Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Gears of War - dzień szósty

24 postów w tym temacie

Lucas the Great

Mamy dla Was dwie wiadomości: dobrą i złą. Zacznijmy od tej drugiej: Tydzień z grą Gears of War powoli zbliża się do końca. Pora na dobrą wiadomość: na dzisiaj przygotowaliśmy naprawdę świetny materiał. Nasza reporterka, AnKa, udała się do siedziby studia People Can Fly i przeprowadziła wywiad z jego szefem, Adrianem Chmielarzem.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Gears of War - dzień szósty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł. Co poniektórych może zachęcić do kupna gry. Fakt że powstanie wersji PC to zasługa PCF, sam w sobie stanowi świetną rekomendację dla GoW.

I warto zapamiętać ten fragment:
"Dużo ludzi podchodzi do tego tak, nie będę w to grał, bo pewnie potrzeba do tego sprzętu, który jest chłodzony ciekłym azotem. A tak nie jest."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad, ale większej ilości "błenduf" w jednym tekście na gram.pl jeszcze nie widziałem. Przede wszystkim, zostawcie te biedne pozory i ich brwi w świętym spokoju!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 22:20, DoomnY napisał:

Koleś strasznie prostym językiem się wypowiada. Dla informatyków to chyba typowe...

Albo tekst nie był redagowany. Sądząc po ilości błędów, to bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, ale to przecież normalnie. Chodzi mi o to, że mało kto gada czysto "literacko", tzn. tak, że jego słowa możesz żywcem przelać na papier i będzie cacy. Lwia część wywiadów robiona jest tak, że gość gada, a potem się to redaguje, bo inaczej by się to po prostu źle czytało. Nagraj sobie przeciętna rozmowę (wcale nie głupich) osób, zapisz ją żywcem i potem przeczytaj - na 90% będzie to trzeba tu i tam "poprawić";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować