Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2007 o 18:31, Virus 500 napisał:

Faggio :D

Lepszy Pizza Boy xDDD A wiem gdzie stoi Freeway. W SF jest z nim dodatkowa misja, kurier. Ona tam stoi, na rogu jakiegoś sklepu, w południowo-wschodniej części SF. Niedaleko jest kryjówka z wielkim garażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FREEWAY , STOI PRAWIE KOłO AMMU-NACJI , TAM JEST MISJA KURIERSKA
Fajna nawet , wszystkie trzy wykonałem , w każdym mieście po jednej tylko że w Los santos jest rowerem a w venturas faggio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... FCR-900 (fajny ma głos silnika...)
Właśnie dlatego wolę FCR 900 od NRG 500, tylko, że FCR model z szybką oczywiście :) I ma fajny klakson jak na motor :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 19:53, Steven8 napisał:

... FCR-900 (fajny ma głos silnika...)
Właśnie dlatego wolę FCR 900 od NRG 500, tylko, że FCR model z szybką oczywiście :) I ma fajny
klakson jak na motor :]

Ja jestem za NRG-500, bo uważam, że ma lepsze osiągi, ale nie każdy musi lubić to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 22:18, Mastexx100 napisał:

Ja jestem za NRG-500, bo uważam, że ma lepsze osiągi, ale nie każdy musi lubić to samo :P


ja w San Andreas jak nie jeżdże NRG 500 to nie jeżdże żadnym motorem... jak dla mnie jest najlepszy i najszybszy... tylko mało zweotny.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się dyskusja rozwinęła :P To teraz o autach pogadajmy :D
Ja najbardziej lubię jeździć Stratumem i Elegy (stuningowanymi oczywiście) Stratumem tak pojeździć sobie jak mi się nudzi a Elegy jest dobry do driftu. Lubię też sobię robć dostawy TIR-ami xD I brać ziomków na wycieczkę na Chilliad autobusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 22:48, jakoktochce napisał:

ja w San Andreas jak nie jeżdże NRG 500 to nie jeżdże żadnym motorem... jak dla mnie jest najlepszy
i najszybszy... tylko mało zweotny.....:-)


Mało zwrotny jest dla tego, że osiąga duże prędkości. Jak się jeździ wolno to się steruje idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a byłeś kiedyś na wycieczce po całym SA? Jak grałem kiedyś w SA-MP na jednym z serwerów urządziłem takie coś- zebrałem cały autobus ludzi i przejechałem się z nimi po całym SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś szczęście bo ja też chciałem tak zrobić ale jak wchodzę na jakiś server to trafiam na cziterów i nie da się jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 09:00, Meykan napisał:

No to miałeś szczęście bo ja też chciałem tak zrobić ale jak wchodzę na jakiś server to trafiam
na cziterów i nie da się jeździć.

Owszem, bo tak ogólnie to nie ma chętnych ludzi żeby takie coś zrobić, albo zwalają się cheatujące dzieciaki i nici z zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 08:55, Mastexx100 napisał:

Hehe a byłeś kiedyś na wycieczce po całym SA? Jak grałem kiedyś w SA-MP na jednym z serwerów
urządziłem takie coś- zebrałem cały autobus ludzi i przejechałem się z nimi po całym SA.

Jak chcecie takie wycieczki itp. to grajcie na serwerach GTASite. Tam często są i chyba zawsze się udają bo organizują je admini i za przeszkadzanie można dostać kicka a nawet bana. Była chyba w czwartek albo piątek wycieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest na takiej wycieczce autobusem śpiewanie, rzucanie papierami czy zabawa klimatyzacją? Jeżeli nie to ja się tak nie bawię :) A tak na serio. Ciekawy pomysł ale cheaterzy... Może załadujcie ludków do samolotu AT-400. Może by się dało. Ale nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 08:54, Mastexx100 napisał:

Mało zwrotny jest dla tego, że osiąga duże prędkości. Jak się jeździ wolno to się steruje idealnie.


no dobra, tylko że NRG 500 nie jest do wolnej jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować