Zaloguj się, aby obserwować  
Pibel

Painkiller - temat ogólny [m]

676 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 19:01, Forgotten napisał:

Właśnie pogrywam sobie troszeczkę w painkillera i utknąłem na "śliskim" moście. Wytłukłem całe
masy wrogów i zostałem sam, sam jak palec. Nie mogę znaleźć dalszej drogi;P help.


Jak ich wystukales wszystkich to idz wzdluz mostu i szukaj schodow na dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:14, Misquamaqus napisał:

Jak ich wystukales wszystkich to idz wzdluz mostu i szukaj schodow na dol.

Jest takie miejsce, ale niestety blokuje je krata;P ...poszukam jeszcze raz. Ehh chyba będę musiał jeszcze raz przejść ten kawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:19, Forgotten napisał:

> Jak ich wystukales wszystkich to idz wzdluz mostu i szukaj schodow na dol.
Jest takie miejsce, ale niestety blokuje je krata;P ...poszukam jeszcze raz. Ehh chyba będę
musiał jeszcze raz przejść ten kawałem.


Podążaj za strzałką na górze ekranu, pokazuje ona cel do niezabitych wrogów, a jak się świeci na czerwono to wskazuje kolejny punkt kontrolny. Jak nie wiedziałem co robić to zawsze się na nią zdawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:28, bartek0700 napisał:

Mam problem z pokonaniem Lucyfera. Jak go pokonać?
Mam też problem z misją Koloseum. Są trzy fosy, przeskoczyłem dwie, jak poradzić sobie z trzecią?


Lucyfera pokonalem walac do niego ile wlazlo i w koncu wykonal klęk prosty.
Co do "koloseum" to jak bedziesz przed ostatnia fosa to wez rozbieg i wykonaj podwojny skok. Ten drugi skok bedzie troszke dluzszy od pierwszego, ale to wlasnie on pozwoli Ci na pokonanie tej fosy. Inaczej nie da rady i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:31, Misquamaqus napisał:

Lucyfera pokonalem walac do niego ile wlazlo i w koncu wykonal klęk prosty.
Co do "koloseum" to jak bedziesz przed ostatnia fosa to wez rozbieg i wykonaj podwojny skok.
Ten drugi skok bedzie troszke dluzszy od pierwszego, ale to wlasnie on pozwoli Ci na pokonanie
tej fosy. Inaczej nie da rady i juz.


też miałem kłopt z colloseum.. sam nie wiem jak mi się udało, czy an czitach czy też nie ale dałem rade ;P
niestety lucka już nie pokonałem, odechciało mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:28, bartek0700 napisał:

Mam problem z pokonaniem Lucyfera. Jak go pokonać?
Mam też problem z misją Koloseum. Są trzy fosy, przeskoczyłem dwie, jak poradzić sobie z trzecią?

Pokonanie Lucyfera może się udać przypadkiem, ale jest pewny i niezawodny sposób, który zawsze działa. Lucyfer ma kilka różnych ataków. Jednym z nich jest obrzucanie nas ognistymi kulami. Gdy zauważysz, że Lucek szykuje się do tego ataku odbiegnij kawałek od niego i czekaj na spadające kule. Przywal w taką, która znajduje się między tobą a przeciwnikiem, a skierujesz ją we wroga. Lucyfer się wkurzy i zamachnie mieczem. Gdy będzie nim uderzał przyceluj w ten miecz, a demon padnie jak pies Pluto. :)

Co do Koloseum i problemu z fosami. W grze istnieje coś takiego jak bunny-hopping (podobne do strafe-jumpa z Q3). Trik ten polega na tym, że jeśli będziemy trzymać przód i wykonywać non-stop rytmiczne skoki, to zaczniemy poruszać się z większą prędkością niż gdybyśmy poprostu biegli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gierka swietna tylko za mam problem z przed ostatnia misja w zakonie.
Zabijam wszystkie stworki i co potem??
znalazlem jakas jaskinie pod klasztorem nad woda ale nie potrafie do niej wskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby ukończyć ten poziom trzeba zaliczyć wszystkie punkty kontrolne oraz wiszące w powietrzu pentagramy. Jeśli tego nie zrobimy nie otworzą się wszystkie drzwi i utkniemy w którymś momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:45, bercik112 napisał:

gierka swietna tylko za mam problem z przed ostatnia misja w zakonie.
Zabijam wszystkie stworki i co potem??
znalazlem jakas jaskinie pod klasztorem nad woda ale nie potrafie do niej wskoczyc


A w studni byles ? tam tez sa przeciwnicy i to jak dobrze pamietam same wiedzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem w przedostatniej misji w V rozdziale i znajduje tam dziwne gwiazdki ;P ....muszę je zbierac?
Gra całkiem przyjemna, ale mysl, ze sa tajemne pomieszczenia, porozrzucane przedmioty po skrajnych częściach mapy itd... a co gorsza dojscie do nich jest czasochłonne wrecz czasami dla mnie niemozliwe psuje przyjemnosc z zabawy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:55, Chester001 napisał:

mam pytanie kiedy bedzie painkiller 2 ?



Nie będzie. Będzie "dodatek" do Painkillera , ale tworzony on bedzie nie przez polska firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:56, Budep napisał:

> mam pytanie kiedy bedzie painkiller 2 ?


Nie będzie. Będzie "dodatek" do Painkillera , ale tworzony on bedzie nie przez polska firme.

no to wiem owerdose.. ale tyle sie mówiło ze bedzie kontynuacja i co....
polska firma nie zrobi dalszej części ? :(
ps no jak nie zrobią painkillera to wtedy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:58, Chester001 napisał:

> > mam pytanie kiedy bedzie painkiller 2 ?
>
>
> Nie będzie. Będzie "dodatek" do Painkillera , ale tworzony on bedzie nie przez polska
firme.
no to wiem owerdose.. ale tyle sie mówiło ze bedzie kontynuacja i co....
polska firma nie zrobi dalszej części ? :(
ps no jak nie zrobią painkillera to wtedy co ?



Polska firma straciła prawa. A na pewno zrobia dodatek do painkillera bo prace idą pełną parą. PS: robi to czeskie (albo rosyjskie O.o) Studio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2007 o 21:00, Budep napisał:


Polska firma straciła prawa. A na pewno zrobia dodatek do painkillera bo prace idą pełną parą.
PS: robi to czeskie (albo rosyjskie O.o) Studio :)

eee...???? straciła prawa? sprzedali pomysł czy jak ?? o co chodzi mzoesz wiecej o tym napisac ?
albo jakies www. na ten temat ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

People Can Fly nigdy nie mieli praw do Painkillera posiada je DreamCatcher. Umowy zazwyczaj są takie, że dystrybytor przejmuje pełnię praw do danego tytułu, w zamian za jego wydanie. Zabezpiecza się w ten sposób, że jak gra się sprzeda dobrze to na dodatku/kontynuacji też zarobi nawet jeżeli nie będą dorównywać pierwowzorowi. Na takiej samej zasadze CryTeck nie może nazwać Crysisa FarCryem 2 bo nie ma do tego praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:16, Nufiko napisał:

People Can Fly nigdy nie mieli praw do Painkillera posiada je DreamCatcher. Umowy zazwyczaj
są takie, że dystrybytor przejmuje pełnię praw do danego tytułu, w zamian za jego wydanie.
Zabezpiecza się w ten sposób, że jak gra się sprzeda dobrze to na dodatku/kontynuacji też zarobi
nawet jeżeli nie będą dorównywać pierwowzorowi. Na takiej samej zasadze CryTeck nie może nazwać
Crysisa FarCryem 2 bo nie ma do tego praw.

no dobra.. w takim razie ... czy PCF ma coś w planach ?
jesli zrobili Painkiklera tak jak zrobili to moze jakiś jeszcze mają plan gry.. tj gre w zapowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować