Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2006 o 19:58, Misiek_ napisał:

> mam pytanie czy jest szkoła jazdy na roweże a jeśli jest to gdzie?

z tego co wiem to nie ma takiej szkoły ale na skateparku w Los Santos jest wyzwanie na rowerze
polegające na zbieraniu czerwonych kółek



No kur*a czy wy ślepi jesteście czy jaki h*j ja proszę o odpowiedź a wy co jakieś pierdoły pierdo***cie. Jeszcze raz proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:20, kuba121 napisał:

Nie wiecie może gdzie są sklepy Didier Sachs??


Tu masz mapę z zaznaczonymi wszystkimi ważniejszymi miejscami w San Andreas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 20:13, Misiek_ napisał:

> Nie wiecie może gdzie są sklepy Didier Sachs??

Tu masz mapę z zaznaczonymi wszystkimi ważniejszymi miejscami w San Andreas



Nie chcecie dać od powiedzi to h*j z wami popier***cy. Wy kur*a jacyś inszy jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2006 o 20:48, pinu? napisał:


Nie chcecie dać od powiedzi to h*j z wami popier***cy. Wy kur*a jacyś inszy jesteście.

Musisz przejść prze pierwsze drugie dzrwi, w trzecim czwartym korytarzu.
Niezrozumiałe? Tak samo jak twoje pytanie! Napisz sensownie pytanie, to wtedy odpowiemy,bo nikt nie wie o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czytałem w CDA że jest taka szkoła i jak sie zda na złoto to będzie ten rower górski
to CDA było na sierpień 2005 (na okłatce taka blondynka z GTA SA) na ostatniej stronie tam gdzie kody tam pisało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 21:27, Pyton01 napisał:

a ja czytałem w CDA że jest taka szkoła i jak sie zda na złoto to będzie ten rower górski
to CDA było na sierpień 2005 (na okłatce taka blondynka z GTA SA) na ostatniej stronie tam
gdzie kody tam pisało!

Nie ma takiej szkoły, a rower gorski to bez problemu mozna znaleźć choćby w Las Venturas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 21:27, Pyton01 napisał:

a ja czytałem w CDA że jest taka szkoła i jak sie zda na złoto to będzie ten rower górski (...)


Chodzi ci o szkołę jazdy motocyklem Znajduje się ona w Las Venturas, niedaleko lotniska. Za brązowe medale dostaniesz rower górski, za srebrne - FreeWay''a a za złote NRG-500. W sumie jest to najprostsza ze wszystkich szkół więc i nagrody są cienkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszcze tu samochody przerobione.Mają one hydraulike,zmieniony kolor,niekture zderzaki(lepsze),dodatkowe światła,wloty silnika,progi,chromy po bokach i nitro :D.

Kto sądzi,że te auta są do bani??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 12:43, Pyton01 napisał:

a teraz już wiem ale w CDA wyraźnie pisze o szkole rowerowej pewnie się im coś porąbało;p

Śą cztery szkoły:
szkoła Samochodowa
szkoła Motocyklowa
szkoła pływania lodziami itp.
szkoła lotnicza

Nie uważacie że bez sensu byłaby szkoła rowerowa?
Nie dość że sa tylko dwa modele rowerów (BMX, Mountain Bike) to jeszcze rowerem jeździmy na samym początku gry. Ale jeżdżąc dużo czasu rowerem, jeżdżąc na jednym kole i hamując na przednim kole podnosimy sobie umiejętności jazdy i wyżej skaczemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... a tak apropo to widział ktoś z was w SA Big Foota? Bo to odwieczny spór na wszstkich forach. Jedni widzieli a inni nie. Nawet Rockstar wydał mapkę w internecie gdzie można znaleźć tegoż osobnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować