Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2013 o 19:39, Kadaj napisał:

> Nie wiem cz o tym mieście mówiłeś, ale na magisterę przenoszę się do Krakowa, wiec
jak
> coś to chętnie łapkę street passa:)
Ustawki to cziterstwo. ;p


Oszukiwanie to kupno dwóch 3dsów lub już posiadanie dwóch w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 19:39, Kadaj napisał:

Ustawki to cziterstwo. ;p


Cziterstwo to jest tzw. StreetPass Relay. Od jakiegoś czasu w każdym punkcie SpotPass ( to za granica jest, w Polsce jest może kilka ) przechodząc w obrębie danego SpotPassa łapie się StreetPassa osoby, która uprzednio przechodziła przez ten obręb, jak również zostawia się swoje dane, by kolejna osoba je dostała itd.

Znam kilka osób, które tak czitują, że ustawiają swój Router na odpowiednią nazwę ( można znaleźć w necie ), by konsola uznała ten Router jako SpotPass i dzięki temu dostaje się StreetPassa, jakiejś innej osoby, co tak samo zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to jakieś rozwiązanie w przypadku gdy mieszka się na wsi i tak dalej, ale faktycznie godzi to w świetny pomysł. Na przykład ja pamiętam praktycznie wszystkie z 45 sytuacji kiedy kogoś spotkałem, tzn. wiem gdzie wtedy byłem, co mogłem robić i w ten sposób te Mii złapane mają jakoś tę swoją wartość, tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 23:20, Ichibanboshi-kun napisał:

Na pewno jest to jakieś rozwiązanie w przypadku gdy mieszka się na wsi i tak dalej, ale
faktycznie godzi to w świetny pomysł. Na przykład ja pamiętam praktycznie wszystkie z
45 sytuacji kiedy kogoś spotkałem, tzn. wiem gdzie wtedy byłem, co mogłem robić i w ten
sposób te Mii złapane mają jakoś tę swoją wartość, tak myślę :)


No nie do końca na naszym WGSP ( Warszawska Grupa StreetPassowa ), te StreetPassy są tylko pretekstem by się spotkać, a właśnie o to chodzi Nintendo, by ich gry, ich konsole łączyły osoby w realu, a nie tylko w wirtualu ( przecież po to są właśnie w Pokemonach ewolucje, które można zdobyć tylko za trading, przed erą Poksów w necie to był pretekst by się na żywo spotkać ).
A takie inicjatywy jak WGSP, czy też StreetPassynalia właśnie to robią. Łączą ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:06, hammerfall87 napisał:

Jakieś porady gdzie mogę dostać nintendo 3ds w krakowie bo w duzych sieciach ala saturn
czy media markt powiedzieli ze nie ma i nie bedzie


A co sądzisz o przyjeździe kuriera pod twój dom z tą konsolą? Dostaniesz w ją wtedy w Krakowie :) Chyba, że mieszkasz gdzieś niedaleko Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 19:14, Piotrbov napisał:

> Jakieś porady gdzie mogę dostać nintendo 3ds w krakowie bo w duzych sieciach ala
saturn
> czy media markt powiedzieli ze nie ma i nie bedzie

A co sądzisz o przyjeździe kuriera pod twój dom z tą konsolą? Dostaniesz w ją wtedy w
Krakowie :) Chyba, że mieszkasz gdzieś niedaleko Krakowa.


musi być atrakcyjna cena jeszcze :). Na 3ds są jakieś nowe pokemony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 19:40, hammerfall87 napisał:

musi być atrakcyjna cena jeszcze :)


Najtaniej, jak szukałem nówkę sztukę to wyjdzie 700 złotych na ultima.pl (podobnie na amazon.co.uk), za 899 masz wersję XL z Maro Kart 7.

Jakby co 12 października wychodzi "nowa"wersja 3DS, o nazwie 2DS, czyli to samo co 3DS, tylko bez możliwości włączenia 3D, jest tańsza, ale wygląda jak tablet http://www.amazon.co.uk/Nintendo-Handheld-Console-2DS-Black/dp/B00E4LGJ3I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1380303987&sr=8-1&keywords=2DS
A ta konsola wychodzi, ponieważ

Dnia 27.09.2013 o 19:40, hammerfall87 napisał:

Na 3ds są jakieś nowe pokemony? :D


Tego samego dnia, 12 października wychodzi szósta generacja Pokemonów, wyłącznie na 3DS''a: Pokemon X, Pokemon Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 18:06, hammerfall87 napisał:

Jakieś porady gdzie mogę dostać nintendo 3ds w krakowie bo w duzych sieciach ala saturn
czy media markt powiedzieli ze nie ma i nie bedzie


Kul, też od października będę na stałe w Krakowie to się może migniemy na StreetPassie ;D Ja Ci polecam przejść po lombardach. Mój znajomy kupił 3DSa z grą za 250 złotych! Chyba że chcesz nówkę, to Ci niestety nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 15:26, Boguslav4 napisał:

Grał ktoś gry z USA/dowolnego innego regionu niż EU na 3DSie? Chodzi mi w szczególności
o gry z DSa.


Z DSa gry śmigają normalnie, bo DS nie miał blokady regionalnej. Mi gry z US działają normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 00:01, Perry_Cox napisał:


Faktycznie gry z DSa wyglądają zauważalnie gorzej na 3DS? Słyszałem różne opinie na ten
temat.


Niieee, uważam że to bzdura jest i nie rozumiem skąd to narzekanie. JA gram nawet na 3DS XL i nie uważam, że jest jakoś okropnie. Wiadomo, w oryginalnej rozdzielczości krawędzie są gładsze i całość wygląda przyjemniej, ale nie a tyle by płakać nad jakością z 3DSa. Co więcej, w moim przypadku było tak, że się po prostu przyzwyczaiłem i w żadne sposób mi nie przeszkadza jakość wyświetlanego obrazu.

Są gry, którym nawet na lepsze wychodzi większy ekran: Hotel Dusk, Rhythm Paradise czy Professor Layton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to było/jest z tymi Pokami? Są dwie wersje i np mając na okładce stworka z X można złapać tego z Y i na odwrót? Pamiętam, że było coś takiego, ale nie wiem może się mylę. Sprostuje ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 13:13, Damianuss1 napisał:

Jak to było/jest z tymi Pokami? Są dwie wersje i np mając na okładce stworka z X można
złapać tego z Y i na odwrót? Pamiętam, że było coś takiego, ale nie wiem może się mylę.
Sprostuje ktoś?


Xerenas jest w wersji X a Yvethal jest w wersji Y. Jednakże jeśli pójdą drogą z Black & White to obydwie maskotki będą do złapania w Y i X. Jeśli jednak powrócą do systemu z R&S oraz D&P to będą exclusivami ograniczonymi do tego co napisałem w pierwszym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 14:47, Rizzan napisał:

Xerenas jest w wersji X a Yvethal jest w wersji Y. Jednakże jeśli pójdą drogą z Black
& White to obydwie maskotki będą do złapania w Y i X. Jeśli jednak powrócą do systemu
z R&S oraz D&P to będą exclusivami ograniczonymi do tego co napisałem w pierwszym zdaniu.


Kiedy można zdobyć w Blacku drugiego z legendarnych smoków?

Spoiler

Pamiętam tylko, że przed bitwą z N trzeba złapać maskotkę danej wersji.



Edit. W spojlerze nie ma odp. tylko dalsza część pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować