Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Mam taką kwestię która może wpłynąć na zakup 3DS ?? Czy da się normalnie odpalać gry z DS i czy wyglądają o wiele gorzej niż na pierwotnej konsoli ?? Chciałbym sobie odnowić TWEWY ale boję się że że to wszystko będzie jakoś porozciągane itp.

Wymienicie mi 3 gry na 3ds dla których warto by było zakupić konsolę . Oprócz Mario,Zeldy i Pokemonów .Osobiście znalazłem tylko Fire Emblem: Awakening .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 18:33, Darnok_Rukia napisał:

Mam taką kwestię która może wpłynąć na zakup 3DS ?? Czy da się normalnie odpalać gry
z DS i czy wyglądają o wiele gorzej niż na pierwotnej konsoli ?? Chciałbym sobie odnowić
TWEWY ale boję się że że to wszystko będzie jakoś porozciągane itp.

Nie wiem jak wyglądały na DS, ale ja przy graniu na 3DS''ie w gry z DS''a nie miałem żadnego dyskomfortu...

Dnia 05.04.2013 o 18:33, Darnok_Rukia napisał:

Wymienicie mi 3 gry na 3ds dla których warto by było zakupić konsolę . Oprócz Mario,Zeldy
i Pokemonów .Osobiście znalazłem tylko Fire Emblem: Awakening .

RE:Revelation, KH:Birth by Sleep, Zero Escape, Kid Icarus, pewnie jakiś Layton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 18:33, Darnok_Rukia napisał:

Wymienicie mi 3 gry na 3ds dla których warto by było zakupić konsolę .


pewnie wyjdzie kolejny Phoenix Wright. jesli tak bedzie to w dniu jego premiery kupuje konsole :) poki co czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 15:49, nightfaler napisał:

Będziesz kupował nowego Fire Emblem''a gdzieś za granicą po taniości czy nie ;p? Czy
może już złożyłeś sobie gdzieś zamówienie?


Amazon.co.uk, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pytałem bo liczyłem, że się dorzucę mniej za przesyłkę będzie/ o ile już nie jest free? ;]
Btw na amazonie mają tylko dyszkę przebicia względem naszej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 20:13, nightfaler napisał:

Z ciekawości pytałem bo liczyłem, że się dorzucę mniej za przesyłkę będzie/ o ile już
nie jest free? ;]


Jest za free już, za samo zamówienie

Dnia 08.04.2013 o 20:13, nightfaler napisał:

Btw na amazonie mają tylko dyszkę przebicia względem naszej ceny.


15 złotych, a nie dyszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 20:21, Piotrbov napisał:

Jest za free już, za samo zamówienie

No to chyba mnie przekonałeś ;p

Dnia 08.04.2013 o 20:21, Piotrbov napisał:

> Btw na amazonie mają tylko dyszkę przebicia względem naszej ceny.

£32.99 ~161,15 PLN
A na ultimie widzę za 170.91 zł ;]
Ale biorąc pod uwagę, że na niej zapłacę jeszcze za przesyłkę to pewnie jeszcze ta kwota wzrośnie o jakieś drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 20:50, nightfaler napisał:

£32.99 ~161,15 PLN

£33.81 ;). Na glownej stronie, Amazon podaje cene z VATem UK (czyli 20%), a dopiero w trakcie skladania zamowienia podaje VAT, ktory bedzie naliczony dla zamowienia do PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 21:05, Piotrek_K napisał:

> £32.99 ~161,15 PLN
£33.81 ;). Na glownej stronie, Amazon podaje cene z VATem UK (czyli 20%), a dopiero
w trakcie skladania zamowienia podaje VAT, ktory bedzie naliczony dla zamowienia do PL

ARGHH damn you. Ale to tym bardziej nie jest 15 zł różnicy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 00:37, Ichibanboshi-kun napisał:

Jutro pożegnam Kingdom Hearts 3D, ale wzamian zyskam grę, na którą już czekam z wypiekami
- Tales of the Abyss :)))


Nie lepiej mieć i to, i to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Devil survivor 2 ?? I czy do Devil Survivor na 3DS doszły jakieś nowości czy to dokładnie to samo ?? Tak mnie nachodzi ostatnio żeby pozbyć się PS3 i kupić 3ds .Ma to jakąś przeglądarkę internetową . Nie musi być nic specjalnego ale czasami na ławeczce koło domu zobaczyć coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 17:18, Darnok_Rukia napisał:

Grał ktoś w Devil survivor 2 ?? I czy do Devil Survivor na 3DS doszły jakieś nowości
czy to dokładnie to samo ?? Tak mnie nachodzi ostatnio żeby pozbyć się PS3 i kupić 3ds
.Ma to jakąś przeglądarkę internetową . Nie musi być nic specjalnego ale czasami na ławeczce
koło domu zobaczyć coś :)

PS3 na 3DS''a? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 20:35, nightfaler napisał:

PS3 na 3DS''a? hę?


Dokładnie choć to sfera pomysłu .PS3 zupełnie zawiodła moje oczekiwania względem gier które mogły by mnie zainteresować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,13904693,Ace_Attorney_5_to_teraz_Phoenix_Wright__Ace_Attorney.html

ciesze sie w ogole ze bedzie po angielsku, ale malutki niesmak pozostaje ;) jak w ogole dziala sklep na 3dsie ? na moja karte leci gra i gram kiedy chce po kupieniu/sciagnieciu ? czy przed zagraniem musze sie logowac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 17:09, EmperorKaligula napisał:

ciesze sie w ogole ze bedzie po angielsku, ale malutki niesmak pozostaje ;) jak w ogole
dziala sklep na 3dsie ? na moja karte leci gra i gram kiedy chce po kupieniu/sciagnieciu

Tak.

Ale z drugiej strony Nintendo dało ciała w kwestii dystrybucji cyfrowej - zakupy przypisane są do fizycznej konsoli. Jak zgubisz albo Ci zajumają - baj baj wszystkie kupione gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, od razu możesz pobrać lub w tle i zasuwasz. Jest nawet opcja transferu save''ów z wersji fizycznych na cyfrową. Co do problemu opisanego przez Kadaja, to podobno jest rozważane, aby usunąć tę opcję(przypisywanie gier do konsoli) - oczywiście w razie zmiany konsoli można po prostu zrobić transfer i starą sprzedać bez przeszkód, np. DSi > 3DS > 3DS XL > Lite z dwoma analogami ;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować