Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

WSAD. Tym się kieruje, tzn. zależy jak masz ustawione sterowanie. I jakimś przyciskiem się ,,kurczyło", tj. zwijało nogi, aby opadało się szybciej. Zależy od sterowania, sprawdź u siebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 12:29, Baluk25 napisał:

WSAD. Tym się kieruje, tzn. zależy jak masz ustawione sterowanie. I jakimś przyciskiem
się ,,kurczyło", tj. zwijało nogi, aby opadało się szybciej. Zależy od sterowania, sprawdź
u siebie :).


Ok sprawdziłem i działa. Cóż wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 16:53, pawel 0701 napisał:

mam małe pytanie czy jak sie ma 100% gry to można kupowac samoloty rc w sklepie zero?
bo u mnie nie ma znacznika

Z tego co pamiętam to nie ma takiej możliwości. Samolotem możesz sobie polatać tylko w czasie misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 18:02, pawel 0701 napisał:

a na www.gta.net.pl pisali że będzie można kupować jak będzie się miało 100%


To w takim razie czemu u mnie i u ciebie nie ma takiej możliwości? Nawet dla pewności przed chwilą podjeżdżałem pod sklep Zero i nic takiego nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 18:19, pawel 0701 napisał:

ale na www.gta.net.pl napisali że będzie je można wypróbowac na terenie west park

Spoiler


a gdzie to jest



Masz pełno map w necie, poszukaj sobie, hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu godzinach "przegranych" w tą grę chciałbym maznąć dwa słowa.
Po 1 ta gra wspaniale oddaje klimat Ameryki :) Podczas gry, można naprawdę poczuć się jakby się było tam w Las Vegas czy San Francisko. Do tego ciekawe wsie i te pustynie, wiele smaczków i ukrytych zakamarków. Cudo. Klimat 9+/10
Po 2 Ta gra cholernie wciąga i ma ogromną grywalność. Tyle zadań do zrobienia, ogromne możliwości zabawy i ciekawy wątek główny. Grywalność 10/10.
Po 3 Grafika nie zachwyca, ale gdy damy wszystko na max to daje jakoś radę. 7/10
Po 4. Włączyłem sobie K-DST i leciało Some Kind of Wonderful do tego przejażdżka wokoło miasta - niezapomniane chwile :D Audio 9+/10

Ogólna ocena, jaką bym postawił to 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:34, Budep napisał:

Po wielu godzinach "przegranych" w tą grę chciałbym maznąć dwa słowa.
Po 1 ta gra wspaniale oddaje klimat Ameryki :) Podczas gry, można naprawdę poczuć się
jakby się było tam w Las Vegas czy San Francisko. Do tego ciekawe wsie i te pustynie,
wiele smaczków i ukrytych zakamarków. Cudo. Klimat 9+/10


Szczegółowe odwzorowanie terenu miast to szczególnie mocna strona GTA mnie najbardziej podobało się
Las Vegas i pustynia wokół miasta (lotnisko , strefa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 16:53, pawel 0701 napisał:

mam małe pytanie czy jak sie ma 100% gry to można kupowac samoloty rc w sklepie zero?
bo u mnie nie ma znacznika



musisz miec zamalowane wrystkie tagi,zebrane wszystkie podkowy,złowione wszystkie muszelki,zrobione wszystkie zdjęcia w specjalnycj miejscach i podbite wszystie dzielnice.Każda ta rzecz doaje coś nowego np.gdy zamalujesz tagi w domu CJa masz ak47 koktajle tec9 i obrzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 08:29, grabarz9 napisał:

> mam małe pytanie czy jak sie ma 100% gry to można kupowac samoloty rc w sklepie
zero?
> bo u mnie nie ma znacznika


musisz miec zamalowane wrystkie tagi,zebrane wszystkie podkowy,złowione wszystkie muszelki,zrobione
wszystkie zdjęcia w specjalnycj miejscach i podbite wszystie dzielnice.Każda ta rzecz
doaje coś nowego np.gdy zamalujesz tagi w domu CJa masz ak47 koktajle tec9 i obrzyny


wszystkie tagi zamalowane zdjęcia zrobione podkowy i ostrygi zebrane, wszystkie tereny są podbite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdy kupiłem San Andreas (nabyłem tę grę w sierpniu... 2007 roku), od razu zainstalowałem SA-MP-a i do dziś nie przeszedłem głównego wątku SA... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 08:00, xbit71 napisał:

Spójrzcie na obszar zaznaczony zaokrąglonym prostokątem. Czy ktoś miał taki sam błąd...?


Ja miałem podobny problem, ale usunąłem i zainstalowałem jeszcze raz i wszystko już działało tak jak powinno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, działa. :P
W końcu znalazłem się w Las Venturas. W miejscu tym byłem jedynie podczas gry w SA:MP-a... Rozgrywka odbywała się głównie tam. :)
Już nie mogę się doczekać, aż poznam Kena Rosenberga. :P Ciekawi mnie, jak wygląda po tych kilku latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nie będzie mi dane przejść San Andreas. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: misja "Dam and Blast". Nie wiem, co za idiota ją wymyślił - dotarcie do tego punktu na niebie jest po prostu niemożliwe, samolot ciągle spada. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogłem tego przejść, ale ostatnio jakoś się udało. Nie osiągaj zawsze maksymalnej wysokości, zatrzymuj się w ok. 75% paska, a samolot stopniowo będzie się podnosił ;]

Gratz awansu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować