Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Konkurs na świątecznego GS'a!

91 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 16:48, Kaucz napisał:

Będzie znowu konkurs na te święta ? :P


Tak, narzędzia w ręce i już się możecie szykować - wkrótce szczegóły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. A miałem do ciebie maila wysłać by się zapytać jak to będzie. ^^ No to ja też będę się brał powoli do pracy i czekam na szczegóły. ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę zrobić szerszy nagłówek oraz tło po środku. ;)

Rawlo09@ jak dla mnie to ten odcień na środku wali po oczach, więc lepiej zmień na inny, ciemniejszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moja świąteczna praca:
1. Przed...
2. ... i po metamorfozie
Oczywiście obydwa layouty w podobnym klimacie, żeby zachować jakieś powiązanie. :)

20081209194312

20081209194455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mam mówić ? No to tak: Bardzo mi się podoba, bardzo przyjemnka kolorystyka, bardzo dobre wtkonanie, lecz w niektórych miejscach trochę słabo konrur widać, lecz to nic złego, a górna część laya i nagłówek to szacun no i belki jeszcze bardzo ładne choć proste. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>lecz w niektórych miejscach trochę słabo konrur widać

Zgaduję, że chodzi o te "zblurowane" bałwanki? ;) Cóż, wierz mi, rozmycie było konieczne, bo bałwanki wyszły tragicznie kanciaste... a ja chciałam żeby były puchowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:45, YOUlia napisał:

A oto moja świąteczna praca:


Tak jak pisałem Wygląd jest świetny i będzie dobrze :)
Kolorystyka przyjemna, wykonanie bardzo dobre. Ogólnie całość oceniam 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dość przeciętnie ale bardzo fajny pomysł z tym napisem( nick, ranga, my page, friends,) Jakby kontury były poprawione to było by fajnie bo jak dla mnie to wszystko się zlewa. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 21:04, albinskia napisał:

Ogólnie to dość przeciętnie ale bardzo fajny pomysł z tym napisem( nick, ranga, my page,
friends,) Jakby kontury były poprawione to było by fajnie bo jak dla mnie to wszystko
się zlewa. :P

Pozdr.

Ma się zlewać i być biało oraz niebiesko, bo zima jest taka :D Akcenty czerwieni podkreślają okres świąteczny i Mikołaja... a właściwie słodkie Mikołajki ;]

Dzięki za komentka, już wysłałem zgłoszenie wraz ze screenem, więc nie ma sensu już poprawiać tego laya, tym bardziej, że taki jaki jest mi się bardzo podoba :)

pozdrawiam
pit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Gumisiem. A tak to mógłbyś po prawej dać coś bo ten ,,granat" kiepsko wygląda, belki nowe, i jakąś ramkę na nick w nagłówku. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na te korekty?

P.s jeśli chodzi o tą "bombke" w prawym roku, to na stronie ona sie nie porusza tylko jest w jednym miejscu cały czas ;]

20081213144811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te belki takie proste, lecz mi się podobają. ^^ Już do ich kolorystyki nie będę się czepiał. ;D Powiem jeszcze ,że fajniej by wyglądało gdybyś zmienił te zielone kawałki czcionki na inny. A lay na tym twoim screenie mi się nie podoba, ale na moim już mi się podoba. ^^

albinskia No i ja dam screena swojego świątecznego laya(screen 2). No i miło by było gdybyście go ocenili. ;) Tak myślałem by dać takie przewijające się śnieżynki na tle głównym. :D

Pozdr.

20081213164422

20081213164753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować