Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Konkurs na świątecznego GS'a!

91 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2007 o 14:37, Laid back napisał:

Tylko ta muzyka w tle to taka... średnio świąteczna :D

Limp Bizkit jest dobry na każą okazję;>
Zmieniłem na trochę bardziej świąteczną, a konkretnie na noworoczną:P wszystkie najlepsze kawałki jak np. Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! są niedostępne(...a 30 sekund mnie nie urządza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi! Świąteczne gramsajty, też coś... robi się z tego maksymalna masówka i poszczególne gramsajty zatracają swoją "inność". Ludzie, nie można dać się zwariować ;) Ja mojego Deathsite''a zmieniać nie zamierzam ;) A jak to napisał Marcinos07: "Żeby nikt się nie czepił, że reklamuje dam screena. ^ ^"

Ale żeby nie było, że się strasznie czepiam i jestem anty - owszem uważam pomysł za nie głupi, zdziwiłoby mnie gdyby nie powstał, jednak jak dla mnie nie ma po co zmieniać swojego gramsajta tylko po to by przypasować treścią do ogółu ;)

20071217182344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taka zabawa przedświąteczna, przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza. No i miną Święta i za tydzień można design zmienić.


Termin nadsyłania GS - środa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 13:23, Laid back napisał:

To taka zabawa przedświąteczna, przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza. No i miną Święta
i za tydzień można design zmienić.


Termin nadsyłania GS - środa!


A nie można byłoby przełożyć terminu do np. czwartku/piątku? ;-) I czy środa włącznie, czy nie? Bo jeśli do jutra do 23:59, to coś powinienem ułożyć na gsie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 00:10, Madoxx napisał:

A trzeba umieścić tu fotę, czy wystarczy zadeklarować chęć uczestnictwa? ;]



Można dawać fotki, zawsze to świąteczny klimat w wątku :)

Chciałbym, żebyście dziś do północy nadsyłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem wrzucę tu swoje zdjęcia + nowy wygląd. Obecnie pracuję nad działami. :-) Także pamiętaj, Laid back, aby nie kończyć konkursu przed północą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest świątecznie graficznie, ale za to jest tekstowo i muzycznie. :-) Na wojnie nie ubiera się czapeczki mikołaja, prawda? ;]
Ale w sumie- świąteczny lay powinien zagościć u mnie na gsie do soboty. :-)

Na moim gramsajcie można znaleźć takie ciekawostki, jak: świąteczny utwór, historia Świętego Mikołaja, lista gramowiczów składających sobie nawzajem Wesołych Świąt, i wiele więcej. :-)

20071220000526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 14:55, Adeq napisał:

Mam głupie pytanie... ale jak zrobić zdjęcie GS''a? Bo jakoś nigdy nie musiałem robić zrzutów
monitora :P


Koło kontrolek w prawej górnej części klawiatury masz takie trzy klawisze. Wciśnij Prt Scr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:01, mefiperes napisał:

> Mam głupie pytanie... ale jak zrobić zdjęcie GS''a? Bo jakoś nigdy nie musiałem robić
zrzutów
> monitora :P

Koło kontrolek w prawej górnej części klawiatury masz takie trzy klawisze. Wciśnij Prt Scr.
;)


No wiem tylko gdzie sie zapisuje ten obrazek xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:04, Adeq napisał:

> > Mam głupie pytanie... ale jak zrobić zdjęcie GS''a? Bo jakoś nigdy nie musiałem robić

> zrzutów
> > monitora :P
>
> Koło kontrolek w prawej górnej części klawiatury masz takie trzy klawisze. Wciśnij Prt
Scr.
> ;)

No wiem tylko gdzie sie zapisuje ten obrazek xd

Ależ zjechałem do OT- aż wstyd, szczerze mówiąc. ;-) Nawet w Paintcie, czyli wchodzisz do programu i wybierasz opcję wklej... ;)

A grafika do świątecznego gsa mefa może być już nawet dzisiaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować