Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xboks 360 robi za przynęte

45 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2007 o 16:16, Makratos napisał:

Xbox 360 nie pomoże w leczeniu , nie złamię hasła 100 razy szybciej niż jakikolwiek procesor
intela ,a PS3 też może robić za przynętę więc jaki jest sens wynoszenia w tym news''ie XO na
piedestał jakby tylko on to potrafił ?

może i złamie (w końcu ma 4 rdzenie uniwersalne a ps3 tylko 1 oraz 8 jednostek zmiennoprzecinkowych), tylko że nie ma jak tego łamacza odpalić (na ps3 są Linuksy, więc jeśli nie potrzebujesz czipa graficznego (zablokowany jeśli uruchomisz system operacyjny) możesz na nim uruchamiać co ci się żywcem podoba (i ma wersję na cella, ew sam ją stworzysz bo przecież kompilatory też są). Natomiast Wiiiiiiiilot służył przecież do niszczenia szyb.ekranów/nabijania siniaków itp ;) ale teraz już chyba wzmocnili paski i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:29, Stwór napisał:

Jak ktoś do was zadzwoni i powie że możecie wygrać lub dostać X''a nie idźcie:P Bo was do kicia
wsadzą:P


Coś mi się Marr przypomniał , jak przeczytałem tego newsa i twojego posta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 19:25, Mr.M napisał:

Coś mi się Marr przypomniał , jak przeczytałem tego newsa i twojego posta ;D


Buhahahahaha teraz Marr będzie się kojarzył z X''em jak ja będę w pobliżu:) Ale bez obaw nie jesteśmy z policji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czyli nici z imprezy przy Viva Pinata... Za to będą mieli szansę zaznać trochę więziennej miłości."

Ten tekst mnie rozbroił :P Dobre

Hehe. Wy się tak śmiejecie z tego :P Ale ciekawe co byście zrobili , gdybyście sie dowiedzieli że wygraliście Xboxa 360 :P No ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:16, Makratos napisał:

Xbox 360 nie pomoże w leczeniu , nie złamię hasła 100 razy szybciej niż jakikolwiek procesor
intela ,a PS3 też może robić za przynętę więc jaki jest sens wynoszenia w tym news''ie XO na
piedestał jakby tylko on to potrafił ?

Szkoda, że tylko pograć za bardzo nie ma w co na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby na fotografii jest ten sam gość, co prezenter? :P
Do czego Wii? Do trenowania technik Nunchaku (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 19:18, fifomaniak napisał:

Ta a nie bylo czasem w Polsce takiego przypadku, ze zlapali kolesia w ten sam sposob, tylko mowiac mu, ze wygral... beczke piwa ! :D


Chyba tak. Mój sarkazm miał na celu pokazanie, że w każdym kraju się trafi ktoś, kogo można tak wrobić. Mówiąc szczerze w przypadku polskich przestępców beczka piwa jest lepszą przynętą niż konsola. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 22:22, dark raziel napisał:

Szkoda, że tylko pograć za bardzo nie ma w co na PS3...


Szkoda, że najwyraźniej już nie jesteś na czasie... Wymyśl jakiś nowy argument, bo ten już stracił swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 22:22, dark raziel napisał:

Szkoda, że tylko pograć za bardzo nie ma w co na PS3...


Żal takich prostych ludzi , po co śledzić branże bez wiedzy też można wypowiadać się na wszystkie tematy , nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować