Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2013 o 17:09, EmperorKaligula napisał:

ciesze sie w ogole ze bedzie po angielsku, ale malutki niesmak pozostaje ;) jak w ogole
dziala sklep na 3dsie ? na moja karte leci gra i gram kiedy chce po kupieniu/sciagnieciu
? czy przed zagraniem musze sie logowac itd


Jak już pisałem na innym forum. Brak pudełka w 100% zniechęca mnie do zakupu gry. Nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Tak sobie pomyślałem, że chciałbym wymienić pamięć swojej konsoli z 4GB na większą. Czy jak dokonam takiej wymiany to jest możliwość legalnego przerzucenia całej zawartości na nowy nośnik bez problemu (bo szkoda byłoby kupionych gier oraz całych Streetpassów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:17, Osiol napisał:

Pytanie.

Tak sobie pomyślałem, że chciałbym wymienić pamięć swojej konsoli z 4GB na większą. Czy
jak dokonam takiej wymiany to jest możliwość legalnego przerzucenia całej zawartości
na nowy nośnik bez problemu (bo szkoda byłoby kupionych gier oraz całych Streetpassów)?


Nie wiem, czy podziała, ale spróbuj po prostu przenieść całą zawartość karty SD na tą większą i jest szansa, że będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie czeka na nowe szóstej generacji Pokemony X i Y? Osobiście zacząłem się zastanawiać nad zakupem 3DSa specjalnie na październik (tylko na tę konsolę zostaną wydane). Klimat Francji do mnie tak przemówił.
Załączam gameplay.
http://youtu.be/xMnwB6neGlY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniałem kartę z 2 GB na 4, to po skopiowaniu kartaA-netbook-kartaB wszystko było na swoim miejscu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:36, Wipu napisał:

Nikt nie czeka na nowe szóstej generacji Pokemony X i Y? Osobiście zacząłem się zastanawiać
nad zakupem 3DSa specjalnie na październik (tylko na tę konsolę zostaną wydane). Klimat
Francji do mnie tak przemówił.
Załączam gameplay.
http://youtu.be/xMnwB6neGlY


Czeka, tylko na innym forum: http://deadlyserious.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 20:36, Wipu napisał:

Nikt nie czeka na nowe szóstej generacji Pokemony X i Y? Osobiście zacząłem się zastanawiać
nad zakupem 3DSa specjalnie na październik (tylko na tę konsolę zostaną wydane). Klimat
Francji do mnie tak przemówił.
Załączam gameplay.
http://youtu.be/xMnwB6neGlY


Kolego, ja specjalnie na początku roku kupiłem sobie 3DSa XL jak dowiedziałem się, że nowe Pokemony wyjdą w październiku. Mogłem faktycznie poczekać z zakupem konsoli, ale wolę być już przygotowany, w szczególności, że ostatnio zacząłem się bawić "Colors!3D". Świetna, tania aplikacja, gdzie można sobie porysować (są nawet dostępne warstwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem, ale znów mam pytanie.

Pamięć SD, powinna pasować dowolna? Czyli wkładam sobie Kingstona i powinno być gitara? Czy jednak muszę kupić jakąś specjalną przenośnik? Pytam, bo dziś chciałem zrobić eksperyment z przerzucaniem danych (specjalnie do tego kupiłem USB do SD), a mi drań nie wykrywa 4GB Kingstona. Nawet 3DS wywalił mi komunikat, że brak dysku i ma zamiar stworzyć podręczną pamięć.

A może to Kingstone mi się uszkodził?

Pytam, bo wolę mieć pewność, mam zamiar przerzucić się na 16GB...o ile to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was niezmiernie ważne pytanie - które Pokemony na DSa mam brać? Sporo tego, a jedyna gra o kieszonkowych potworach w jaką grałem to wieki temu Pokemon Red na GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 10:54, Kosmitus napisał:

Mam do was niezmiernie ważne pytanie - które Pokemony na DSa mam brać? Sporo tego, a
jedyna gra o kieszonkowych potworach w jaką grałem to wieki temu Pokemon Red na GB.


IV Gen - HeartGold/SoulSilver i Platinum
V Gen Black/White i Black 2/White 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem ale mam jedno pytanie. XL nie ma zestawie ładowarki a z tego co widziałem jest to zwykły kabel mini-usb. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 11:22, Martius0 napisał:

Zastanawiam się nad zakupem ale mam jedno pytanie. XL nie ma zestawie ładowarki a z tego
co widziałem jest to zwykły kabel mini-usb. Czy to prawda?


Tak, ładowarkę trzeba dokupić oddzielnie i nie, to nie jest zwykł kabel USB, tylko ma podobne wejście do konsoli. Ale takie dobro zakupisz nawet za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 11:01, Rizzan napisał:

IV Gen - HeartGold/SoulSilver i Platinum
V Gen Black/White i Black 2/White 2

Lakoniczne wypisanie prawie wszystkich tytułów na DSa, to nie do końca odpowiedź o jaką mi chodziło -.- Mam rozumieć że wszystkie te wszystkie gry to jedna cholera, tak samo dobre gry i różnią się tylko wyglądem stworków i jakimiś nieznaczącymi szczegółami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 11:33, Kosmitus napisał:

Lakoniczne wypisanie prawie wszystkich tytułów na DSa, to nie do końca odpowiedź o jaką
mi chodziło -.- Mam rozumieć że wszystkie te wszystkie gry to jedna cholera, tak samo
dobre gry i różnią się tylko wyglądem stworków i jakimiś nieznaczącymi szczegółami??


HearthGold i SoulSilver jest to to samo, co Silver i Gold na GBA, tylko w nowej lepszej grafice, z dodatkowymi ulepszeniami z możliwością spotkania pokemonów z kolejnych generacji. Naprawdę gra się fajnie i przy remasteringu zrobili kawał dobrej roboty.

Black/White, jest to kolejna generacja, nowe poki, kolejne ulepszenia, uważana przez niektórych jako tzw. restart serii powrót do korzeni pierwszych części i poniekąd ci ludzie mają rację. A i zapomniałbym o jednym, po raz pierwszy jest jakaś sensowna fabuła, całkiem niezła ( choć liniowa ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 11:40, Piotrbov napisał:

Black/White, jest to kolejna generacja, nowe poki, kolejne ulepszenia, uważana przez
niektórych jako tzw. restart serii powrót do korzeni pierwszych części i poniekąd ci
ludzie mają rację. A i zapomniałbym o jednym, po raz pierwszy jest jakaś sensowna fabuła,
całkiem niezła ( choć liniowa ).

O, to brzmi zachęcająco, chyba spróbuję tej cześci. Liniowość to normalka w japońskich erpegach, więc tym nie ma się co przejmować ;p Black 2/White 2 to jakiś ścisły sequel z nawiązaniami w fabule, czy raczej luźna kontynuacja konceptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 12:17, Kosmitus napisał:

erpegach, więc tym nie ma się co przejmować ;p Black 2/White 2 to jakiś ścisły sequel
z nawiązaniami w fabule, czy raczej luźna kontynuacja konceptu?


Niestety w dwójkę nie grałem, ale z tego co słyszałem, to jest to ścisła kontynuacja fabuły, w sensie, że dzieje się w tych samych lokacjach, niektóre są nowe, gra się nową postacią dwa lata po wydarzeniach z "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 11:31, Osiol napisał:

> Zastanawiam się nad zakupem ale mam jedno pytanie. XL nie ma zestawie ładowarki
a z tego
> co widziałem jest to zwykły kabel mini-usb. Czy to prawda?

Tak, ładowarkę trzeba dokupić oddzielnie i nie, to nie jest zwykł kabel USB, tylko ma
podobne wejście do konsoli. Ale takie dobro zakupisz nawet za 20zł.


Prawie wszystkie aukcje "dosyć tanio" DSów nie mają w pakiecie ładowarki. Hm.
To jakieś liczenie na to, że jeśli nie działa to już nie mój problem, czy ludzie faktycznie tak gubią ładowarki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki tam późnowiosenny dylemat:
Fire Emblem Awakening czy Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked?

Priorytetami są dla mnie storytelling i fajne postacie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 20:53, Kadaj napisał:

Fire Emblem Awakening czy Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked?

Priorytetami są dla mnie storytelling i fajne postacie. ;p


Hm... Sam nie wiem... Kup obie.

Fire Emblem, ma lepszą grafikę i IMHO lepszy styl walk turowych. Natomiast Shin Megami ma fabułę nieliniową, całkiem, całkiem niezłą - kilka różnych zakończeń. ( Fire Emblem też ma, ale liniowa do bólu kości ).

Postacie w obu seriach są podobnie fajne.

Tak jak pisałem kup obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować