Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2011 o 10:46, Hellmut napisał:

Polecam zobaczyć staty ruchu V-Create... histerycznie wysokie, prawdopodobnie najpotężniejszy
atak w historii Pokemon :)


Właśnie sobie zobaczyłem i nie mogę uwierzyć w to co widzę. Ten atak jest jakiś mega, hiper, uber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 17:25, Piotrbov napisał:

Właśnie sobie zobaczyłem i nie mogę uwierzyć w to co widzę. Ten atak jest jakiś mega,
hiper, uber.


To jest najlepszy ognisty atak. Victini z buildami typu V-..... jest mega świetny. Sam już dokonałem około 40 wymian via Global Link, aby znaleźć tego z V-create. Teraz już mogę przestać :)
Dodatkowo:
Fusion Flare oraz Bolt to jedne z najlepszych ataków ever. Szczególnie Bolt, który jest najlepszym atakiem elektrycznym, wystarczy dodać, że poznają je Reshiram i Zekrom na 100(kto ma ;)? Mój Zekrom wymiata :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał może w najnowsze Lego pirates, albo Harry potter yers 5-7? Zastanawiam się nad którąś z tych gier ale nie wiem jaką wybrać. Kosztują kupę siana i nie chce wydać ich na marne jakby oby te dwie gry wyszły na jedno wielkie g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj otrzymałem paczkę z Tales of the Abyss i najnowszym Laytonem.
Jako, że wiadomo jaki jest Layton zostawiłem sobie go na później. Pograłem przez chwilkę w Tales of the Abyss i na razie mogę stwierdzić, że to typowo dobrze zrobiony jRPG. Na razie mi się podoba. Bardzo dobra muzyka, jest nawet Voice Acting w rozmowach dotyczących głównej fabuły. 3D też dobrze zrobione.

P.S. Znowu dzięki Deadly Serious: http://www.youtube.com/watch?v=Xu2Il775R1M&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Przepraszam za brzydkie pytanie, ale sprawa jest delikatna, bo dotyczy pożyczonej konsoli. Bardzo proszę o poradę. Przez głupotę zainstalowałem najnowszy soft 1.4.3. na swoim DS XL. I teraz jak wkładam acekard 2i i próbuje odpalić to zgłasza się czarny ekran i formułka "An error has occured... itd". Nie wiem co robić, bo na allegro piszą w opisach, że akaio 1.8.9 działa pod tą wersją softu DS-a, na youtube też widziałem filmiki, że działa, z tym że wszyscy robili to na sofcie 1.4.2, a dopiero po aktualizacji akaio do 1.8.9 robili aktualizację softu do 1.4.3. Jestem podłamany - czy można jakoś cofnąć soft w konsoli? a może macie inną radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratz, ja od początku posiadania złapałem tylko jednego(a kupiłem z tydzień po premierze chyba) gdzieś w metrze. Jak poszedł test? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 20:40, Nvaier napisał:

No to gratz, ja od początku posiadania złapałem tylko jednego(a kupiłem z tydzień po
premierze chyba) gdzieś w metrze. Jak poszedł test? :P


Słownictwo ok, może z 3,4 błędy na 36. Słuchanie ok, około 80,90%, gramatyka... na pewno gorzej niż słuchanie i słownictwo.

Ogólnie to gramatyka zawsze u mnie słabo leży. Ale jest jeden plus.
Punkty ze słownictwa dodają się do gramatyki, a punkty z czytania do słuchania, więc jest szansa zaliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. Na wyniki pewnie ze dwa miesiące będziesz czekał?
Ja jak pisałem w lipcu to dopiero we wrześniu przyszły.
A te emocje: "czy będzie mała, czy duża koperta" hahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 21:07, Nvaier napisał:

No to nieźle. Na wyniki pewnie ze dwa miesiące będziesz czekał?


Mówią, że będą wysyłane na początku marca... 3 miesiące.

Dnia 04.12.2011 o 21:07, Nvaier napisał:

A te emocje: "czy będzie mała, czy duża koperta" hahah :P


Hieh też się nad tym zastanawiam, czy nawet jak jest niezaliczenie to jest duża koperta. Spytam się sensei''a, bo w wakacje oblał N2, więc powinien wiedzieć, a dzisiaj pisał znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat gier na moim dsie od ponad roku kręci się głównie wokół pokemonów, zeldy i mario(pomijając gta). Dlatego chciałbym się zapytać czy jest ktoś wstanie zaproponować jakieś tytuły(interesują mnie głównie gry akcji, rpg i platformówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:14, I_dont_know napisał:

Temat gier na moim dsie od ponad roku kręci się głównie wokół pokemonów, zeldy i mario(pomijając
gta). Dlatego chciałbym się zapytać czy jest ktoś wstanie zaproponować jakieś tytuły(interesują
mnie głównie gry akcji, rpg i platformówki)

Ninja Gaiden, Layton, Phoenix Wright, Final Fantasy, Dragon Quest, Kingdom Hearts, Shin Megami Tensei, Castlevania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zaktualizować softa karty, możliwe że w tym tkwi błąd. Jak coś wal na moje gadu-gadu, a jeszcze lepiej na maila(bartekgabis@gmail.com)jeśli chcesz szybkiej odpowiedzi :) No i w ten sposób też nie narazisz sięna nieprzyjemności gdy jakiś ciołek wejdzie na forum, zobaczy AceKard i pomyśli, że grasz na nim w piraty, co jest nielegalne, a więc tego, oczywiście, nie robisz, a używasz tego do fanowskich homebrew co jest legalne(jak Colors!).
Wybacz, ale piszę to teraz za każdym razem jak ktoś pisze o programatorach, aby nie spotkał go taki los jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 03:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Wybacz, ale piszę to teraz za każdym razem jak ktoś pisze o programatorach, aby nie spotkał
go taki los jak mnie.


Dzięki za poradę, ale już sobie poradziłem (znalazłem na forum nintendo kolesia co mieszka niedaleko ode mnie i dzięki jego konsoli wszystko spaczowałem).

Jaki los cię spotkał? Pytam, bo na forum Nintendo bez obciachu jest wątek , gdzie podają linki do stron z romami i nikt tam halo nie robi (troche w szoku byłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 08:27, BluesBoy napisał:

Jaki los cię spotkał? Pytam, bo na forum Nintendo bez obciachu jest wątek , gdzie podają
linki do stron z romami i nikt tam halo nie robi (troche w szoku byłem).

To chyba oficjalne forum nie jest tylko jakieś fanowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 18:10, BluesBoy napisał:

Witam ! Warto kupić DS czy lepiej 3DS?
A tu macie link do forum co Krzycho się pyta
http://www.nintendoonline.pl/forum/pobieranie-gier-na-dsa-3-linki-vt5629.html

3DS. Prawie wszystkie gry z NDS odpalisz, cenowo nie ma wielkich różnic. Minusem będzie to, że niektóre gry z NDS z rozciągniętym obrazem mogą gorzej wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 18:21, maurras napisał:

> Witam ! Warto kupić DS czy lepiej 3DS?
> A tu macie link do forum co Krzycho się pyta
> http://www.nintendoonline.pl/forum/pobieranie-gier-na-dsa-3-linki-vt5629.html
3DS. Prawie wszystkie gry z NDS odpalisz, cenowo nie ma wielkich różnic. Minusem będzie
to, że niektóre gry z NDS z rozciągniętym obrazem mogą gorzej wyglądać.


No ale z drugiej strony na DS jest cała masa świetnych gier i niektóre z przyzwoitą grafiką. Bateria to mistrzostwo w przenośnych konsolkach. Podobno w 3DS bateria to padaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 19:38, BluesBoy napisał:

Bateria to mistrzostwo w przenośnych konsolkach. Podobno w 3DS bateria to padaczka.


Ja nie narzekam. Ani razu mi się jeszcze nie zdarzyło, by mi bateria w 3DS''ie padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować