Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 01:54, Kafar napisał:

No właśnie nie wiem czego się spodziewać recenzji na IGN też nie znalazłem.. ale może
źle szukałem potem zobaczę. Jeśli przeciętniak to nie jest źle bo myślałem że totalne
dno będzie :)

[aktualizacja] Faktycznie znalazłem.. :) dziś wieczorem dodali.


3x Gameplay:

http://www.gametrailers.com/game/5640.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale tak średniawo nie został oceniony.. największy minus to było to że gra jest krótka i trochę głupie społeczeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 11:12, Abomek napisał:

Na DS-ie mozna ogladac filmiki np. z youtube, albo sevenload?


Jeśli ściągniesz i wrzucisz na kartę - to tak. Bezpośrednio z DS''a - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 11:12, Abomek napisał:

Na DS-ie mozna ogladac filmiki np. z youtube, albo sevenload?


Z tego co ja wiem można, jeśli masz Operę na DS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak w koncu? Mozna obejrzec cos w streamie czy nie?
Opera DS? Wiem, że jest to oddzielny card do DS-a... Da się gdzies to w Polsce kupic?
Poza tym te r4 i tym podobne... Mają chyba jakieś przeglądarki - obsługują stream?
Mam w domu router i chciałbym wiedziec, jak to jest z wifi w DS - trzeba się nakombinować, czy też przychodzisz, włączasz i działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarki na DS''a działają niewiele lepiej niż te, z nowych telefonów komórkowych... Więc filmików raczej nie pooglądasz (a już NA PEWNO nie w "komfortowych" warunkach).

Abomek: Allegro - tam powinno się coś znaleźć. R4 to programator - on nie ma nic. Owszem - można wgrać na kartę homebrew, które umożliwia surfowanie (DSOrganise, DS Kiwi), jednak - sam w sobie, jest dla użytkownika "tylko" czytnikiem microSD for DS.
Wifi z DS - zależy. Generalnie, działa to tak, że DS znajduje ci sam Access point, a przy ewentualnych zabezpieczeniach, wpisujesz kod i już możesz się łączyć. Inaczej sprawa się ma w przypadku łączenia się przez liveboxa, ale w takim przypadku, to zapraszam tu: http://www.ndstuff.pl/forum/poradnik-internet-w-dsie-przez-liveboxa-vt1924.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:48, boro007 napisał:

Inaczej sprawa się ma w przypadku łączenia się przez liveboxa, ale w takim przypadku, to zapraszam tu:
http://www.ndstuff.pl/forum/poradnik-internet-w-dsie-przez-liveboxa-vt1924.html

Znaczy jak "inaczej"? Od razu piszę, że poradnika nie czytałem. Nie znoszę stron, któe zmuszają mnie do rejestracji żeby coś przeczytać.
U mnie sprawa z połączeniem DS -> livebox była banalna. Search Access Point, wpisanie WEP i naciśnięcie REG w livebox. I tyle, już można szmyrać przez sieć, ściągać dodatkowy content do gier itp. Konsolka zapamiętuje ustawienia, więc operacja "przypisania" DSa do konkretnego punktu dostępu jest jednorazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 11:22, Krejt napisał:

U mnie sprawa z połączeniem DS -> livebox była banalna.


No właśnie to zależy - niektórym wycchodzi od razu, a inni się muszą namęczyć (tak jak ja). Ja musiałem bawić się w wyłączanie bramy, włączanie itd. - bo wyskakiwał mi błąd, pomimo że WEP wpisywałem poprawnie (sprawdzając kilkakrotnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 11:27, boro007 napisał:


> U mnie sprawa z połączeniem DS -> livebox była banalna.

No właśnie to zależy - niektórym wycchodzi od razu, a inni się muszą namęczyć (tak jak
ja). Ja musiałem bawić się w wyłączanie bramy, włączanie itd. - bo wyskakiwał mi błąd,
pomimo że WEP wpisywałem poprawnie (sprawdzając kilkakrotnie).


Bo to livebox, tam szansa że coś Ci wyjdzie za pierwszym razem jest jak 1:10000000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 17:20, Taikun napisał:


Bo to livebox, tam szansa że coś Ci wyjdzie za pierwszym razem jest jak 1:10000000 :)


W takim razie, Krejt powinien zacząć grać w totka.

Grunt, że koniec - końców - udało się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam... ;D Drugi raz, piękny, czarny Dual Screen Lite ^_^ Takiej rozrywki nie da żadna inna konsola (no, może Wii :P). Tylko mam pytanko do użytkowników: jaki zasięg ma łączność pomiędzy dwoma DSami? Chciałbym sobie pograć z kumplem w szkole w kalambury na PictoChacie, ale nie wiem jaki zasięg to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalmy pana! Square-Enix ogłosiło żę Final Fantasy Tactics A2: Grimoire of the Rift [DS] będzie miało swą amerykańską premierę 28 czerwca !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 10:23, Ufo2 napisał:

Jakieś 30 metrów z tego co wiem.


A próbowałeś przez ścianę? Najlepiej jakbym mógł siedząc na lekcji. Jesteśmy w innych klasach, więc jakbyśmy mieli obok siebie, to czy dałoby radę się pobawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 18:00 mam czas do namysłu bo wtedy zamykają Empik, a ja nie jestem pewien czy warto inwestować w FIFA 08. Proszę kogoś o doradzenie bo mam już FIFA 07 i właśnie boje się że w nowej części nie będzie nowych opcji itp tylko np 2 nowe piłki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 14:51, choper napisał:

Do 18:00 mam czas do namysłu bo wtedy zamykają Empik, a ja nie jestem pewien czy warto
inwestować w FIFA 08. Proszę kogoś o doradzenie bo mam już FIFA 07 i właśnie boje się
że w nowej części nie będzie nowych opcji itp tylko np 2 nowe piłki :P

Zacytuję samego Ciebie! "Polecam fife. Ja gram w 07 i nie widze powodu do kupna 08 bo sie nie roznia." Już wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyzby szykowala sie nowa wersja najfajniejszej konsolki na swiecie?
http://www.ndstuff.pl/news-710.html
Niepotwierdzone (ahh to tajemnicze ''N'' ;) ) pogloski mowia, ze na lipcowych targach E3 mozemy spodziewac sie czegos nowego... Cos czuje, ze jak wejdzie do Polski(czyli pewnie gdzies na poczatku 2009) bedzie trzeba sie wybrac do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> RafiXxx
Heh, mam tak samo :D. Ja dokladnie 2 miechy temu kupilem sobie sprzecik ;). Trudno sie mowi - zobaczymy co wymysla. Najwyzej sprzedam, lub oddam, komus NDSa a sam kupie sobie za rok nowa wersje. Wczesniej raczej nie bede tego robil - no chyba, ze zmiany beda na tyle duze, ze bedzie to konieczne :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować