Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Masz dostep do sklepu Nintendo... oraz swobodny dostepn do neta poprzez WiFi - mozna przegladac wszelkie strony ;)...

Co potrzeba? Albo routera z AP albo dostepu do hot spotu, ktory jest bezplatny. Platny tez moze byc, ale... wtedy bedziesz placil za dostep do neta. Oczywiscie ;). We wczesniejszym przypadku dostep do neta jest darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:28, Piotrek_K napisał:

Masz dostep do sklepu Nintendo... oraz swobodny dostepn do neta poprzez WiFi - mozna
przegladac wszelkie strony ;)...

Co potrzeba? Albo routera z AP albo dostepu do hot spotu, ktory jest bezplatny. Platny
tez moze byc, ale... wtedy bedziesz placil za dostep do neta. Oczywiscie ;). We wczesniejszym
przypadku dostep do neta jest darmowy.


Dzięki za odpowiedź, w taki razie z przyjemnością przygarnę DSi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 12:01, xD_ominik napisał:

Jakie polecacie pokrowce na nintendo DS? Cena nie gra roli.

Dobre pytanie. Ja do tej pory nie mam pokrowca -_-. Konsolkę chowam do kartonika. To boli, dlatego dołączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 12:01, xD_ominik napisał:

Jakie polecacie pokrowce na nintendo DS? Cena nie gra roli.


bojówki ;) w boczniej kieszeni nic mojemu sie jeszcze nie stalo, a czesto tam podrozuje. Najwiecej gram w domu, a jak go nosze np na uczelnie to wlasnie w kieszeni bojowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2009 o 15:21, EmperorKaligula napisał:

bojówki ;) w boczniej kieszeni nic mojemu sie jeszcze nie stalo, a czesto tam podrozuje.
Najwiecej gram w domu, a jak go nosze np na uczelnie to wlasnie w kieszeni bojowek.

A po co ci DS na uczelni?

Mi się dzisiaj przyśnił sem że biegłem z moim DSem na jakimś osiedlu i mi spadł na asfalt i się cały porysował. Był taki brzydki że naprawdę cierpiałem. I tak sobie pomyślałem że gdyby mi tak spadł na podwórku to by mógł podobnie wyglądać, a lepiej aby pokrowiec się porysował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 21:12, xD_ominik napisał:

A po co ci DS na uczelni?


na wyklady nie chodze za czesto, a pomiedzy zajeciami obowiazkowymi mam spore okienka, wtedy ide do lakalnej spelunki/baru kupuje piwo, rozsiadam sie na kanapie i gram - i tak czekam na kolejne zajecia.

Dnia 23.04.2009 o 21:12, xD_ominik napisał:

Mi się dzisiaj przyśnił sem że biegłem z moim Sem na jakimś osiedlu i mi spadł na asfalt
i się cały porysował. Był taki brzydki że naprawdę cierpiałem. I tak sobie pomyślałem
że gdyby mi tak spadł na podwórku to by mógł podobnie wyglądać, a lepiej aby pokrowiec
się porysował.


nie biegam z konsola ;) mi to nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 21:43, EmperorKaligula napisał:

na wyklady nie chodze za czesto, [...]

Bo w sumie nie od dzis wiadomo, ze studia nie sa od tego, zeby studiowac ;D


Z pokrowcow mam cos takiego:
http://www.allegro.pl/item613704282_licencjonowane_etui_na_konsole_ds_10_nowe_allplay.html
Tyle, ze z perspektywy czasu uwazam, ze jest za duzo i za grube. Wolalbym jednak a) cos cienszego, b) cos mniejszego by mi sie latwiej do torby miescilo, wiec mialbym wiecej miejsca. Coz - niedlugo zapewne zdecyduje sie raczej na jakas plastikowa i przezroczysta oslone ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi!
Posiada ktoś może takie tytuły jak: The Legend of Zelda: Phantom Hourglass lub The Legend Of Zelda: The Minish Cap? Zastanawiam się nad kupnem [na tą chwilę] jednego z tych tytułów. Sporo dobrego słyszałem o Zeldzie na NDS. I właściwie tylko tyle, który z tych tytułów najlepiej nabyć? Mam nadzieję, że nie jest to gra na jedną noc : ). Doradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 12:47, DragonLord napisał:

Słabo szukasz, zresztą zawsze jest allegro lub sprowadzanie z zagranicy (z przesyłką
powinno wyjść podobnie jeżeli nie taniej).

Może nie tyle słabo co całkiem zapomniałem o tych sklepach. Kilka chwil później znalazłem właśnie ofertę na menago. I chyba właśnie się zdecyduję. Na IGN Phantom Hourglass dostał 9 :-). W każdym razie dziękuję za linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 14:03, Damianuss1 napisał:

> Słabo szukasz, zresztą zawsze jest allegro lub sprowadzanie z zagranicy (z przesyłką

> powinno wyjść podobnie jeżeli nie taniej).
Może nie tyle słabo co całkiem zapomniałem o tych sklepach. Kilka chwil później znalazłem
właśnie ofertę na menago. I chyba właśnie się zdecyduję. Na IGN Phantom Hourglass
dostał 9 :-). W każdym razie dziękuję za linki.


A ja jeszcze zarzucę jedną dobrą ofertą znanego sklepu internetowego :

http://www.ultima.pl/The_Legend_of_Zelda_Phantom_Hourglass/i5046/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 19:22, Taikun napisał:

Nie ufam allegro jeśli chodzi o gry na DSa. Postawiłem na menago : ). Trochę grosza więcej mnie nie zbawi. Swoją drogą czytałem, że będzie też kolejna część owej Zeldy : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 09:01, Piotrek_K napisał:

Oby tylko kontrolowanie dwoch postaci na raz nie wymagalo malpiej zrecznosci

W TWEWY się udało :)

Dnia 26.04.2009 o 09:01, Piotrek_K napisał:

i zeby zagadki
nie staly na zdecydowanie wiekszym poziomie niz ostatnio bo... bede czesciej zagladal
do poradnikow wszelakich ;)

No jak znowu zrobią powrót do tej samej świątyni 5 razy to mnie c**** strzeli chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 09:01, Piotrek_K napisał:

Wychodzi , wychodzi ;)

TheLegend of Zelda: Spirit Tracks :)


Zapowiada się naprawdę obiecująco. Mnie czeka przygoda z pierwszą częścią Phantom Hourglass : ). Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować