Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2011 o 19:38, BluesBoy napisał:

No ale z drugiej strony na DS jest cała masa świetnych gier i niektóre z przyzwoitą grafiką.
Bateria to mistrzostwo w przenośnych konsolkach. Podobno w 3DS bateria to padaczka.


Na 3dsie zagrasz w gry z dsa bez problemu. Za 90zł kupisz baterię dzięki której 3DS będzie działał do 9godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 21:46, Etnies napisał:

Na 3dsie zagrasz w gry z dsa bez problemu. Za 90zł kupisz baterię dzięki której 3DS będzie
działał do 9godzin.

Ale dodatkowego analoga nie podłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 22:48, maurras napisał:

> Na 3dsie zagrasz w gry z dsa bez problemu. Za 90zł kupisz baterię dzięki której
3DS będzie
> działał do 9godzin.
Ale dodatkowego analoga nie podłączy.


Po pierwsze, kto kupi najbrzydszą na świecie mydelniczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 23:27, Etnies napisał:

Po pierwsze, kto kupi najbrzydszą na świecie mydelniczkę?

Jak do jakiegoś Metroida będzie wymagana to się znajdą tacy. A u Zółtych Monster Hunter wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 23:29, maurras napisał:

Jak do jakiegoś Metroida będzie wymagana to się znajdą tacy. A u Zółtych Monster Hunter
wystarczy.


Nintendo już zapowiadało,że korzystanie z drugiego analoga nie będzie koniecznością,a wygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 19:38, BluesBoy napisał:

No ale z drugiej strony na DS jest cała masa świetnych gier i niektóre z przyzwoitą grafiką.
Bateria to mistrzostwo w przenośnych konsolkach. Podobno w 3DS bateria to padaczka.

W kwesti baterii zawsze pytam. Kto gra 5 godzin bez przerwy na DSie? Ja jeżeli już coś takiego sobie zaplanuję, bo się zdarzało, to podłączam DSa do ładowarki i już problem z głowy. Jeśli się gdzieś jedzie to wystarczy ustawić tryb oszczędnościowy i git. Jak dla mnie to szczerze nie ma co się przejmować baterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2011 o 00:19, Ichibanboshi-kun napisał:

W kwesti baterii zawsze pytam. Kto gra 5 godzin bez przerwy na DSie? Ja jeżeli już coś
takiego sobie zaplanuję, bo się zdarzało, to podłączam DSa do ładowarki i już problem
z głowy. Jeśli się gdzieś jedzie to wystarczy ustawić tryb oszczędnościowy i git. Jak
dla mnie to szczerze nie ma co się przejmować baterią.


W sumie masz rację. Ja trochę jestem rozpuszczony, bo mam iPada i tam bateria, nawet "katując" gry prawie non stop - spokojnie na kilka dni starcza.
Powiem szczerze, że w ogóle nie brałem pod uwagę kupna konsolki Nintendo, ale dwie rzeczy zadecydowały po tym jak pożyczyłem od znajomego DS:
1. Marian i wszystkie gry z nim (gdzie indziej nie pogramy sobie).

2. Piszę ze smutkiem, ale nie miałem zielonego pojęcia o łatwości "pozyskiwania" nowych gier na DS i 3 DS.

Jestem "rozpuszczony" przez Apple grami za 0,79 euro i w życiu nie dał bym 150 zł za grę na konsolę przenośną.
Więc "coś za coś".
Z pewnością kupię konsolkę Nintendo i zarobią na tym, ale jeśli nie zmienią polityki cenowej - gier kupować nie będę.
Wolę co miesiąc kupić coś dużego na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2011 o 00:19, Ichibanboshi-kun napisał:

W kwesti baterii zawsze pytam. Kto gra 5 godzin bez przerwy na DSie? J

Często jeżdżę po 5 godzin w jedną stronę, więc zdarza mi się grać dużo i bateria jest czasami problemem. A ładowarki nie ma wtedy gdzie podłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 01:39, Ichibanboshi-kun napisał:

Przypominam o tym:

http://www.siliconera.com/2011/11/29/grab-a-victini-with-reshiram-and-zekroms-moves-next-week/

Zabójczy Victini z 3 najlepszymi atakami do pobrania jeszcze przez 4 dni.
Od razu zapytam, może ktoś chce sięzamienić? Żeby szybciej levelował.


Przypominam, że przez cały luty będzie możliwość pobrania Arceusa ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 01:39, Ichibanboshi-kun napisał:

Od razu zapytam, może ktoś chce sięzamienić? Żeby szybciej levelował.

Po co? Przecież OT od początku ma różne. Kolejne zamiany nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem 3ds''a- od paru godzin. Jestem laikiem. Mam dwa pytania.

Żeby korzystać ze streetpassa. To muszę mieć ustawimy region UK?? czy może być PL?? Obojętnie??

A teraz eshop. Przeglądając z grubsza forum wyczytałem, ze lepiej na UK zarejestrować.
Ale przy tym kursie GBP średnio się opyla..
Teraz pytanie.
Jakbym zarejestrował w eshop UK. I bym chciał przejść na eshop PL. To co z moimi wpłaconymi pieniędzmi
się stanie?? Będę miał dwa oddzielne konta?? Czy się jakoś przeliczy??

i 3 gratisowe pytanie:P
Jak mam w konsoli region PL. Czy to coś przeszkadza jak chciał skorzystać z eshop UK??

Z góry dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 03:00, wackki napisał:

Żeby korzystać ze streetpassa. To muszę mieć ustawimy region UK?? czy może być PL?? Obojętnie??

Najlepiej PL - majac konsole fizycznie w PL, a majac ustawiony region UK, nie masz dostepu do wszystkich funkcji - filmiki sie nie sciagaly na przyklad. Tak bylo przynajmniej na poczatku. Watpie by to sie zmienilo.

Dnia 12.01.2012 o 03:00, wackki napisał:

To co z moimi wpłaconymi pieniędzmi
się stanie?? Będę miał dwa oddzielne konta?? Czy się jakoś przeliczy??

Na konsoli mozesz miec jedno konto z jednym regionem. Przechodzac na region PL, automatycznie nie masz dostepu do regionu UK. Jesli mnie pamiec nie myli, to majac jakas kase na UK koncie, gdy przeszedlem na PL, kasa nie zostala przeliczona. Zreszta, pojawia sie chyba komunikat ostrzegawczy, ze tak bedzie.

Dnia 12.01.2012 o 03:00, wackki napisał:

Jak mam w konsoli region PL. Czy to coś przeszkadza jak chciał skorzystać z eshop UK??

Przeszkadza, bo majac region PL, automatycznie laczysz sie z PL e-shopem i nie mozesz wybrac innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy pełna wersja RE Revelations posiada Easy Mode? Właśnie ściągnąłem demo, jest w nim tylko Normal i zabił mnie już drugi potworek. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 21:54, Kadaj napisał:

Orientuje się ktoś, czy pełna wersja RE Revelations posiada Easy Mode? Właśnie ściągnąłem
demo, jest w nim tylko Normal i zabił mnie już drugi potworek. ;p


Prawdopodobnie będzie. Głowy nie dam sobie urwać.
Giera moim zdaniem jest prosta. Grając w to demo ani razu nie zginąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować