Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2009 o 00:36, Damianuss1 napisał:

Dla takich tytułów warto mieć DS''a :D. Duch mojej konsolki ponownie się obudził.
http://www.game.co.uk/DS/RolePlaying/~r342727/Kingdom-Hearts-3582-Days/


ble, totalnie nie trawie tego klimatu - gadanie z goofiem czy kaczorem donaldem jest ponad moje sily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 10:59, EmperorKaligula napisał:

ble, totalnie nie trawie tego klimatu - gadanie z goofiem czy kaczorem donaldem jest
ponad moje sily ;)

Jak dla mnie też wydawało się trochę głupie, ale trochę się w to zagłębiłem [na polskiej stronce KH chyba dalej są moje tłumaczenia komiksów :D] i w sumie jeżeli siedzi w tobie troche dziecka, to fajnie jest spotkać i pomóc Alicji, Skellingtonowi czy Mulan. Szczególnie ze na DSie gra zapowiada się dośc efektownie i wreszcie będzie można coś sensownie posiekać w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 15:17, zbysheck napisał:

Jak dla mnie też wydawało się trochę głupie, ale trochę się w to zagłębiłem [na polskiej
stronce KH chyba dalej są moje tłumaczenia komiksów :D] i w sumie jeżeli siedzi w tobie
troche dziecka, to fajnie jest spotkać i pomóc Alicji, Skellingtonowi czy Mulan.


siedzi siedzi, ale jak kaczor donal to stare epki albo komixy ;) nie lezy mi KH, probowalem - ale znajac zycie pewno sprawdze najnowsza czesc - wiesz moze czy bedzie powiazana z jedynka ?

Dnia 15.08.2009 o 15:17, zbysheck napisał:

Szczególnie
ze na DSie gra zapowiada się dośc efektownie i wreszcie będzie można coś sensownie posiekać
w 3D.


Avalon Code i FF:CrystalChronicles - dobre 3D slashery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jeszcze pewny, ale historia osadzona jest między wydarzeniami z jedynki i dwójki. Jakieś tam powiązanie na pewno będzie. Najlepsze, że mam jedynkę i dwójkę, a jeszcze nie grałem haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 20:37, EmperorKaligula napisał:

Avalon Code i FF:CrystalChronicles - dobre 3D slashery ;)

Nie omieszkam sprawdzić w wolnym czasie =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla KH (uwielbiałem tę serię na PS2) warto kupić DSa, teraz tylko pozostaje pytanie, którego..
Coraz więcej ciekawych i dość wysoko ocenianych gier pojawia się na DSiWare i tak naprawdę jedynym minusem DSi jest cena, która na szczęście powoli spada, dlatego poważnie zastanawiam się nad zakupem tej konsol. Premiera KH na DS jest ustalona na październik, więc czasu jeszcze trochę zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 16:04, Pablo1989 napisał:

Czy te gry są warte świeczki ?

Call of duty 4, sobie kolega kupił :) i mówi że fajne, tylko takie pikselowate tło.

Jakie gry? Wymieniłeś tylko jedną. Sam nie grałem w CoDa4, a to z powodu tego co zobaczyłem na gameplayach np na YouTube. Według mnie są tytuły o wiele bardziej wartościowe i ciekawsze niż to. Na innych platformach to się sprawdza, na takim DSsie moim zdaniem niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem COD 5, Rayman Raving Rabbids 2 oraz Bleach 4 Flame bringer. Wszystkie gry całkiem fajne jak na DS. W Call of Duty widać wiele bugów i wydaję mi się, że czwórka była jednak lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 18:14, cypers napisał:

Przeszedłem COD 5, Rayman Raving Rabbids 2 oraz Bleach 4 Flame bringer. Wszystkie gry
całkiem fajne jak na DS. W Call of Duty widać wiele bugów i wydaję mi się, że czwórka
była jednak lepsza.

Podobał ci się rayman raving rabbits 2? Najgorsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Nie dość że minigierki często się powtarzają to jeszcze niektóre są potwornie trudne a inne przechodzi się za pierwszym razem. Bardzo żałuję tych 110zł które wydałem na tą grę, tobie za ile udało się je załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 22:09, xD_ominik napisał:

> Przeszedłem COD 5, Rayman Raving Rabbids 2 oraz Bleach 4 Flame bringer. Wszystkie
gry
> całkiem fajne jak na DS. W Call of Duty widać wiele bugów i wydaję mi się, że czwórka

> była jednak lepsza.
Podobał ci się rayman raving rabbits 2? Najgorsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Nie
dość że minigierki często się powtarzają to jeszcze niektóre są potwornie trudne a inne
przechodzi się za pierwszym razem. Bardzo żałuję tych 110zł które wydałem na tą grę,
tobie za ile udało się je załatwić?


Ja mam to na Acekardzie ;). Racja, że minigierki się powtarzają, ale grałem w to z kumplem i niezła zabawa była. Jednak i tak ta wersja nijak się ma do edycji na Wii ;). A tak dokładniej... to bardzo dobra odskocznia pomiędzy "strzelankami". Teraz pykam w Metroida i jakieś "samolociki", oraz testuje C.O.R.E(przeciętniak, dla mnie). Aha, kto zamierza kupić króliki to chyba za 110zł, ale wszystkie trzy części ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RRR2 to typowy wyciągacz kasy, gra jest krótka, nudna i niedopracowana.. widać, że zrobiona na siłę, tak żeby zarobić jeszcze więcej na wersji stacjonarnej, która wybitna nie jest, ale ją już przynajmniej przechodzi się z jako taką przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A xczy ktoś zna jeszcze jakąś grę w której jest pełno minigierek? A Brain Training to fajna gierka, i czy wymaga dużej znajomości angielskiego czy jednak można sobie poradzić znając język jako tako?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 11:21, xD_ominik napisał:

A xczy ktoś zna jeszcze jakąś grę w której jest pełno minigierek? A Brain Training to
fajna gierka, i czy wymaga dużej znajomości angielskiego czy jednak można sobie poradzić
znając język jako tako?


Fajne jest Wario Ware Touched! Tylko najpierw wkurza duża ilość filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wario śmierdzi, przynajmiej jak dla mnie, lubię się zagłębić w gre, a nie bawić się TouchPadem... ale frajda, łoł, odrywa Cie od rozgrywki na dodatek co 4 sekundy żeby pokazać przerywnik jak Wario jedzie na motorze, bleee...

Ja teraz zagrywam się w Phoenixa, świetna gra, wciąga klimatycznie, zawsze jak przyłapie świadka na czymś to taka frajda i gęsia skórka przechodzi... Ale może to po prostu ja :P Musze przejśc jak najszybciej bo potem czeka na mnie jeszcze dwójka, trójka i czwórka :P A niedługo piątka gdzie bedziemy grać prokuratorem tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:21, Piotr13PL napisał:

Ja teraz zagrywam się w Phoenixa, świetna gra, wciąga klimatycznie, zawsze jak przyłapie
świadka na czymś to taka frajda i gęsia skórka przechodzi... Ale może to po prostu ja
:P Musze przejśc jak najszybciej bo potem czeka na mnie jeszcze dwójka, trójka i czwórka
:P A niedługo piątka gdzie bedziemy grać prokuratorem tym razem :D


A co do piątki, to wiesz kiedy będzie premiera w Stanach Zjednoczonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2009 o 14:16, kvaccaro napisał:


Fajne jest Wario Ware Touched! Tylko najpierw wkurza duża ilość filmików.

Dzięki, stara gierka więc może znajdę ją gdzieś za niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 16:58, cypers napisał:

Super, ale Phoenix nie zawiera mini gier. Poza tym chyba jestem jedną z nie wielu osób,
którym się ta gra nie podoba.


Bez urazy, ale pewnie nie czytasz dialogów, albo nie znasz angielskiego :P A minigierek na DS'a jest od ch*** więc o to się nie musisz martwić, wystarczy pierwszy lepszy tytuł jaki nawinie Ci się w łapska, nawet Chinatown Wars ma minigierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 19:27, Piotr13PL napisał:

> Super, ale Phoenix nie zawiera mini gier. Poza tym chyba jestem jedną z nie wielu
osób,
> którym się ta gra nie podoba.

Bez urazy, ale pewnie nie czytasz dialogów, albo nie znasz angielskiego :P A minigierek
na DS''a jest od ch*** więc o to się nie musisz martwić, wystarczy pierwszy lepszy tytuł
jaki nawinie Ci się w łapska, nawet Chinatown Wars ma minigierki.



Wystarczająco znam j.angielski, aby zrozumieć dialogi, ale jak twierdze, że mnie się coś nie podoba to znaczy, że tak jest. Ostatnio zjechałem God of War na PSP, bo mój 11 letni brat przeszedł na Easy, a później na Normalu dość szybko. Nie chodzi mi tu o minigierki takie jak w GTA. Ja bardziej przepadam za takimi jak w Wario, które przeszedłem ;). Tak poza tym, ktoś grał już w Metroida? albo w Super Robot Taisen OG Saga Endless Frontier? Jak nie to podzielcie się opiniami o grach, w które szpilacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować