiłeś na wersji 1.0, a teraz masz wersję 2.0 i one nie chodzą? Albo robiłeś sejwy na wersji 2.0, a teraz masz wersję 1.0 i też mogą nie działać. No, a jeśli robiłeś sejwy na tej samej wersji, i teraz na tej samej wersji grasz, to usuń całą grę oraz folder GTA San Andreas User Files (czy coś podobnego) tzn. folder w którym są sejwy gry. Ten folder znajduje się w Moich Dokumentach.

@Igor FCBayern
Może usuń całą grę i profil GTA San Andreas User Files z Moich Dokumentów i jeszcze raz zainstaluj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 22:51, laki13 napisał:

@Igor FCBayern
Może usuń całą grę i profil GTA San Andreas User Files z Moich Dokumentów i jeszcze raz
zainstaluj grę.

Zrobiłem to co najmniej trzy razy. Bez rezultatu. Ale na szczęście mam jeszcze Vice City :) A w San Andreas pykam czasem na Xbox''e ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre misje w SA doprowadzały mnie do szewskiej pasji , po drugie zbyt mało punktów zapisu gry najpierw zasuwamy przez pół planszy wykonać misję i wracamy zapisać grę.

Na plus bardzo ładne widoki i ciekawe tereny Las Venturas , pustynia , San Fierro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 13:49, misiek199414 napisał:

czesc w jaki sposób moge umiescic w grze własne pliki mp3?? bo w radiu w grze jest opcja
"utwory gracza" ???


Domyślne formaty muzyki w grze to ogg i wav. Jeśli wrzucamy te typy muzyki, to możemy ominąć punkt pierwszy, owy punkt pierwszy jest do tego, aby móc odtwarzać MP3, WMA, M4A, itd.

Aby móc odtwarzać MP3 w grze, trzeba wykonać następujące kroki:

1. Należy mieć zainstalowanego WMP9 albo 10 (pobierz stąd), albo QuickTime Player.

2. Następnie tworzymy skróty tej muzyki, które chcemy wrzucić do gry.

3. Wchodzimy do katalogu w moich dokumentach: ''''GTA San Andreas User Files/User Tracks i tam wrzucamy te skróty.

4. Włączamy grę, następnie wybieramy: Options/Audio Setup/User Track Options i robimy:

W Play Mode wybieramy :

"Sequential" - jeśli chcemy słuchać muzyki w kolejności alfabetycznej.
"Random" - jeśli chcemy, aby muzyka leciała w mieszanej kolejności.
"Radio" - jeśli chcemy, aby w przerwach muzyki były reklamy.

Automatic Media Scan ON

Wybieramy Scan User Tracks, od teraz będziemy mogli słuchać naszej muzyki wybierając radio "User Track Player" w samochodzie. Piosenki możesz domyślnie zmieniać klawiszem F5.

Czasami, gdy wyjdziemy z gry i wejdziemy z powrotem to muzyka w grze może już nie działać (tak jest u mnie), wtedy wchodzimy do menu, i tam w User Track Options wybirermy scan user tracks (mimo iż automatyczne skanowanie mam włączone), wtedy za chwilę, usłyszymy naszą muzykę.


z gtasite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA San Andreas już od roku siedzi sobie w słowackiej BEST GAMES (odpowiednik naszego Polskiego Super$eller) , a u nas ciągle nic. Chyba Cenega po prostu nie lubi Polskich graczy , no bo ile można czekać na tą obniżkę ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:06, Budep napisał:

> czesc w jaki sposób moge umiescic w grze własne pliki mp3?? bo w radiu w grze jest
opcja
> "utwory gracza" ???

Domyślne formaty muzyki w grze to ogg i wav. Jeśli wrzucamy te typy muzyki, to możemy
ominąć punkt pierwszy, owy punkt pierwszy jest do tego, aby móc odtwarzać MP3, WMA, M4A,
itd.

Aby móc odtwarzać MP3 w grze, trzeba wykonać następujące kroki:

1. Należy mieć zainstalowanego WMP9 albo 10 (pobierz stąd), albo QuickTime Player.

2. Następnie tworzymy skróty tej muzyki, które chcemy wrzucić do gry.

3. Wchodzimy do katalogu w moich dokumentach: ''''GTA San Andreas User Files/User Tracks
i tam wrzucamy te skróty.

4. Włączamy grę, następnie wybieramy: Options/Audio Setup/User Track Options i robimy:

W Play Mode wybieramy :

"Sequential" - jeśli chcemy słuchać muzyki w kolejności alfabetycznej.
"Random" - jeśli chcemy, aby muzyka leciała w mieszanej kolejności.
"Radio" - jeśli chcemy, aby w przerwach muzyki były reklamy.

Automatic Media Scan ON

Wybieramy Scan User Tracks, od teraz będziemy mogli słuchać naszej muzyki wybierając
radio "User Track Player" w samochodzie. Piosenki możesz domyślnie zmieniać klawiszem
F5.

Czasami, gdy wyjdziemy z gry i wejdziemy z powrotem to muzyka w grze może już nie działać
(tak jest u mnie), wtedy wchodzimy do menu, i tam w User Track Options wybirermy scan
user tracks (mimo iż automatyczne skanowanie mam włączone), wtedy za chwilę, usłyszymy
naszą muzykę.


z gtasite.pl



no własnie jest problem bo u mnie nie ma folderu "user tracks"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\

Dnia 28.11.2008 o 17:10, misiek199414 napisał:



no własnie jest problem bo u mnie nie ma folderu "user tracks"



Musisz mieć, wejdź na dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 18:21, misiek199414 napisał:

no nistety nie ma


Jak "nie ma", jak musi być?

Ściezka domyślna: C:\Documents and Settings\*nazwa użytkownika*\Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 18:29, zamber1 napisał:

> no nistety nie ma

Jak "nie ma", jak musi być?

Ściezka domyślna: C:\Documents and Settings\*nazwa użytkownika*\Moje dokumenty\GTA San
Andreas User Files


dzieki bardzo po prostu zle szukalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować