Zaloguj się, aby obserwować  
Pibel

Painkiller - temat ogólny [m]

676 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 22:06, Jack Bauer napisał:

ej, nie wiecie jak jest z tymi patchami ? trzeba kazdy sciagnac czy ten 1.61 i wszystkie poprzednie
tez sie zainstaluja ? :)

Zdaje się, że cała procedura jest opisana na oficjalnej stronie http://www.painkiller.pl/ (albo na tamtejszym forum), z tego, co pamiętam, to nie należy instalować najnowszego patcha bezpośrednio na wersję podstawową (tą z DG na 2 CD, po PK BE jest już upatchowany na maxa :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem nawet całkiem spory kawał tej gry i mimo przestarzałego stylu rozgrywki nie nudzilem się. Mam wersję black i szczerze powiem, ze jestem z tego dumny:). Ale w missionpacku wymagania systemowe trochę mnie pogrążyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostra niczym pizza rzeźnicka gra, choć monotonna i zbyt mocna to i tak dobra. To dowód na powiedzonko " POLAK POTRAFI". Jeden z nielicznych. Kosztowała bardzo mało, a w sumie wydawano ją 4 razy
1) Pain
2) Booh -* dodatek
3) Pain + Booh
4) Black edition (dvd i nieco dodatków)

Całkiem niezła, ja ją miałem za darmo - wygrałem grę z dodatkiem w konkursie KŚG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuuu PAINKILLER na ja ma wiele do powiedzenia na ten temat. w koncu polacy udowodnili ze potrafia stworzyc porzadnego fpp ze sowetna grywalnoscia grafika i muza choc fabula ma jeszcze troche do zyczenia choc w pierwszej czesci jest o wiele lebsza niz w dodatku. cala gra zostaloa zrobiona na skromnym budrzecie czyli 1 milion $ co na dzisiaj na gre to malo. ale efekt jest cool, muza zasuguje na 5 swietnie dopasowan do lokalizacji , silnik graficzny terz jest ok szczegolnie fizyka lotu pzreciwnikow bo sma kod graficzny mozna porawic poniewaz od czasu sie lamuje nawet na dobrym spozrecie ale ogulem jest ok, raz w grze uslyszalem fajny efekta dokladnie komara ktury krarzyl do okloa moje glowy ten efetk byl opwlajacy naprawde myslalem ze jakis komar lata mi do okloa. takrze rywale sa swietnie dopracoawani np wielcy kaci z dwoma toporami i bembzonami wystajcymi spod zbroji, fani tez sa mnisi cool tez jest nekromanta gigant ten pierwszy z generalow. co tu moze jeszcze powiedziec a mam problem z dodatkiem dawno temu jak gralem w dodatek to doszedle do penego miejsca bylo to chyba koloselum i znajdowalem sie pod ziemia lub terz w lochach i tam po rzejsciu belek kture cie kasowaly pzre przesciu pzrez wesciw w postaci luku byl puzniej dwa urwiska a dokladniej pzrepasci z ktorych buchal ogien no i trzeba je pzreskoczyc by isc dalej to prawidziwy klops bo pirewsz pzreskoczylem a drugiej ni jak czy moze trzeba uzyc rakietnicy do tego by cie odrzucilo pomocy dajcie jakies pomysly. ok narazaie tyle starczy cd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozbroiło w Painkillerze gdy w planszy pt Opera podzszedłem do śmietnika :D
I co ? Widniał na nim napis P.U.S. Gliwice (Przedsiębiorstwo Usług Sanitarnych Gliwice :D ) :D A ja jestem z gliwic dlatego ROTFL był jeszcze wiekszy :D Śmietnik idelany taki jak w rzeczywistości :D Gierka tez super chociaz podstawka chodzi mi na max detalach a dodatek tnie jak by juz nie mógł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa wersja kołkownicy to fajna zabawka (szczególnie, że dzięki niej + painkilleowi można mieć kupę kasy), ale i tak strzał z granatnika i przestrzelenie kołkiem jest dużooo lepsze (moc znacznie większa od samego granatu czy rakietnicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie grałem w Painkillera 30 minut ale uważam, że jest to jak narazie najbardziej udana Polska produkcja. Pewnie zmieni się to po premierze Wiedźmina... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, bardzo odprężająca :D Ciekawe bronie i przeciwnicy, bossowie słusznej wielkości, niezłe poziomy - zwłaszcza Leningrad (klimatyczna muzyka :D), miasto z czarownicami i nekromantami, piekło (nietypowa wizja). Nie da się w to jednak długo cięgiem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tę grę. Szczególnie wryłmi się w pamięć poziom ''Dom Wariatów'' (coś w tym stylu). Wszedłem do takiej ogromnej "kliniki", i nagle rzucił się na mnmie potwór bez nóg, taki absolutnie odrażający, spełnienie najgorszych koszmarów i w ogóle. Więcej w tę grę nie zagrałem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 15:00, Markus89 napisał:

W sumie grałem w Painkillera 30 minut ale uważam, że jest to jak narazie najbardziej udana
Polska produkcja. Pewnie zmieni się to po premierze Wiedźmina... ;)

Oj na pewno jest to gra udana, ale mi np. o wiele przyjemniej grało się w "crime cities" oraz serię "Earth" (w drugim przypadku kapitał niemiecki, ale robota polska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:57, hans olo napisał:

> W sumie grałem w Painkillera 30 minut ale uważam, że jest to jak narazie najbardziej udana

> Polska produkcja. Pewnie zmieni się to po premierze Wiedźmina... ;)
Oj na pewno jest to gra udana, ale mi np. o wiele przyjemniej grało się w "crime cities" oraz
serię "Earth" (w drugim przypadku kapitał niemiecki, ale robota polska).


Zależy kto co lubi - ja lubie strzelanki i dla mnie to jest najlepszą Polską produkjcą, a tuż za Painkillerem stoi Chrome ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crime cities jest strzelanką. I nie chodzi mi bynajmniej o to, ze gry które wymieniłem są mi bliższe gatunkowo. Po prostu bardziej je polubiłem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 18:12, hans olo napisał:

A wiedźmina i tak potem przycmi "The Two Worlds" twórców Earth 2160.


aaa tam przycmi. Hmm.... offtop

painkiller. i juz nie ma offtopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak dla mnie painkiller to zbyt krwawa i monotonna gra choć sądze że jest całkiem dobra pod względem grafiki itp. Ja osobiście nie lubie tego typu gier... kiedyś nawet grałem w seriorus sam... ale sądze że "polak potrafi" niech sie pojawi więcej polskich gier które tak sie podobały ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 17:43, Astmatyk napisał:

Miejmy nadzieje, ze Painkiller przestanie byc najlepsza polska produkcja......jak tylko pojawi
sie Wiedzmin

I tak najprawdopodobniej będzie :)

A Painkiller to bardzo dobra gra. Mam czarną edycję ale jeszcze jej nie ukończyłem, bo dawkuję ją sobie po trochu na najwyższym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować