Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 10:54, Ichibanboshi-kun napisał:

Nikt się nie interesuje Pokami B&W 2? NIe wiem ile informacji już widzieliście, ale póki
co zapowiada się niesamowicie smakowicie :)


Ja się interesuje, lecz za bardzo jakiś ekstra wiadomości na ten temat nie ma. Tylko to są typowe, jak postacie, którymi będzie się grało, miasto początkowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej Japońskiej stronie poświęconej Pokemon Black & White 2 pojawił się trailer nadchodzącej gry.

Spoiler

Trailer ukazuje:
- Wygląd male i female głównego bohatera. Wiek będzie zbliżony do postaci z B&W
- Wygląd nowych przestępców.
- Zwykli trenerzy też będą mieli animacje przed wyrzuceniem poka (np jak rywale i liderzy).
- Pojawią się w trawie pokemony z poprzednich generacji, w tym Eevee.
- Będzie wodny gym.

I muszę powiedzieć, że jestem lekko rozczarowany. Liczyłem na to, że będzie można przenieść naszą postać wraz z pokami do drugiej części. A tak to musimy zaczynać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 14:04, Rizzan napisał:

Na oficjalnej Japońskiej stronie poświęconej Pokemon Black & White 2 pojawił się trailer
nadchodzącej gry.

Spoiler

Trailer ukazuje:
- Wygląd male i female głównego bohatera. Wiek będzie zbliżony do postaci z B&W
- Wygląd nowych przestępców.
- Zwykli trenerzy też będą mieli animacje przed wyrzuceniem poka (np jak rywale i liderzy).
- Pojawią się w trawie pokemony z poprzednich generacji, w tym Eevee.
- Będzie wodny gym.

I muszę powiedzieć, że jestem lekko rozczarowany. Liczyłem na to, że będzie można przenieść
naszą postać wraz z pokami do drugiej części. A tak to musimy zaczynać od początku.



Szczerze powiedziawszy również liczyłem na import postaci z jedynki. Ciekawi mnie też jak to będzie z liderami, bo skoro akcja ma miejsce w tym samym regionie, a co się z tym wiąże miasta również nie będą zmienione to nowe gymy i liderzy w tychchże miastach są dziwnym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na import nie liczyłem, ale i tak zapowiada się wszystko wysmienicie i nie mogę się doczekać odpowiedzi na pytanie: dlaczego wszystko jest skute lodem? :) No i 300 różnych poków robi wrażenie. I tak pewnie będzie coś jeszcze do odkrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz... Skoro jest nowy główny bohater to... jakie będą startowe poki? Z tego co wyczytałem na bulbapedii to nowych rodzajów pokemonów nie będzie. I też niby na trailerze widać Serperior''a, więc chyba znowu będzie do wyboru Tepig, Snivy i Oshawott.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 19:14, Rizzan napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz... Skoro jest nowy główny bohater to... jakie będą startowe
poki? Z tego co wyczytałem na bulbapedii to nowych rodzajów pokemonów nie będzie. I też
niby na trailerze widać Serperior''a, więc chyba znowu będzie do wyboru Tepig, Snivy
i Oshawott.


Tak, potwierdzone jest że startery będą te same co w pierwszej części

@Ichibanboshi-kun

To, że region jest w połowie skuty lodem, wynika, najprawdobodobnie, z tego że miejsce będzie miał kataklizm związany z Kyuremem i jego walką z Legendary Musketeers. Jest to chyba jakoś dokładniej wytłumaczone w najnowszym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 12:05, Tobi88Pl napisał:

Witam . Mam małe pytanie . Czy ta ładowarka podejdzie do Game boy advance?
http://allegro.pl/gba-sp-ds-ladowarka-gameboy-zasilacz-220v-robson-i2256935077.html

Oczywiście, że podejdzie. Z resztą u ROBSONA zawsze mają sprawdzony sprzęt więc nie ma się co martwić ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 18:20, Tobi88Pl napisał:

Ale podejdzie na tego Game boy advance
http://allegro.pl/a-dvance-bcm-odpala-nie-sprawdzany-okazja-i2282648765.html
Bo takiego mam tylko jest czarny. Ale ładowarki nie mam :(
Więc zanim coś zamówię chce się upewnić.


Z tego co pamiętam do wszystkich Advance''ów była taka sam ładowarka, zarówno do Classica jak i do SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 16:11, Hellmut napisał:

Chodzi o jakiś konkretny guide? Bo są tekstowe poradniki na internecie, wiele z nich
wysokiej jakości.


Tekstowe tak. Chodziło mi raczej o coś z ilustracjami i mapkami w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować