Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2006 o 18:58, Camponator napisał:

dokładnie nie da się określić (...)


Oj da się:P Misje strażackie oraz medyczne najłatwiej wykonywać jest w Las Venturas- szerokie drogi, zakręty pod kątem prostym, szpital w łatwym do dojechania miejscu. Ja nie miałbym cierpliwości kręcić się karetką pogotowia po tych gettach w Los Santos. Co do misji policjanta to najlepiej wykonać ją po wykupieniu lotniska oraz wykonaniu wszystkich powietrznych misji treningowych na złoty medal- otrzymujesz Hunter''a. Będąc nim w powietrzu wciskasz 2 i rozpoczynasz misję policyjną ( w tym wypadku z kryptonimem BrownThunder). Eliminacja przestępców za pomocą zainstalowanego w nim minigun''a oraz 2 wyrzutni rakiet jest prosta, łatwa i przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medyka lepiej robic w Angel pine (jesli myle nazwe przepraszam ale,dawno nie grałem) to takie małe miastoczko gdzie uliczek mało i jest szpital, bierzesz karetke i latasz po ludzików - zero stresów tam sie nie da tego nie zaliczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procenty przestają się naliczać w chwili gdy wpiszesz kod. Przy czym wystarczy później nie save''ować i wczytać wcześniejszy zapis stanu gry, by nie doznać żadnych konsekwencji. Skoro nie są ci one potrzebne to po co się pytasz?:P Ostatnio na necie zrobiła się taka bardzo nieprzyjemna fama, że tylko kompletne noobki używają cheat''ów. Raz spytałem się, na pewnym forum jakie są kody na zmniejszczenie grawitacji, zostałem tam nieźle zwymyślany. Dopiero wysłanie screen''a ukazującego % ukończenia gry (100%:P) ich trochę uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o Los Santos to ten samochód najłatwiej jest znaleźć na autostradzie w dzielnicy robotniczej (To tam zaraz przy nabrzeżu handlowym) Najwięcej ich jeździ tam w porach nocnych, proponowałbym tak zacząć szukać od 22. Co do obrabiania domów to najbardziej opłaca się włamywać do tych na VineWood. Po zaliczeniu misji złodzieja, możesz się tej bryki spokojnie pozbyć. Na późniejszych etapach rozgrywki $ będą wpływać bardzo szybko. Nikt już nie będzie przejmował się sumami rzędu 2000$;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 17:45, pinu? napisał:

Ale mi chodzi o każde miasto i gdzie stoi a nie jeździ ten samochód do włamań?? Proszę o odpowiedź.


DOSTNAE TĄ ODPOWIEDŹ CZY NIE?? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:03, pinu? napisał:

DOSTNAE TĄ ODPOWIEDŹ CZY NIE?? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.


Nie masz co wrzeszczec. Jak ludzie nie odpowiadaja to pewnie dlatego ze nie wiedza, a krzyczac nie zachecasz do pomocy.
www.zaibatsu.pl wskazuje ze jest tylko jeden taki samochod -->"między dwoma apartamentami w pobliżu siłowni w Ganton"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze takim ponaglaniem to raczej nic nie wskórasz (bumping też nie jest tu mile widziany). Po drugie ten samochód jest naprawdę w podanych przezemnie okolicznościach bardzo łatwo znaleźć, to że ci się nie chce to już Twój problem. Po trzecie wydaje mi się, że ten wóz może znajdować się w Los Santos w pobliżu siłowni na Ganton, pomiędzy takimi dwoma apartamentami. Mam nadzieje, że poradzisz sobie z znalezieniem tego miejsca na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 19:37, pinu? napisał:

Mam pytanie. Co dostaje za zebranie 100 tagów?? Proszę o odpowiedź.

bronie w domu CJ kalach koktaj molotowa dubeltowka i cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ma ktoś dla mnie radę jak przejść "Puchar" czyli stadion w pierwszym mieście. Nie mogę przejść tego wyścigu. I jeszcze prosze o rady do przejścia stadionu w trzecim mieście. Z crosammi, ale nie na checkpointy, ale też wyści :-). I kiedy jest na tym stadionie checkpointowanie a kiedy wyścig? Czy może jest to losowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma w tych wyścigach żadnych taktyk dających łatwe zwycięstwo. Na stadionie w Los Santos najlepiej zaraz po starcie trzymać się lewej strony i naciskać gaz do oporu. Na pierwszym zakręcie (w lewo) większość przeciwników wynosi na prawą bande, jeżeli będziesz się trzymał lewej to ominiesz karambol i przesuniesz się o kilka pozycji do góry (przy dobrych wiatrach nawet do 5). Pozostała 4 to już jest twardszy orzech do zgryzienia. Podstawa to w nic nie uderzyć, jeżeli dokonasz tego przy dość dużej prędkości to zwycięstwo masz w kieszeni. Z motocyklami jest jeszcze gorzej:P Trzeba poprostu grzać ile wlezie, uważnie balansować w powietrzu tak aby po wyskoczeniu z muldy lądować na obu kołach. Te wyścigi nie są losowe, zmieniają się co 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować