Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2014 o 19:22, LastOrder napisał:

A są już jakieś ciekawe zapowidzi gier które mają wyjść w 2014 roku na 3DS ??


Z jRPG to Conception II: Children of the Seven Stars i Etrian Odyssey Untold: The Millenium Girl.
Jednakże nie mają jeszcze europejskich dat premiery (EOU jest dostępne w USA od 01.10.2013).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 20:50, LastOrder napisał:

Patrzę sobie na Allegro i ceny XL nie są jakieś zbyt zachęcające do tego brak ładowarki
w zestawie,ludzie drodzy kto to obmyślił.Cholernie się napaliłem na to Bravely Default
ale też nie chcę się zrobić w konia.Może za granicą wyszło by taniej.


Co do cen za granicą. Mój kolega kupił w hiszpańskim MediaMarkcie 3DS XL + PokiY za 199 euro. Na amazonie też kupisz za podobną cenę, więc lepiej wziąć konsolę właśnie z niego, a to dlatego, że pewniakiem dostajesz nową konsolę, rachunek a co za tym idzie - gwarancję. Wiadomo, jeśli na allegro jest jakiś porządny sklep to się nie masz czym przejmować. Cena ładowarki nie jest jakaś przerażająca :)
Trzeba było kupować rok temu gdy ceny były niższe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj bawię się w hodowlę starterów i wymienianie ich na inne początkowe pokemony z różnych generacji. Za głowę się złapałem jak postanowiłem sprawdzić co większość graczy chce za na przykład Chikoritę. A co dokładniej? Lugia, Mew, Zapdos, Mewtwo i inne legendy. Ci gracze mają wyobraźnie? Czy serio liczą na naiwniaków, którzy gotów są oddać Entei za 1 poziomowego pokemona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standard. Jak się przyjrzysz, to zobaczysz jeszcze bardziej absurdalne wymagania - legendy na levelu, na którym nie można ich zdobyć w grze. Najlepiej tworzyć własne oferty, chętni się szybko znajdują.

PS W X/Y można w opcjach wyszukiwania wyłączyć większość legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 16:52, Kadaj napisał:



No właśnie z tym tworzeniem własnych ofert nie zawsze jest tak różowo. Może o 3 nad ranem udało mi się wymienić Bulbasaura za Totodaila (NARESZCIE! Jeden z moich najbardziej lubianych stworków), to Fennekina boję się wystawiać, bo przez noc nikt nie chciał mi go wymienić za normalnego Chespina. Sam musiałem wyszukać ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kadaj mówi - trzeba wystawiać własne oferty. W tydzień spokojnie wszystko wymieniłem. Najpierw postarałem się o jakieś popularniejsze startery, które później wymieniłem na najczęściej poszukiwane nielegendarne poki, które później rozmnożyłem i przehandlowałem za całą resztę. :D

Jeśli chcesz czegoś konkretnego to daj znać, a ja rozmnożę. Mam chyba wszystko prócz legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj swoje FC, pożyczę Ci rozpłodowe Marille. Są one z abilitkę Huge Power i mają Egg Movesy. Schodzą jak woda za co tylko chcesz. Serio, nie minie 5 minut a już masz co potrzebujesz. No i mają pokerusa, więc możesz sobie rozsiać na pozostałe poki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 17:25, Boguslav4 napisał:

Ja będziesz miał Totodaile to napisz :P Nie mam niestety chyba nic ciekawego na wymianę
po za Aronami :), ale będę wdzięczny.


Mam i jak chcesz, mogę podesłać Ci samiczkę Totodaila. Arona z chęcią przyjmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 01:21, Boguslav4 napisał:

Jak tylko znajdę jakąś działającą sieć WiFi- wszystkie urządzenia w zasięgu zbiorowo
przestaly działać nie tylko z 3DSem :/


W porządku, mogę trzymać dla Ciebie tego poka i czekać, bo rozumiem, że chciałbyś tą samiczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 15:03, Boguslav4 napisał:

Ok. Udało się tymczasowo zrobić jakieś połączenie z wifi (najwyżej pójdę do maca :P),
co teraz? :)


Najlepiej byłoby się wymienić "Friend code", aby móc się w ogóle złapać. Ewentualnie jakiś kontakt bezpośredni typu gg/skype/steam/pw.

Jak zdecydujesz się na to pierwsze to mój kod to: 0275 - 7448 - 5176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 02:41, Ichibanboshi-kun napisał:

Ma ktoś możę Lucky Egg na oddanie, a może chce się za coś zamienić, proszę c:


Mnie mój egg jest niestety potrzebny ale możesz znaleść kogoś z chansey na normal friend safari i myślę ze złapany tam okaz może mieć Lucky Egg. ( Nie jestem pewien na 100 % )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 02:41, Ichibanboshi-kun napisał:

Ma ktoś możę Lucky Egg na oddanie, a może chce się za coś zamienić, proszę c:


Lucky egg możesz dostać w hotelu w Coumarine City od jakiejś blondyny za pokazanie jej Pokemona z wysokim friendshipem. Ostatecznie możesz próbować używać ataku Thief na dzikich Chansey w Friend Safari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować